546 Shares 3505 views

Piekarnik „ciepła” do kąpieli: opinie klientów

Historia kąpieli więcej niż jednego tysiąclecia. Wiele tradycji łaźni dziś uhonorowany ludy różnych krajach. Główną zaletą każdej kąpieli – para wodna i ciepło, co można uzyskać tylko poprzez dobrą pieca. Nowoczesne producentów urządzeń grzewczych dla saun i łaźni są bardzo dobrze zdają sobie sprawę z problemów, zaangażowanych w rozwój nowych modeli. Piekarnik „ciepła” – dobry dowód.

Jaka powinna być piec w kąpieli?

W celu zapewnienia doskonałych warunków przejmowania procedury ciekłego metalu, bardzo dobrą konieczne ogrzanie powietrza w pomieszczeniu. Powszechnie wiadomo, że do tych celów są piec, ale nie zawsze są w stanie dać lekką pary i wystarczającą ilość ciepła. Prawdziwi znawcy tradycji kąpieli uwierzyć, że piec musi spełniać pewne wymagania.

Integralną częścią pieca są kamienie. Na przykład, pieców do kąpieli „ciepła” – wg modyfikacji – przewidzieć różnej masie kamieni może wynosić od 60 do 120 kg. Ogrzewa się do 350-400 stopni kamieni zwiększyć ciepła w saunie, to ze względu na przelewać na ich wody. Szybkie odparowanie daje nie tylko pary, ale także znaczny wzrost temperatury powietrza. Pobytu to gorący kamienie suszone pokojowej pod procedur kąpieli.

Bardzo ważna jest jakość materiału użytego do produkcji systemu ogrzewania w wannie. Musi wytrzymać znaczne temperatury i wysokiej wilgotności, charakter tradycyjnej łaźni odpowiadać. Piekarnik „Ciepło” najbardziej pasują te opisy. Grubość nierdzewnej, z których są wykonane, wynosi 8-12 mm, co zapewnia wysoką wydajność ogrzewania oraz zwiększa trwałość produktu. Powierzchnia kąpieli pieca z „ciepła” powlekana emalię. To chroni metal przed korozją i nadaje estetyczny wygląd. Sauna grzejnik łączy się harmonijnie z wnętrza pomieszczeń.

Piekarnik „ciepła”. Konstrukcja i cechy funkcjonalne

Piece marki „ciepła” mieć różne postacie. Modele różnią się w pewnym wiązki, funkcjonalność.

Przede wszystkim należy zauważyć, że piekarnik „ciepła” (w zależności od modelu) można uruchomić na różnych rodzajach paliwa – drewna i gazu. Fakt ten znacznie zwiększa rating znaku towarowego.

Podstawowy model z każdego pieca drzewnego zgodnie z życzeniem klienta może być wyposażony opcji. W związku z tym, oryginalna wersja ma odmian:

  • Platforma piec lub półka do umieszczenia zbiornika grzejnego wody ;
  • pieca kanału spalinowego;
  • Piec z tunelu, który umożliwia paliwa kartę z sąsiedniego pomieszczenia.

Konstrukcja pieca kąpieli „ogrzanym” wyklucza bezpośredni przepływ gorących gazów, poruszają się wzdłuż grzejnika intensywnego ogrzewania kamienie znajdujące się w sieci przestrzennej. Zapewnia to skuteczność w działaniu i oszczędne w zużyciu paliwa. Ogrzewanie parą do 100 ° zachodzi w ciągu 40-60 minut.

Zbiornik ze stali nierdzewnej objętość zbliża się do wielkości pieca i umieścić go zainstalowano. Ponadto, możliwe jest kontrolowanie procesu podgrzewania wody. zbiornik można łatwo zdemontować w razie potrzeby.

Piec do kąpieli „ciepła”. opinie klientów

Piece TM „ciepła” są bardzo popularne wśród klientów. Fani pary nie krył podziwu, mówiąc o piecu.

Zajmuje niewiele miejsca, wygląda dobrze, szybko ogrzewa się, nawet na sterty drewna, zapewnia dobrą przyczepność, wytwarza przyjemny dźwięk w procesie spalania, działa już od 10 lat, nie ma skarg – tak wygląda w oczach użytkowników piecem do kąpieli „ciepła”. Opinie, jak widać, tylko pozytywne. Jest tylko jedna rada, które wykorzystują koszty. Zalecane jest, aby zainstalować ekran ochronny, który pozwoli uniknąć poparzenia i zmniejszyć ogrzewanie ścian kąpieli. Firma oferuje do nabycia w tym celu dekoracyjne ekranów, które doskonale pasują do wnętrza.

Piec grzewczy „ciepła”

Oprócz pieców w saunach, firma „ciepła” produkuje urządzenia przeznaczone do ogrzewania domów wiejskich, wiejskich domów, garaży i innych budynków mieszkalnych i komercyjnych. Objętość przestrzeni ogrzewanej może wynosić od 40 do 200 metrów sześciennych.

Skład prezentowane wzory dla paliw stałych – drewna i węgla. Płyta, która w niektórych modelach zapewnia piec „ciepła”, opinie klientów jest najbardziej entuzjastycznie. Wygoda to, że możliwe jest nie tylko do podgrzewania potraw, ale również do gotowania posiłków. Na płaskiej powierzchni pieca może być umieszczony równolegle do kilku jednostek naczyń przeznaczonych do gotowania.

Podstawowe modele piece mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak, na przykład systemu kominowego ozdobną ekran, urządzenia regulacji mocy pieca.

Gdzie kupić piec „ciepła”?

Firma zadbał, aby kupić piec drewno „ciepła” wziął się z kupującym, jak mało czasu i wysiłku. W tym celu, w wielu miastach Rosji są urzędnicy spółki, którzy są gotowi do współpracy z klientami bezpośrednio działa. Zamówienie za pośrednictwem strony internetowej firmy – ma innej opcji, które są często wykorzystywane przez kupujących.

„Piec ciepła” Iżewsk

Dziś produkcja pieców do łaźni i saun są z powodzeniem w wielu przedsiębiorstwach w różnych miastach kraju. Produkty oferowane do sprzedaży, wysoka jakość i konkurencyjne. Na przykład, superekonomiyu, nowoczesny design, łatwość obsługi obiecuje wentylatory łaźnie „piekarnik ciepła.” Iżewsk – miasto, które produkuje i wiele innych modeli kuchenek drewna kąpieli. „Ciepło piec” jest wykonana z blachy stalowej o wysokiej wytrzymałości, w szczególności obciążenia miejscach ich grubość wynosi 8 mm. Kupujący proponuje proste i zmodyfikowany model, który może zawierać zdalny tunel zawiasach zbiornik, zdejmowany panel obudowy.

Szczególnie widoczny w katalogu z otwartym piecu piec klasy „elite”. Obudowa pieca jest pokryta szkliwem żaroodpornego, drzwiczki paleniska szklane importowanego zdolne do wytrzymywania wysokich temperatur. Wstawić sama jest wykonana z nierdzewnej stali, zawierającej chrom odpornego na ciepło, co zapobiega możliwości tworzenia się zgorzeliny.

piece Moskwa

Firma Moskwa „Svarozhich” specjalizuje się w produkcji i sprzedaży urządzeń grzewczych do łaźni i saun. Żeliwne piece „Firebird” – to jeden z modeli prezentowanych w katalogu. Piece z żelaza mają kilka zalet:

  • Według miłośników kąpieli, żeliwne piece jest w stanie stworzyć prawdziwy blask.
  • Materiał – żeliwo szare. Piekarnik z nim, jest w stanie wytrzymać obciążenie do 1000 kg.
  • Grubość paleniska żeliwa ma wskaźnik 10 mm, a grzejnik – 15 mm.
  • Życie z pieca, pod warunkiem prawidłowego działania może wynosić co najmniej 20 lat.

Firma oferuje trzy wersje modeli pieców. „Firebird” klasy ekonomicznej, zachowując wszystkie ważne funkcje, pozwala podszewka korpusu pieca z cegieł lub innych materiałów w gestii kupującego.

Standardowe wyposażenie dla kruszywa dodawane do żeliwa, okładziny ze stali nierdzewnej. Piekarnik standard „Firebird” jest w pełni gotowy do pracy.

Komponenty klasy Suite przykład wykonania różni się od standardu w tej obsady żelaza jednostki liniowej z kamienia naturalnego. To nie tylko zwiększa żywotność urządzeń, ale również poprawia wydajność. Konstrukcja ma estetyczny wygląd, jest znaczącą częścią wnętrza.

Jak wybrać odpowiedni piec do kąpieli?

Poprzez zakup pieca do kąpieli, każdy ma tendencję, aby uzyskać wysokiej jakości produkt, który zapewni wspaniały wypoczynek, będzie trwał przez wiele lat i jest bezpieczny w użyciu. Aby osiągnąć te cele, to jest potrzebne na zakup piekarnika zwrócić uwagę na pewne szczegóły.

Po pierwsze, warto dobrze zapoznać się z firmą, która sprzedaje produkt. Z niezawodnością będzie zależeć w dużej mierze od opieki społecznej i zdrowia kupującego i jego rodziny. Po drugie, należy starać się uzyskać pełne informacje na temat zakupionego sprzętu. Ponadto, wszystkie dokumenty uzupełniające (certyfikat, paszport, karta gwarancyjna) musi być w rękach klienta.

Prawidłowo wybrany piekarnik nagrzewa kąpieli, zdrowia, radości i światła pary w nadchodzących latach.