625 Shares 2737 views

Co można umieścić nazwę „VKontakte”? Nie podoba mi się imię i nazwisko – wybierz piękną nazwę „VKontakte”!

Studiując historię powstania rodziny ludzkiej, można znaleźć wiele ciekawych faktów z życia jego rodziny. Co to jest? Nazwisko powiedzieć, jak to wszystko się zaczęło w jego rodzinie. Wiele osób rozumie wartość takiej informacji, są dumni ze swoich korzeni. Mimo to dziś bardzo powszechne było pragnienie ludzi, aby zmienić swoje dane – nazwisko, imię. Zwłaszcza, gdy jest to modne w SPOŁECZNOŚCIOWE rejestracji. W obliczu wielu trudnych powstaje pytanie o to, co można umieścić nazwę „VKontakte” w „Classmates”, „My World” i tak dalej. D.


Niektóre z zasad serwisu „VKontakte”

Na początek nie zaszkodzi zapoznać się z zasadami serwisu, w którym dana osoba jest zarejestrowana. I to musi być zrobione przed rozpoczęcia osobistej strony w witrynie. Od faktu rejestracji oznacza, że użytkownik wyraźnie zgadza się ze wszystkimi naszymi zasadami, które zobowiązuje się wykonać. Należy zawsze przeglądu tych wytycznych dla ich modyfikacje, uzupełnienia, jak administracja strona ma prawo, aby je bez powiadamiania użytkowników.

W ramach obowiązków uczestnika mówi, że musi dostarczyć dokładne i aktualne informacje na stronie administracyjnej do tworzenia stron osobistych. Te dane zawierają nazwę użytkownika, hasło dostępu do nazwy witryny i nazwiskiem. Za dokładność informacji dostarczonych użytkownikowi jest odpowiedzialny.

Po jego administracja rejestracji witryny jest stworzenie osobistej strony internetowej. I co dalej? Użytkownik ma prawo dodać tą stronę krótkiej nazwy, zamiast numeru identyfikatora, który powstał w czasie rejestracji na serwerze. Co można umieścić nazwę „VKontakte”? Tworząc nazwę, istnieją pewne ograniczenia dotyczące używania wulgaryzmów, handel znaków towarowych, nazw, jeśli użytkownik nie ma prawa do nich. Wszyscy zgadzają się, że jest to sprawiedliwe rządy.

Zabronione jest rejestracja w imieniu lub zamiast innej osoby. Niedopuszczalne jest, aby wprowadzić odwiedzających do fałszywego swoją tożsamość, zniekształcanie informacji o sobie: płeć, wiek, nazwę.

Wspólnot, grup i stron

Zainteresowanie Ludowej do niezwykle dużej rodziny. Dowodem na to jest fakt, że serwer stworzony 32,197 społeczności, temat „nazwisk”. Dla „VKontakte”, liczba ta może być rodzajem przedmiotu projektu z dumą. W każdej społeczności, istnieje więcej niż kilkanaście tysięcy aktywnych uczestników, którzy są zainteresowani w tajnych wartości rodzinnych, rzadki, niemiecki, starożytnych klanów (lista jest długa i na). Przynosząc ludzie pragną wiedzieć nie tylko swoich przodków, ale także kraje w historii świata. Dobrą wiadomością jest to, że członkowie zespołu są promowanie pozytywnego stylu życia. Apelują do zjednoczenia ludzi, zaprzyjaźnić się, być dumni z siebie i swoich przodków. Aby dołączyć do grupy, nie ma znaczenia narodowość, płeć, wiek, lokalizacja, zawód. Oznacza to, że różne osoby w wyniku komunikacji wzbogacić siebie, dać impuls do rozwoju, poprawy. Wiele grup oferują pomoc w znalezieniu ludzi.

Jeśli dana osoba jest bardzo zaniepokojony z pytaniem o to, co można umieścić nazwę „VKontakte”, wskazane byłoby, aby odwiedzić niektóre z grup, do komunikowania się z ludźmi, którzy mogą przyjść do swojej społeczności, a kwestia wyboru pseudonimu zniknie sama. Po prawidłowej nazwy – jest najlepszym rozwiązaniem!

Dlaczego ludzie zmieniają swoje nazwy „VKontakte”?

Odwiedzając stronę usług, to łatwo zauważyć, że wśród uczestników nadal istnieje wiele osób, które nie są wykorzystywane do rejestracji swoich nazw. Fikcyjny pseudonim osoba może wziąć z różnych powodów. Jeden chce pozostać anonimowy – tak łatwiej jest wyrazić swoje najskrytsze myśli. Drugi dziki wyobraźnia użytkownika i jest to również możliwe, aby przelewać przez alias. Czasami człowiek po prostu chce się śmiać z samego siebie – tutaj, aby pomóc fajne, śmieszne imię. Marzenia o sławie, sława – znowu nie ma powodu do zmiany swoich danych.

Należy zauważyć, że zakładanych nazwisk, głównie zainteresowanych młodych ludzi. Ponieważ są one na ścieżce wyszukiwania, eksperymenty. Zmiana nazwy jest rodzajem zabawy. Nastolatki mają więcej wolnego czasu, aby komunikować się ze sobą, i powiedział, że temat może być tylko powodem tego.

Co można umieścić nazwę „VKontakte”

Niektóre szczególne zasady w ramach wybierając alias nie istnieje. Jaką nazwę można umieścić „VKontakte” dla osób w różnym wieku, stanu ich pozycji w społeczeństwie? Prosta analiza fikcyjnych pseudonimów używanych przez uczestników projektu, wyjaśnia, w jaki sposób zostały one wymyślone:

  1. Przeniesienie zwierząt wskazujących na pewne cechy jakościowe.
  2. Wyrażenie w języku obcym (nawet częściej zaczęli używać hiszpański, francuski, chiński, japoński).
  3. Przeniesienie roślin.
  4. Nazwa firmy (opcja używana przez ludzi promujących strony firmowe na portalach społecznościowych). W ten sposób można zaangażować pracowników lub towarzyszy.
  5. Nazwa usługi: używany przez ludzi, którzy chcą przyciągnąć klientów do Twojej firmy.

Jak widać, czasami wymyślone nazwisko jest uziemiony w przyrodzie.

Które wybrać chłopców

Ale to nie zawsze tak się dzieje. Na przykład, fajne imię dla „VKontakte” często powodują tylko uśmiech.

Ta kategoria jest wybrany alias, głównie młodych mężczyzn, aby przyciągnąć uwagę innych, aby podkreślić swoje „outstanding” cechy (Maxim Admirale, panie Koshak, cień boks, haker-in-law, przycisk z kieszeni płaszcza).

Wybór dziewcząt

Nazwy piękny (dla „VKontakte”), oczywiście, przeznaczony dla dziewczynek, które marzą o słodkim beztroskiego życia, w którym wszyscy będą ich kochać, być uznane za wyjątkowe, jedyne. Na przykład, Life Riddle, Słońce świeci, Liu Liu, Galyusya, Elmira modne i t. D.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że fikcyjne nazwiska, zdjęcia, statusy, że osoba wybiera dla siebie na portalach społecznościowych, są najbardziej bezpośredni sposób wpływać na jej losy. Dlatego wszelkie działania niezbędne do wcześniej pomyśleć.

Zauważono również, że ludzie, którzy w życiu mają coś nastąpi, rzadko używany do rejestracji w portalach społecznościowych fikcyjnymi nazwami. Oni rozumieją, że osobista strona serwisu – wizytówki osoby. Widzi cały świat, a głównym zadaniem – do stawienia się przed nim z godnością!