162 Shares 6824 views

Ozdobić ciasto w domu przy użyciu prostych produktów

Kiedy ozdobić ciasto w domu, oczywiście, że nie należy się spodziewać, że będzie ona wyglądać stworzenia cukiernika. Niemniej jednak, byłoby pożądane, aby dać pieczenia estetyczny i atrakcyjny wygląd. Spójrzmy na kilka opcji dla prostych i pysznych domowych ciast do dekoracji. Pomogą aby wakacje jaśniejsze.


Ozdobić ciasto w domu z pomocą kwiatem domowym makaronem

Jako część tego materiału jest dość rzadko występujące składniki, które można kupić tylko w specjalistycznych sklepach dla cukierników. Ale jeśli masz je dostać, a nie pożałujesz. Po pracy z tym materiałem – przyjemność. A kiedy ozdobić ciasto w domu, to jest to ważny aspekt. Wymaga to jednej surowego białka z jaj, dwie filiżanki cukru pudru, łyżeczkę oleju palmowego (nazywa się to też cukierniczego). Ważnym składnikiem – jest celuloza mikrokrystaliczna, która służy jako środek zagęszczający do kitu. To musi być jakieś trzy łyżeczki. Trzepaczka surowego białka w ciągu dziesięciu sekund – wymagałoby to mieszalnik albo mieszalnik z dużą prędkością. Położyć dwie łyżki cukru pudru. A resztę dodaje się w porcjach w piance białka i każdorazowo bata. Teraz przy średniej prędkości. Waga powinna zacząć świecić. Teraz – wszystko celulozy. Musi wlać porcji z małej intrevalom. A także dobry wymieszać. Po tym wszystkim proszek celulozowy cukru luzem, trzeba się zatrzymać i wyjąć mieszadło. Potem szybko wypłukać. W przeciwnym razie może ulec uszkodzeniu. Umieścić pastę na pozostałej ilości sproszkowanego cukru. Ręce posmarować mieszańców tłuszczu. Pasta staje się elastyczna. Teraz możemy umieścić go w lodówce na jeden dzień przed użyciem doprowadza się do temperatury pokojowej i ozdobić ciasto w domu. Zachować ten materiał może być w chłodnym miejscu przez okres do sześciu miesięcy.

Jak ozdobić ciasto krem białka?

Ten materiał zachowuje swój kształt bardzo dobrze. Jednak w celu przekładanych ciast, trzeba będzie dokonać innego kremu, pyszne i wilgotne. Aby to zrobić, trzeba pięć białek, 350 g cukru, galaretki i specjalny pół szklanki wody. I szczyptę soli. Mieszać cukru z wodą i gotować syrop sprowadza się dusić z godz kwartału. Trzepaczka białka solą. Przeprowadzić test na karmelu murawie, jeśli syrop osiągnie pożądany stan, parzenie swoich białek. Kontynuować bicie, aż krem ostygnie. Przed ozdobić ciasto strzykawkę ciasto, należy upewnić się, że zarówno krem i strzykawka i ciasta są dobrze chłodzone. Nawiasem mówiąc, podobne składniki mogą być przygotowane ogrzewacza. Ponieważ potrzebne jedno białko przesiane cukru pudru (250 g lub 300) i kilka kropli soku z cytryny. Podczas bitej białka dodać łyżkę proszku, a następnie miesza się w pozostałej ilości. Kropla po kropli, dodać sok z cytryny i żądany kolor. Wymieszać. Oblodzenia może kulek, powodując taśmy na przygotowanym fundamencie. Jest to materiał bardzo kruchy i dlatego należy uważać, aby nie spowodować jego uszkodzenie.