185 Shares 2039 views

Co oznacza słowo „Medina”? To miasto lub imię dziewczynki?

Świat arabski jest niezwykle ciekawy, atrakcyjny i bogaty w historii. W krajach regionu można spotkać ludzi, nazwane na cześć Proroka, ku chwale miasta lub jakiegoś znaczącego wydarzenia. Dlatego pytamy pytanie, „Medina – co to jest?” Pamięć wyskakuje niejasne poczucie własności nazwy jakiegoś starożytnego miasta, i wyciągnąć go zapewne miła kobieta. Pozwól nam zrozumieć, jakie jest znaczenie słowa „Medina”, jakie są jego święte dla muzułmanów.


informacje historyczne

W wersetach Koranu jest napisane, że nawet prorok Mahomet mówił o pewnym mieście, które nazywa się „Medina”. To odnosi się do Yathrib, dawnej wsi, też kiedyś opisany w Księdze Świętej. Według zapisu, tutaj są zakorzenione koczownicy, którzy zdecydowali się ustatkować. W rzeczywistości, po arabsku „Medina” – to jest dosłownie „miasto”. Ale jak dawnej wsi o nazwie słowa Muhammad, że kiedyś z nim.

Miasto istniało na długo przed narodzeniem Wysłannika Allaha i na początku swojej działalności na ziemi. W pewnym momencie doszło do Żydów i przebiegły przejął władzę tutaj. Pchali i wywołał plemiona starych, którzy żyli w tych miejscach. Społeczności tak osłabione przez ciągłe konflikty, postanowili szukać pomocy sił zewnętrznych. Wysłali posłańca do Mekki, gdzie Mahomet głosił w tym czasie. Jest nim arabskie plemiona złożyli wniosek o mediację do pogodzenia. Mahomet przyszedł do Medyny wraz z wielbicielami i był w stanie pogodzić plemiona. Z Żydami, zawarł traktat o „nieagresji”. Miasto zostało następnie stworzył pierwszą formację państwie muzułmańskim niż on jest sławny.

święte miasto

Medina wielokrotnie przechodziła z jednego kraju do drugiego. Teraz miasto znajduje się na terytorium Arabii Saudyjskiej. Nawet Mahomet nakazał wybudować meczet, który stał się centrum życia politycznego państwa starożytnego. Kapitał po pewnym czasie przeniósł się do Damaszku, co zmniejszyło znaczenie administracyjne Medina. Ale przedstawienie pory miasto pozostaje centrum kultury islamskiej, miejscem pielgrzymek wiernych.

Medina – święte miasto, w którym żył i pracował przez proroka Mahometa. Muzułmanie ściągają tu chodzić po tych samych ulicach, w kościołach, gdzie modlił się ich nauczyciela. Ten ośrodek kultury rozwija naukę, omawia wyzwania współczesnego islamu, ważnych dla wszystkich wierzących. wartość Medina z jego wieku nie stracił. W dzisiejszym świecie, miasto odzyskuje siły polityczne, zdolność do znalezienia równowagi i równowagi pomiędzy różnymi muzułmańskich sekt. Nie jest tajemnicą, że niektórzy pasjonaci chcą zmaksymalizować zradykalizować tę spokojną religię. Być może płyta, który upadł przed Mahometem, aby schłodzić swój destrukcyjny gorliwość.

Medina (nazwa): Wartość

Kiedy rodzina rodzi córkę, jej rodzice chcą najbogatszych przeznaczenie. Dla muzułmanów, ważne jest, że ochrona dziecka była najwyższa, był stale pod ochroną Boga. Rodzice starają się związać noworodków z relikwii czczonych przez siebie, wraz z ich sąsiadami. Święte miasto, że Muhammad był w stanie uratować jego mądrości, aby środek silnego państwa – to jest znaczenie nazwy „Medina” na islam. Uważa się, że nieco dziewczynka Boga nadać ten sam talent, który miał swoją posłańca. I to nie bez powodu. Charakter kobiety z Medina dość intensywnym nazwy. Jej główną zasadą uznają sprawiedliwość, bronić jej życie. Oczywiste jest, że inni nie zawsze są przyjemne do komunikowania się z taką osobą. Medina nie krępować, jeśli widzi błędu pozycji rozmówcy. Pamiętaj, aby wyrazić to, co myślała. Ta kobieta jest jak święty wojownik uzbrojony w ostry miecz!

Jak jest los Medina

Na Wschodzie mówią, że Bóg jest szczególna ochrona ludzi, broniąc sprawiedliwości. Znajduje to odzwierciedlenie w losach, w szczególności, Medina. Dziewczynka urodziła dostaje zdolność rozumienia zmysłowość i wspaniałość tego świata. Jest romantyczny i marzycielski. Jej myśli są skierowane w świetlaną przyszłość, tworzy wraz ze swoim towarzyszem. W Medina jest prawie zawsze ogromny potencjał energetyczny, robi na innych wrażenie, za co często cierpi. Kobiety zazdroszczą jej i próbować zrobić małe intrygi, ludzie nie zawsze są w stanie oprzeć się jego moc. Medina towarzysz może być tylko prawdziwa szlachetny rycerz, zrozumienie jego właściwości i ruszaj tam, a nie panować nad swoją żoną.

Cnoty i talenty

Nazwa wpływać na życie człowieka, popychając go w określonym kierunku rozwoju. Kobieta nazywa Medina, czekając na wielu badaniach i osiągnięciach. Proste jej los jest trudno nazwać. Czasem musi stanąć do wszystkich okolic, jak znosić zniewagi (przyjaciela lub wroga), to nie może. W tej konfrontacji wartości Medina dla ich bliskich tylko zwiększa stopniowo ludzie są przepojone odniesieniu do takiego samodzielnym stanowisku, umiejętność nie uginają się pod naporem okoliczności. Kobiety z tej samej nazwie często zajmują wiodącą pozycję w zespole. Rodzina Medina nie próbuje tłumić małżonka i dzieci były zawsze szanowane i wspierane. Ona nigdy nie opuści w podeszłym wieku bez rodzinnej opieki i uwagi. Prawdopodobnie kobieta zarządza sam Muhammad, tyle dobroci koncentruje się w jej sercu.

Tajemnice nazwą Medina

Ta kobieta jest czasami trudne do zrozumienia. Jej dusza jest rozdarta, chcąc odwiedzić święte miejsca, gdzie się jej patrona. Prawdopodobnie to nie od razu rozpatrywane tajnych pragnień. Spokój i harmonia osiedlili się w jej duszy tylko po wizycie w mieście o tej samej nazwie. Małżonkowie Medin zaleca, aby nie kolidować z żoną przez śnie. Wtedy będą w stanie utrzymać szczęście do grobu.