610 Shares 2139 views

Władimir Tichonow – Mały Książę kina radzieckiego

Ten młody i bardzo przystojny mężczyzna rodzi się w rodzinie, która nie powstają nawet, że jego życie może być pewne trudności, problemy i smutki. Wydawało się, że zostały sporządzone przez wiele lat szczęśliwego życia. Ale początkowo to było wszystko, co można tylko pomarzyć. I geny dały o sobie znać: jego rodzice byli wśród najlepszych aktorów w kraju. Meet Władimir Tichonow – syn Nonny Mordyukovoy i Wiaczesław Tichonow.


dzieciństwo

W ostatnim dniu lutego 1950 roku w rodzinie znanych aktorów przyszłości Związku Radzieckiego, a teraz młodzi studenci WGIK Nonna Mordiukowa i Wiaczesław Tichonow urodził spadkobiercą swojego ulubionego syna, który był o nazwie Wołodia.

Pierwsze jedenaście lat swojego życia trochę Władimir Tichonow mieszka w mieszkaniu komunalnym z rodzicami. Pomieszczenie przechodził od jej wspólne kuchni oddzielone przegrody wykonanej z arkusza sklejki konwencjonalny.

Wołodia Ros zwykły Moskal chłopiec, jak tysiące dzieci w jego wieku. Występ akademicki szkoła nie jest szczególnie błyszczeć, ale nie był źródłem doświadczeń dla rodziców. Zwyczajne radziecki rodzina. Ale w 1963 roku, zmarła moja matka Mordyukova – Irina, następnie rodzice Wołodia jest rozwiedziony. Władimir Tichonow po opuszczeniu mama i tata nadal mieszka z matką. Było bardzo trudno przetrwać nagłą zmianę życia zwykłego.

Żal kochającą matkę

Wiele lat później napisał książkę „Nie płacz, Kozak,” Nonna Mordjukova podzielił się z czytelnikami kłopotów była pewna, że przeoczył kilka szczegółów, nie dokończył z jedynego i umiłowanego syna, ponieważ wkrótce po jego narodzinach, kobieta miałem dużo do występowania w filmach. Być może był to jeden z wielu powodów, że Władimir Tichonow, którego biografia była tak krótka, z największą łatwością mógł być pod wpływem pewnej ulicy Kompashki. Studiował w ogóle w piątej klasie, a jedynie miał problem z alkoholem. I leki musiała spróbować, zanim został powołany do wojska. Tichonow, Jr. nawet udało się przejść krótki kurs leczenia.

Badania i prace

Natychmiast po zakończeniu Władimir Tichonow został uczniem Moskiewskiej Szkoły Shchukin Dramatu (oczywiście Jurij Katin-Yartsev) Szkoła. Studiował na tym samym kursie z przyszłymi gwiazdami kina radzieckiego – Konstantin Raikin Natalia Gundarevoj, Yuri Bogatyrev, Natalya Varley.

Przyjaźń z kina nastąpiła nawet gdy Władimir Tichonow, którego biografia jest teraz zaczynają rosnąć nowe znajomości i ról, była jeszcze w „Pike”. Jednym z jego pierwszych zadań były role drugoplanowe: Romantyczny wypad „Żurawia” oraz przygodowy film „Droga do«Saturn».

Potem były inne obrazy: "Yas i Yanina" (Yas), "O miłości" (Peter), "Dove" (Wsiewołod Rakhmanov), "Wersja pułkownik Zorina" (Vladimir Uzhintsev). Najważniejszą rolę w jego artystycznej biografii była rola Philipa Ugryumova (w filmie „Pole rosyjski”). Brał również udział w artykulacji przywróconą film „Krzesiwo Box”, nakręcony z powrotem w 1946 roku.

pierwsze małżeństwo

Od momentu pierwszego przyszłą żonę – aktorkę Natalya Varley – poznał, gdy był jeszcze studentem. Po tym wszystkim, byli koledzy. Vladimir zakochał się w niej od razu, kiedy zobaczyłem ten film, zrobiony gwiazdę pierwszego rzędu Natalia – „kaukaskiej niewoli”. Władimir Tichonow Aktor Byłem bardzo młody, przystojny i silny. Ponadto, był dość trwały w manifestacji swoich uczuć.

W przyszłych małżonków były wspólne występy dyplom. Wołodia grał Mezgirya, Varley – Snow White. Tichonow, Jr. był bardzo zdolny człowiek, miał doskonały wygląd, życzliwość był jednym z jego najlepszych cech. Przez cztery lata spał na strychu, aby nawet najmniejsze szansę zobaczyć jak Natasha minie.

Wszystko się zmieniło, gdy ucichły fanfary ślub. Pobrali się w lecie 1971 roku i wiosną 1972 roku mieli syna Wasia. Władimir Tichonow i Varley Natalya był jednym z najpiękniejszych par kina radzieckiego. Ale nawet pojawienie się syna nie rozwiązuje problem pojawił się nagle. Po ślubie Vladimir stale zazdrosny o Natalię. On spotkał ludzi, którzy okresowo skłamał mu o relacji z żoną. Uważał go. Zaledwie dzień później, para odbyła showdown. Ponadto, Vladimir zaczął pić.

Varley nie mógł długo tolerować takiej sytuacji. Życie tego Star Alliance był krótkotrwały.

drugie małżeństwo

Po rozwodzie, Tichonow, Jr. poszedł mieszkać z matką. Ale nie na długo, był sam. W 1972 roku, jego życie weszła kolejną miłość – Natalia Egorova. Nowa rodzina została utworzona trzy lata później.

W 1982 roku Władimir został ojcem po raz drugi. Znów miał syna, który został nazwany na jego cześć – Wołodia. Od strony wydawało się, że dużo to małżeństwo będzie trwać wiecznie, bo wszystko wydawało się być w porządku. Ale okazało się, że był przeznaczony do zupełnie innego …

Po raz pierwszy wszystkie Tichonow, Jr. był dobry: kariera rozwijała się szybko, został zaproszony do fotografowania, grał w przedstawieniach, uczestniczył w motywie poszedł na wycieczkę z teatru. Był bardzo kompetentny i wykształcony człowiek. Ponieważ było bardzo ciekawe porozmawiać. Dookoła byli pewni jednego: jego sława i chwała będzie nie mniej (jeśli nie więcej) niż rodziców. Ale …

Ale on znowu zaczął pić, a następnie używać narkotyków. Zdarzało się, że on ingerować pigułek z alkoholem. Żona nie mogła zachować kontrolę nad sytuacją z powodu ciągłego koncertowania, aby porzucić że nie mogła i nie miała prawa, jak rodzina dorastał w małym synem. Vladimir w tym czasie nie otrzymał zaproszenia na strzelaniu. Ze względu na stałą pyanok statki Vladimir stają się słabe. Przez czterdzieści lat cierpiał dwóch uderzeń. Lekarze dosłownie wyciągnął go z martwych. Za każdym razem, ślubował matką i żoną, a wszystko to w przeszłości i nie powtórzy. Ale znowu złamała się w czasie.

Koniec nastąpił 11 czerwca 1990. Werdykt lekarzy był porażająco prosty i krótki: niewydolność serca, która jest spowodowana przez przedawkowanie narkotyków.

Procedura pogrzeb był bardzo cichy i skromny. Władimir Tichonow spoczął na Cmentarz Kuncewski. Aż do ostatnich dni jego rodziców śmierci ukochanego syna była otwarta rana w swoich sercach.