621 Shares 2224 views

kwas glutaminowy. instrukcja

kwas glutaminowy stymuluje przemianę w ośrodkowym układzie nerwowym. Normalizacja procesów wymiany uzyskuje się przez zmianę stanu funkcjonalnego nie tylko nerwów, a także układ hormonalny. kwas glutaminowy uczestniczy w metabolizmie węglowodanów i białka, zapobiegania obniżenie potencjału redoks, sprzyja procesom utleniania, zwiększa odporność na niedotlenienie. Disintoxicational posiada właściwość przyczyniając się do neutralizacji amoniaku i wydalania z organizmu. Jako neuroprzekaźnik aminokwasu bierze udział w syntezie innych aminokwasów, ATP, acetylocholina, wspomaga transport jonów potasu. kwas glutaminowy poprawia funkcję mięśni szkieletowych, ma wpływ na wątrobę, hamuje wydzielanie soku żołądkowego, sprzyja normalizacji glikolizy w tkankach. Po podaniu doustnym (doustnie) wykazuje zdolność do przenikania przez błony komórkowe i przez BBB. Mózg może wykorzystywać aminokwasy jako źródło energii.


kwas glutaminowy. Instrukcje: świadectwo

środek przypisać do padaczki, psychozy (inwolucyjnych, zatrucia, somatogenically), schizofrenia, stany reaktywne towarzyszą zjawiska wyczerpania. Oznaczeniami obejmują śpiączka w wątrobie, działanie zapalenie mózgu i zapalenie opon mózgowych.

Kwas glutaminowy (ocen pacjenci wskazują tego) w skojarzeniu z lekami przeciwdepresyjnymi promuje eliminację stanów depresyjnych.

Ponadto substancje stosowane w leczeniu chorób autoimmunologicznych, zapalenie stawów, zwłóknienia, chorób żołądkowo-jelitowych i tkanki łącznej. Gdy neuropatia toksyczna obejmujące zastosowanie hydrazydów kwasu izonikotynowego w połączeniu z pirydoksyną (witamina B6) i tiamina (witamina B1) jest również przypisane do kwasu glutaminowego.

stosowania w pediatrii.

Dzieci lek jest przepisywany na niedorozwój umysłowy, zespołem Downa, porażeniem mózgowym, poliomyelitis w okresie ostrych i odzysku, a także skutków urazu śródczaszkowego podczas porodu.

kwas glutaminowy. Instrukcje: przeciwwskazania

Nie przepisywania leku w przypadku nadwrażliwości, otyłość, szybko zachodzących reakcji, zdrowia psychicznego, zwiększenie pobudliwości. Przeciwwskazane agent leukopenii, niedokrwistości, chorób krwi, wrzody dwunastnicy i żołądka, zespołu nerczycowego, u pacjentów z niewydolnością nerek lub wątroby.

kwas glutaminowy. Instrukcje: działania niepożądane

Długotrwałe podawanie leku może spowodować pęknięcia na ustach, podrażnienie jamy ustnej, leukopenia, niedokrwistość. Najczęstszymi krótkoterminowe działania niepożądane to zaczerwienienie, gorączka, reakcje alergiczne, biegunka, wymioty, nudności, bezsenność, bóle brzucha, zwiększona pobudliwość.

kwas glutaminowy. Instrukcja: specjalne instrukcje

Gdy miopatia postępowy wydajność zestawu znaków w preparatach łączonych przyjmowania „Glycine” lub „pahikarpin” z kwasu glutaminowego.

Przez cały okres trwania leczenia zalecany regularne badania moczu i krwi (ogólnie kliniczna).

Kiedy manifestacja niepożądanych konieczne, aby powstrzymać stosowanie kwasu glutaminowego i zastosować się do lekarza.

Po otrzymaniu zawiesiny lub proszku do płukania w słabym roztworze wodorowęglanu sodu jamy ustnej.

W celu zapobiegania rozwojowi niestrawności zjawisk natury zaleca się przyjmowanie leku po lub w trakcie posiłku.

Ponadto Pharmacology, kwas glutaminowy stosuje się w przemyśle spożywczym jako dodatku (E620), wzmacniające smak i zapach w puszkach i koncentratów.