296 Shares 7796 views

Ekscytujące pytanie: dlaczego nie może człowiek cum?

Uważa się, że tylko kobiety są trudne do osiągnięcia orgazmu. I mężczyźni z tym problemem po prostu nie może być. A jeśli nagle napotykasz tak niemiłą niespodziankę jak brak orgazmu u partnera, nie panikuj i uważaj, że po prostu nie przyciągasz i nie zaspokoisz tego. Zastanów się nad tym, dlaczego człowiek nie może skończyć.Powody tego zjawiska mogą być kilka i uwierz mi, ze twoją nieatrakcyjnością nie są one dokładnie powiązane – w tym przypadku wolałby raczej nie zacząć aktu seksualnego. I pierwszy powód, dla którego człowiek nie może skończyć, jest tak zły nawyk, jak stosowanie napojów alkoholowych. Wrażenie alkoholowe może być nudne, ponieważ receptory nerwowe w tym stanie działają inaczej niż na trzeźwej głowie. Być może, twój kochanek trochę się wzruszał, co w ogóle nie przeszkadza mu w odzyskaniu reputacji jako szlachetnego kochanka następnym razem.

Innym bardzo często powodem, dla którego człowiek nie kończy się długo, jest stres. Może to być zarówno kłopot w pracy, jak i banalne chroniczne zmęczenie. Podobny efekt spowodowany jest depresją i stosowaniem leków przeciwdepresyjnych. W takim przypadku warto rozmawiać ze swoim partnerem, dowiedzieć się, co go tak bardzo przeszkadza, co dokładnie może mieć wpływ na Twoje życie seksualne. Ale w leczeniu takiego zmęczenia z pomocą gwałtownego stosunku płciowego nie warto tego robić. Zamiast tego najlepiej zorganizować ulubione wakacje mężczyzny , co nie wymaga takiego znaczącego napięcia. Chodzić do kąpieli, masować go, oglądać pozytywny film razem i nawet nie robić nic – może też pomóc w odzyskaniu od stresu.

Czasami odpowiedź na pytanie dlaczego człowiek nie może skończyć, to jego własne problemy psychologiczne. Jest pewnego rodzaju męskich perfekcjonistów, którzy w życiu seksualnym skupiają się na osiągnięciu partnera orgazmu. W tym dążeniu do przyjemności kobiet są one tak odseparowane od własnych uczuć, że przeżywanie orgazmu dla siebie staje się dla nich prawdziwym problemem. Sprawdź, czy Twój przyjaciel należy do tej kategorii mężczyzn, a jeśli tak, to warto mu powiedzieć, jak dać Ci przyjemność osobiście. Potem dowiedz się, co lubi i proponuje zmianę ról w łóżku – by doświadczyć orgazmu obu stron.

Bardzo rzadko powodem, dla którego człowiek nie może skończyć, leży w dziedzinie medycyny. Jest jednak taka diagnoza – anarchizacja. Został on umieszczony wyłącznie przez specjalistę i badacza na podstawie badania mężczyzny, jeśli problemy z seksem pojawiają się dość regularnie. Przyczyną mogą być choroby narządów moczowo-płciowych, problemy z układem endokrynologicznym, wrodzone anomalie, przyjmowanie pewnych leków, uszkodzenie nerwowe. Zależnie od przyczyny, lekarz przepisuje odpowiednie leczenie.

Więc jeśli nagle twój partner nie był w stanie doświadczyć orgazmu, przed podjęciem pochopnych wniosków, niepokoju lub zastanowienia się, jak zmusić człowieka do ukończenia, zastanów się nad przyczynami powstania tego problemu, a następnie poszukaj sposobów rozwiązania tego problemu.