421 Shares 7476 views

Darmowe Defragmentator dysku

W dzisiejszych czasach nikt nie będzie zaskoczony procesor n-core „akrów” pamięci RAM i dysk twardy dla kilku terabajtów. Zgodnie z tym, większość użytkowników nowej generacji nie mają żadnego pojęcia o braku jakichkolwiek zasobów komputerowych.

To tylko twórcy nowoczesnego oprogramowania nie są świadomi, że istnieje optymalizacja, ponieważ nawet najpotężniejsi „potwory” z branży komputerowej zaczynają znacząco „zwolnić”.

W niektórych przypadkach może pomóc program Defragmentator dysków, które wywiązują się dysk twardy i uczynić go nieco szybciej kosztem miejsc plików zamawiania.

W związku z niezbyt imponującym poziomie umiejętności obsługi komputera w większości populacji, nie będzie zbyteczne mówić o ich bezpośrednim funkcji.

Jeśli nawet lekko zorientowani w urządzeniu komputerowym, należy wiedzieć, że dane przechowywane na dysku komputera nie jest zbyt uporządkowane. Oczywiście, wiele zależy od rozmiaru klastra i inne czynniki, ale coraz częściej zdarza się, że nawet niewielki plik jest „spread” po drugiej stronie dysku. Ale to, co jest potrzebne do defragmentacji dysku?

Oczywiście, wszystko to prowadzi do zwiększenia czasu dostępu i zwiększenia stopnia zużycia dysku twardego. Ma to na celu wyeliminowanie wszelkich Program do defragmentacji dysku. W niezbyt odległej przeszłości, wiele z nich zostało zapłacone, ale dzisiaj istnieje wiele wysokiej jakości i całkowicie wolnych analogów. Niektóre z nich będziemy rozważać.

Pierwszy na naszej liście jest aplikacja Auslogics Disk Defrag. Wydawcą jest znaną firmą «Auslogics», który jest znany jako czas dla swoich programów przeznaczonych do optymalizacji komputera.

To narzędzie jest niezwykle szybka analiza wszystkich dysków systemowych zajmuje tylko kilka minut. Stopień efektywności jest również wysoki. Jeśli będziesz pod wrażeniem jego możliwości, może obsługiwać producenta kupując wersję płatną.

Jakie inne darmowe programy defragmentacji są dostępne? Dobrym wyborem będzie MyDefrag. Jest to bardzo mały i kompaktowy funkcjonalność aplikacji, ale nie trzymać.

„Highlight” jest doskonałą wydajność, a program obsługuje te pliki nawet, że „opuszczone” inne media. W każdym razie, po «» MyDefrag wydajność napędu jest znacznie lepsza.

Poniższy rozwiązanie daje nam Piriform firmy. Jak Auslogics, produkuje nie tylko program Defragmentator dysków, ale także kilka świetnych aplikacji, aby przywrócić porządek na komputerze. Aplikacja posiada „mówienia” name defragger. Jest to mały, szybki i bardzo stabilne.

Jak to jest w przypadku programów innych producentów, może chcesz bulić do wersji płatnej.

Które z tych wszystkich programów zasługuje na miano najlepszego? W zasadzie wszystkie są mniej lub więcej dobre. Ale możemy polecić MyDefrag, jak ta aplikacja robi dobrą robotę z tych plików, które inne media ogłosi „nie ulegają defragmentacji.”

Więc wiesz co defragmentacji dysku! Program MyDefrag pomoże Ci w jego realizacji i egzekwowania dysku twardym w porządku.