226 Shares 2329 views

Jaki jest CPD na policję? rozszyfrowania CPP

Wiele osób chce służyć w policji, ponieważ jest to bardzo prestiżowe zadanie, na które w tym samym czasie partii wynagrodzenia. Jednak, aby nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać, aby służyć w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Trzeba zdać szeroką gamę badań i kontroli, w tym CPP. Co to jest? Co to jest zapis CPD? To, co zostanie omówione w tym artykule. Dowiesz się, co to jest, jak rozszyfrować ten skrót, i to, co jest istotą tego konkretnego testu. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany w rozszyfrowaniu CPP, to ten artykuł – dla Ciebie.

transkrypcja

W rzeczywistości CPP dekodowania dość prosta. Fakt, że egzekwowanie prawa ma tendencję do dość imponującą liczbę ludzi. Ale to nie wszystkie z nich chce dostać się do serwisu w celu uzyskania zaszczyt chronić swoich obywateli z winowajców. Wiele dążą do władz z powodu wspomnianego wynagrodzenia, a niektórzy po prostu nie mają wystarczająco stabilny stan psychiczny, aby wytrzymać wszelkie rygory pracy policji. Często władze chcą, aby ludzie, którzy mają skłonności przestępcze są ujawnione, to do tego i jest CPE.

Deszyfrowania nie jest tak naprawdę przyczyną rozkoszować i zaimponować – pierwotnie był to ośrodek diagnozy psychologicznej, który został otwarty w 1996 roku, aby zapewnić ekranowanie i wsparcie psychologiczne dla osób, które przychodzą do służby w organach. Fakt, że ciężar tej pracy są często bardzo duże, a nie każdy, kto twierdzi, że jest silny i zrównoważony, może utrzymać przez długi czas w narządach. Dlatego CPP jest prowadzona – że wcześniej wyznaczona centrum psychologiczne, dzisiaj jest krótki wyznaczenie pełnego zakresu badań psychologicznych, która musi przechodzić żadnego kandydata na stanowisko w egzekwowaniu prawa.

procedury

Teraz, gdy wiesz, co CPP. Rozszyfrowania tej koncepcji był dość prosty. Jednakże, która obejmuje badanie? Jak już wspomniano powyżej, aby dostać się do ciał, trzeba przejść przez cały zestaw badań, wśród nich – studium układu sercowo-naczyniowego i ośrodkowego układu nerwowego. W związku z powyższym, sprawdził stan swojego zdrowia, to znaczy, jeśli się do tego punktu widzenia, aby służyć w egzekwowaniu prawa.

Jednak jednym z najważniejszych jest badanie psychologiczne. Że będzie ustalić, ile jesteś psychicznie przygotowany do służby w MSW. Ściśle rzecz biorąc, sytuacja wygląda następująco: jeśli chcesz przyłączyć się do władz w CPP przychodzi do ciebie, który wskaże pozycję, dla którego stosowanie, jak również innych informacji o sobie. To właśnie z tych dokumentów dla ciebie i zestawiane spersonalizowany zestaw procedur, wśród których jest jeden z głównych testów na wykrywacz kłamstw – wykrywacz kłamstw. Ostatnio wiele osób jest pod CPP jest przeznaczona właśnie ten test, ponieważ jest to jeden z najbardziej rozbudowanych i jest podstawą całego kompleksu. Dlatego też, w przypadku CPP transkryptu może również oznaczać nie tylko wyjaśnienie skrótów, ale analiza wyników pokazuje, że wykrywacz kłamstw.

check psychologiczny

Jednak rozszyfrowanie próbę CPE kłamstw – to nie jest jedyną rzeczą, która zajmuje centrum psychologów. Bada pamięć, uwagę, ogólny poziom intelektualny, a także cechy charakteru i cech osobowych. Wszystko to jest dokładnie analizowane w celu określenia, czy dana osoba nadaje się do służby w urzędzie, do którego dąży.

Ponadto ważnym elementem badania jest określenie daty otrzymania motywów w służbie, a także ogólny kontekst ludzkiego życia. W pierwszej kolejności, jak już zostało powiedziane, to jest zaznaczone, że jego motywy nie były egoistyczne. Jak można łatwo zrozumieć, w kwestionariuszu, można napisać absolutnie wszystko, dlatego stosowany jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i wykrywacz kłamstw, z których można łatwo zidentyfikować osoba mówi prawdę, czy coś u źródła.

Powody, dla których poznanie

To wielokrotnie mówiono, że ludzie mogą chcieć, aby dostać pracę w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych w celu uzyskania od niej żadnych korzyści. Jednak niektóre egoistyczne powody mogą doprowadzić człowieka? Jest to i znajdzie CPP. Rozszyfrowania skrótów wyraźnie mówi, że Centrum skupia się na aspektach psychologicznych kandydatów w służbie, więc w tym obszarze jest praktycznie żadne błędy. Specjaliści zawsze działa, aby dowiedzieć się, kto chce wprowadzić usługę, aby otrzymać wyższe wynagrodzenie podejmować ważne kontakty korzystać z jego oficjalnego stanowiska dla osobistych korzyści, i tak dalej.

Niestety, zbyt wielu kandydatów są nieczyste. Ponadto, specjaliści również wydobyć na światło tych, którzy mają ukryte niekaralności, problemy z alkoholem i narkotykami, a także w przeszłości wykazały żadnych innych rodzajów zachowań antyspołecznych. Czyli pozbyć się tych osób i tam jest CPP MIA. Rozszyfrowania skrótów – to tylko niewielka część tego, co wiadomo na temat tego ośrodka psychologicznego. Jak można zrozumieć, ważną część tego artykułu będzie poświęcona badaniu kłamstw.

pierwsze kroki

Może się wydawać, że wszystkie te procedury – już imponujący dorobek, a to może skończyć. Jest to jednak dopiero pierwszy etap, jak już wspomniano powyżej, wykrywacz kłamstw jest ważnym psychologowie asystent. To on, który pomaga określić, czy kandydat spełnia urząd, do którego roszczenie. Aby to zrozumieć, trzeba będzie wniosek CPP. Rozszyfrowania kłamstw dowodów – jest również ważnym ilość pracy, więc eksperci powinni być zaangażowani zróżnicowana. Dopiero wtedy ustalić zgodność kandydata staje się tak dokładne, jak to możliwe.

Praca z kłamstw

Więc teraz wiesz, że pierwsze etapy testów zgodności dla dopuszczenia do eksploatacji w organy ścigania – to przejście badań lekarskich i testów psychologicznych, czyli IHC i CPP. Dekodowanie pierwszego skrótu jest również nic nadzwyczajnego – komisja wojskowa medyczny i dekodowania drugiego znasz już tak.

Nadszedł czas, aby mówić o trzecim, ostatecznym i najważniejszym krokiem – sprawdzanie kłamstw. Duży zestaw pytań, który zaproponował kandydata w czasie weryfikacji, indywidualnie stworzony w oparciu o wyniki poprzednich etapach. Na kontroli przejścia podano dwie godziny, podczas których kandydat musi odpowiedzieć na pytania podane do niego i zrobić to w miarę możliwości powinien być uczciwy, ponieważ oszukać wykrywacz kłamstw po prostu niemożliwe. Praktyka pokazuje, że około osiemdziesięciu procent kandydatów, którzy ubiegają się o stanowisko w egzekwowaniu prawa, nie testowane przez wykrywacz kłamstw na sto procent, to okazuje się, że ukryli sobie coś negatywnego. A kiedy psycholog dostaje wszystkie odpowiedzi na jego pytania, przychodzi etap analizy danych, tj deszyfrowanie występuje wyniki CPE z kłamstw.

wyniki dekodujące

Teraz masz pełne wyobrażenie o tym, co KPP na policję. Rozszyfrowania wyniki kłamstw jest ostatnim etapem, który określa, czy będzie w stanie zająć stanowisko w dziedzinie egzekwowania prawa, która cię interesuje. Zaangażowany w to, oczywiście, doświadczonych specjalistów, którzy nie są w pierwszym roku pracy z kłamstw. Oczywiście, ostatni raz technologia poszła zbyt daleko, a są nawet specjalne programy, które samodzielnie analizować uzyskane dane. Jednak w tak ważnym badaniu, ważne jest, że nie ma żadnych błędów, więc informacja jest traktowana ze specjalistami. transkrypcji one świadectwo kłamstw, a następnie dokonać odpowiedniego wniosku, który jest uważany raz wszystkich wynikach poprzednich fazach testowych. Następnie kandydat jest informowany, czy przechodzi on wybraną pozycję lub nie.

Najczęściej wyniki

Jeśli mówimy o teście kłamstw, warto wiedzieć, jakie są szczegóły jego życia często ukrywają kandydatów na wejściu do policji. W 1,7% przypadków, poligraficzna ujawnia, że istnieje silny kandydat powodu tych lub innych elementów przestępczych. Tylko trzy procent przypadków występuje u tych ludzi, którzy popełnili przestępstwa, które w końcu okazały się być bezkarni. W 3,6% przypadków, kandydat chce wprowadzić usługę w celu uzyskania interkomu, nadużywanie władzy, otrzymują przychody po służbie (takie jak przekupstwo), i tak dalej. Również zwykli ludzie (5 procent), którzy w przeszłości próbował popełnić samobójstwo. Naturalnie, nie nadają się do służby w takiej napiętej sytuacji. Piętnaście procent kandydata w przeszłości, sankcji dyscyplinarnych i kar, które nie zostały zgłoszone przy ubieganiu się o stanowiska w organach wewnętrznych. I jeden z najbardziej popularnych czynnik ukryty jest stosowanie substancji psychotropowych – 31,2 procent ludzi kłamać, a większość z nich miała problemy z narkotykami i tylko jedna piąta z tych osób – z alkoholem.

Najbardziej popularne ukryć fakt

Niestety, nie będzie żadnych wielkich odkryć, jak 40 procent ludzi, którzy ukrywają coś, po prostu nie może przynieść żadnych dużych kategorię. W związku z tym, ich tajemnice są przedstawiane w kategorii „innych negatywnych danych”. Wśród nich można znaleźć negatywne cechy, które mogą utrudniać obowiązki optymalnie, obecność bliskich krewnych, którzy są podatni na choroby psychicznej, alkoholizmu i uzależnienia od narkotyków, zaangażowania kandydata do żadnej społeczności, sekt i innych firm aspołecznych. Ogólnie rzecz biorąc, istnieje wiele faktów, które kandydaci starają się ukryć, ale w końcu okazuje się być bezużyteczny.

staż

Jeśli próbujesz ukryć coś z kłamstw, można uzyskać sto procent zrzeczenia. W tym przypadku, po prostu nie podejmują organy ścigania, niezależnie od swojego stanu psychicznego i fizycznego. Jest jeszcze inna możliwość – można wziąć rodzaju usług w zawieszeniu. Twoje zachowanie będzie ściśle monitorowana przez cały ten okres, aby ustalić, czy kwalifikują się do pracy w biurze, czy też nie. Tacy pracownicy są znane jako „warunkowy”, a oni dostać nadzieję dalszej służby. Jednak, jak pokazuje praktyka, występy nie są najkorzystniejsze – najbardziej „tradycyjne” pracowników na koniec okresu próbnego pozostawia organy ścigania.

akompaniament

Jeśli mówimy o kontroli „kontyngentu” pracownicy powinni być również zauważyć, że CPP nie zajmuje się wyłącznie na sprawdzeniu władze przychodzące kandydatów. Jest również w gestii specjalistów zawarte obsługę medyczną i psychologiczną policji, w którym psychologowie monitorowania stanu zdrowia psychicznego pracowników.