347 Shares 3529 views

Mamy proste zabawy, ale gustowny: imprezę w stylu Gatsby

Powieść przez amerykańskiego pisarza Fitzgeralda Wielki Gatsby zyskała szeroką popularność, nie tylko w swojej ojczyźnie, ale również na świecie. Tłumaczone na wiele języków, on razosholsya ogromne liczby w krótkim czasie, a następnie wytrzymał więcej niż jeden reedycja. Krytyka oceniany jako najlepszy produkt twórczości autora. Ale bohaterem swego stał się uosobieniem wspaniały czas, aby dostać się do kultury i historii nazwą „Era jazzu”. Na podstawie powieści wielokrotnie filmowane filmów. Ostatnie zdjęcie – genialny DiCaprio.


rozszyfrować definicji

Jak powinno się stroną w stylu Gatsby dopasować swoją nazwę pompatyczny? Aby ustalić dokładnie trzeba pamiętać niektórych realiach Ameryki 20-tych XX wieku, a sama praca. „Age of Jazz” przyszedł po pierwszej wojnie światowej. Młodzi ludzie, którzy przeżyli wojnę, jak również tych, w czasie walk były jeszcze nastolatkami, zostały objęte euforii przystąpienia świata, możliwość, by nie bać się o swoje życie. Zmęczony cierpienia i strachu przed śmiercią, ludzie byli chętni do uczty, niekończące się fajerwerków, po prostu genialne, jasny, wykracza poza zwyczajne. To, nawiasem mówiąc, i powinien być wybitny partia w stylu Gatsby. To była psychologia lat 20-tych, kiedy Ameryka nagle u szczytu ożywienia gospodarczego. Z powietrza wbić razem najbogatszy stan, miliony zostały wykonane prawie w powietrzu. Amerykański sen staje się rzeczywistością. A wszystko to na tle muzyki jazzowej, zmysłowym szloch saksofon, romantyczny deklaracji miłości i gangsterskiej wojny. Oto duch życia i odzwierciedla imprezę w stylu Gatsby!

Kostiumy i zdjęcia

Wysłanie zaproszenia na wydarzenia, należy ostrzec przyjaciół i znajomych swej tematycznej ostrości. Niestety, dzisiejsi młodzi ludzie od 17 do 30 lat trudno przeczytać nieśmiertelne dzieła Fitzgerald. Dlatego, aby mieć pomysł, jak partia w stylu Gatsby i jak przygotować się do tej akcji zabawy, doradzanie im, aby zobaczyć film! Szczególnie przydatny będzie dla pań: zbierają wiele pomysłów na stworzenie odpowiednich obrazów. I, oczywiście, szukaj ich poprzez archiwum mody przez 20 lat ubiegłego wieku, też nie wydaje się zbędny.

Czego szukać na imprezę w stylu Gatsby był dla płci pięknej święto kobiecości, zmysłowość, wyrafinowania i przepychu? Na prostych sukienek cięte, niskie talii i bioder docieranie, ciasnych stylów. Nawiasem mówiąc, powinny być dobre kilka sezonów temu, popularne style „tulipan” i „balon”. Różnych imitacji pereł biżuteria i kamienie obręczy na głowie, fryzury z ozdobami z piór. I spojrzeć na stylizację! Makijaż jest użyteczne i nowoczesny – Smokey. Plus czerwone lub krwistoczerwone usta. Na imprezę w stylu The Great Gatsby był sukcesem dla mężczyzn, aby wysiłki potrzeba znacznie mniej. Garnitur, dopasowana kurtka, kamizelka, czapka z miękkich marginesów, wysokie obcasy – to cała szafa! Tak, i nieskazitelnie białą koszulę. Specjalne elegancki wizerunek i lojalność da windy. Włosy ułożone stosując żel lub wosk.

rejestracja

Styl Wielki Gatsby powinny być wyraźnie widoczne nie tylko w wyglądzie gospodarzy i gości, ale także w projektowaniu pomieszczenia, w którym odbędzie się impreza. Istnieją ważne szczegóły. Zrobić ładny do znajomych: jak bezpłatne korzystanie z nowych egzemplarzy, pisząc na pierwszej stronie wszystkich niezbędnych danych. Będzie to miła niespodzianka i przypomni im o idealne wakacje! A niektóre z nich nawet dołączy do wielkiej literatury amerykańskiej – dzięki wam! Na ścianach wiszą swoje ulubione powiedzonka i cytaty z dzieł. Sztućce, naczynia, obrusy – wszystko musi naśladować (lub podkreślenie) luksusowe imprezy, znakomity wygląd. Dużo światła, kwiaty i szampana! Byłoby miło dostać jakieś antyki – dla realizmu. Jak traktuje – przekąski, bufet. Dużo alkoholu: różne koktajle, brandy, whisky, wódki i dobrego. Muzyka – Tylko Jazz! I fajerwerki!

To jest, gdy partia „Gatsby” na pewno się uda!