396 Shares 9899 views

„Multi Tabs atut” – kompleks witamin i pierwiastków śladowych dla osób aktywnych

W nowoczesnych aptekach sprzedawane wiele kompleksów witaminowo-mineralnych, w tym linii produktów „Multi-kartach” z duńskiej firmy farmaceutycznej Ferrosan cieszy dalszy popularnością. Ponieważ witaminy są linie obejmują wszystkie etapy życia, od najmłodszych lat. kompleksy witaminowe są tworzone w celu zaspokojenia potrzeb każdej grupy wiekowej. Tak więc, „Multi-tabs atutem” jest pomyślany jako specjalny kompleks witaminowo-mineralny dla ludzi, którzy są przyzwyczajeni do utrzymania aktywnego stylu życia i którzy mają zapotrzebowanie na witaminy i minerały jest większe niż bardziej bierny. Preparat zawiera ekstrakt z żeńszenia, który jest znany z toniczny wpływ. Dlatego, aby wziąć „Multi-tabs atutem” wskazane w pierwszej połowie dnia, to lepiej na śniadanie. Przyjmowanie leku wieczorem może powodować bezsenność. Lek może być stosowany u pacjentów z cukrzycą i ludzi, którzy nie tolerują glutenu i laktozy. Przeciwwskazania do odbioru są:


• nadciśnienie;

• Elementy idiosynkrazji;

• drażliwość;

• ciąży i laktacji;

• w wieku poniżej 12 lat;

• Jeśli to możliwe, drgawki;

Odbiór "Multi-tabs aktywa" obejmuje:

• zwiększone stresu fizycznego i psychicznego w celu zachowania większej efektywności;

• w zapobieganiu i leczeniu niedoborów mikroelementów i hipowitaminozy w organizmie;

• Po asteniczny warunkach ;

• w okresie rekonwalescencji i rehabilitacji po chorobie;

• w sytuacjach stresowych i przeciążenia psycho-emocjonalne;

• Podczas diety, niesymetryczne i niedożywienie;

• zwiększenie aktywności seksualnej kobiet i mężczyzn;

Trzeba wiedzieć!

Przyjmowanie leku prowadzi do zwiększenia analeptyków działania i używek (kamfora, kofeina itp). Lek jest antagonistą leków działających na ośrodkowy układ nerwowy naciśnięcie (barbiturany, środki przeciwdrgawkowe, środki uspokajające, i in.). Ze względu na możliwość przedawkowania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach , aby wziąć „składnik wielu języczków” w połączeniu z innymi witamin i minerałów nie jest to zalecane. Stale przy kompleksy multiwitaminowe jest niemożliwe, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach gromadzić się w organizmie. Jest uzasadnione stosowanie preparatów witaminowych kursy (od dwóch tygodni do miesiąca), a następnie przez miesiąc, konieczne jest zrobić sobie przerwę. Podczas przyjmowania leku w moczu obraca jasnożółtą barwę, co jest spowodowane obecnością w kompleksu witaminy B2, lub ryboflawiny. Nie jest konieczne, aby bój się, to normalne. Reakcje alergiczne sporadycznie.

Ferrosan Firma produkuje kompleksów witaminowo-mineralnych przez mikrokapsułkowanie, w których witaminy i minerały są zawarte w poszczególnych mikrokapsułek. Powoduje silne działanie witaminy preparaty linii „Multi-tabs”. produkcja witaminy w firmie jest certyfikowany zgodnie z europejskimi standardami GMP.

Rosyjski rynek farmaceutyczny nie jest zbyt wiele preparatów witaminowych (chyba, konkurencja może dokonać może tylko „Anti Vitrum” i „anty-Complivit”), ma wzmacniajace typu „Multi-tabs aktywów”. Recenzje zastosowaniem leku częściej pozytywne. Jedna tabletka witamin zapewnia ładunek żywością i dobry nastrój na cały dzień.

W skrócie: preparat „Multi-tabs atutem ginseng” w zgodzie z europejskimi standardami jakości, jest to rozsądna równowaga jakości i ceny, więc jeśli farmaceuta lub farmaceuta doradzi kupić kompleks, można mu zaufać. Wielu farmaceutów (z własnego doświadczenia) jak preparaty multiwitaminowe dla siebie i członków ich rodzin wybrać dokładnie produkty „Multi-tabs” linii i polecam je do swoich przyjaciół.