760 Shares 7146 views

Jak czyścić srebro w domu

Do srebra wizualnie przekształconej z pięknym metali szlachetnych w rodzaju aluminium, konieczne jest, aby poznać zasady korzystania z nich, a tajemnice utrzymanie swój blask. Dopiero mając w swoim arsenale kilka sztuczek, można uniknąć zakupu drogich środków czyszczących i wizyt salon jubilerski.

Metal ten ma tę właściwość, aby przyciemnić z różnych powodów: w środowisku o wysokiej wilgotności, przez długotrwały kontakt z wydzielinami nasz potozhirovymi organizmów i substancje zawierające siarkę w ich skład. mają również do czyszczenia srebra i po dotknięciu go z żółtka, sól, cebula, gumy i niektórych detergentów.

Istnieje wiele sposobów, aby pozbyć się metalowej ciemnienia. Każdy powinien wiedzieć , jak do czyszczenia srebra w domu. Oczywiście, można zapytać w tym celu do jubilera lub używać specjalnie wyznaczonych do tego celu. Ale istnieje wiele innych opcji, oszczędzając czas i pieniądze.

Jak czyścić srebro w domu, oczywiście każdy wie babci. Najczęstszym sposobem rozjaśniania metal szlachetny jest jego moczenie w ciekłym amoniaku, który można zakupić w regularnych farmacji. Procedura nie wymaga wysiłku i trwa 10-15 minut. Po namoczeniu, produkt musi być przemyto wodą i wysuszono.

Ziemniaki obrać i srebrną puszkę. Po tej procedurze, jako nowego metalu połysk. Ziemniaki trzeba gotować do miękkości, odcedzić wodę z nim w oddzielnym garnku. Następnie należy umieścić w ciekłym mały kawałek folii i czekać, aż wszystko ostygnie. Po tym pięć minut powinny być zanurzone w bulionie produktu srebra. Twoja niespodzianka nie jest granicą!

Jeśli z jakiegoś powodu masz pod ręką był kwas siarkowy, to jest przydatne. Czyste srebro może być przez gotowanie produkt w roztworze dziesięć procent. Nie należy zapominać, że po tej procedurze, metalowe powinny być czyszczone wodą.

Jak czyścić srebro w domu? Zadając sobie to pytanie, niektórzy nawet nie wiem, co to znaczy dla nich jest w zasięgu ręki, a to jest obliczane w kilogramach. Jest to wspólny soli kuchennej, który jest do czyszczenia srebra trzeba tylko jedną łyżeczkę. W celu przeprowadzenia procedury muszą dalej zbiornik wody na 200 ml. Powinno rozpuszczenia soli, a otrzymaną ciecz przez kilka godzin w celu zanurzenia srebra. Wynik – przepych, blask, piękno.

Czarne plamy z powierzchni wyrobów ze srebra można usunąć w zwykły ocet. To musi być trochę rozgrzać i następnie opuść ją do przedmiotu czyszczenia. Musimy poczekać na krótko – zaledwie 10 minut, aby zobaczyć wynik. Zaktualizowany metalowe powinny być czyszczone po szmatką procedura zamszowej.

Dziwi fakt, że srebro może być czyszczony za pomocą szminki. Aby to zrobić, należy umieścić go na małym pędzelkiem i wypolerować produkt, a następnie spłukać wodą.

Jeszcze bardziej interesujące, aby dowiedzieć się, że do czyszczenia srebra może być przeprowadzone, „Coca-Cola”. Po gotowaniu produktu związanego z napojami w ciągu kilku minut, ciemnych plam znika całkowicie.