715 Shares 4994 views

Wybierz przepis na kwaśną śmietanę na każdy gust!

Nie było czasu, kiedy nie próbowaliśmy udekorować naszych stołów z ciastkami do sklepu, ponieważ wszystko było bez smaku i w zasadzie mieszane na margarynę. Nawet śmietanka wyrzuciła produkty naftowe, więc wszystko było zrobione źle dla gastronomii. Ale oczywiście święta nie zrobiły się bez domowego wypieku. Sztuka rąk babci i mamusia mnie zdziwił za każdym razem.


Czas minął, nasz rynek miał miejsce! Teraz oczy są rozproszone z obfitości wyrobów cukierniczych. Nie wszystko jest smaczne, ale można wybrać. I w ogóle nie jest bardzo drogie. Ale zjadł to! A teraz coraz częściej zauważamy, że nie można niczego wybrać z takiej obfitości, która jeszcze nie była próbowana. Wydaje się to wszystko słodkie i monotonne, słodkie, takie, że "palce lizać" nadal poluje. Jest tylko jedno wyjście: znowu wracamy do naszych rodzimych penatów do kuchni i zaczynamy od najbardziej rodzimych i bliskich, które potrafiły piec w każdej rodzinie, czyli przypomnieć przepis smetany.

Przygotowanie kwaśnej śmietany jest bardzo korzystne, ponieważ może być spożywane po prostu jako ciasto, a można je podzielić na ciasta lub warstwy, jak chcesz, i przesuń wypełnienie lub krem. I dostaniesz wielki tort, który zostanie wylany ze stołu, jak mówią, za słodką duszę. Zacznijmy więc.

Jeśli interesują Cię składniki, z którymi składa się przepis kwaśnej śmietany, spieszymy się wszystkim, którzy zapomnieli o smaku domowego wypieku – jest to jeden z najpopularniejszych i najprostszych opisów przygotowania popularnego deseru, który wszyscy lubią bez wyjątku. Klasyczna recepta na kwaśną śmietanę zawiera kwaśną śmietanę, jajka, cukier, mąkę, proszek do pieczenia. Pozostałe składniki są przemyślane. Nie ma potrzeby mieszania ani innych nowoczesnych wyrobów cukierniczych. Wszystko odbywa się za pomocą regularnej korony, a ilość substancji mierzy się konwencjonalnym szkłem i łyżeczką. Wszystko się szybko wychodzi: ciasto wschodzi bardzo dobrze i pieczone jest w konwencjonalnym piekarniku. Przyciąga to przygotowanie kwaśnej śmietanki różnych kucharzy, którzy w ten sposób mogą karmić swoje domowe gospodarstwa domowe, nie obawiając się, że ktoś nie lubi słodkiego naczynia. Wygląd deseru jest bardzo uprzejmy.

Zastanówmy się teraz nad tym, jak przygotować smetanę, aby nie było bezpodstawne i natychmiast zacząć realizować plan. Weź 1 szklankę kwaśnej śmietany o dowolnej zawartości tłuszczu, dodaj tam niepełną szklankę cukru (jeśli jesteś słodkim ząbem, możesz i jesteś w pełni). Dobrze wymieszaj, aby cukier rozpuszczał się i zboże w ciasto nie było. Teraz można dodać 2-3 żółtka i zmielić mieszaninę do stanu jednorodnego. Bierzemy mąkę w tej samej ilości, ale dodaj ją stopniowo, aby ciasto nie okazało się zbyt strome. Oznacza to, że może nie wystarczyć i trzeba dodać lub, odwrotnie, pełny kieliszek mąki i nie potrzebna.

Wszyscy, teraz rzucają zaklęcie. Niezależnie od kogoś, kogo zapytasz, jak przygotować kwaśną śmietanę, każda wyda receptę, która zasadniczo będzie taka sama, ale z różnymi dodatkami, na których zależy oryginalność i smak potrawy. Jeśli doda się cytrynowy zest, dostaniesz deser z pikantną kwaśnością. Rodzynki i orzechy dadzą poczucie kompletności i nie musisz myśleć o smarowaniu śmietaną, co też trwa długo.

A jeśli masz ochotę na piecyk bez pośpiechu, to proponujemy przepis na kwaśną śmietanę, w której musisz dodać skondensowane mleko. To już będzie prawdziwym dziełem kulinarnym. Jeśli dodasz kakao lub kawę do części ciasta, a następnie wypieka kilka ciastek, które są rozmazane lekkim kremem, otrzymasz ciasto, którego wysokość nie będzie we wszystkich białych światłach.

Dare, stworzyć i mieć przyjemny apetyt!