311 Shares 7811 views

Manipulowanie orientację strony: jak zrobić arkusz album Słowo

Trudno jest wyobrazić sobie osobę, która przynajmniej raz w życiu nie byłby używany edytor tekstu Word. Rzeczywiście, program Microsoft Office – jest unikalnym narzędziem. Pozwala on nie tylko maksymalny komfort obsługi dokumentów tekstowych, ale także edytować tabel, obrazów, a nawet zmianę pozycji stron po wydrukowaniu. Aby zrozumieć, jak zrobić arkusz album Słowo, trzeba nauczyć się kilku sztuczek i nauczyć się, jak komunikować się z programem na „ty”, które jest nie tylko użyteczne, ale także bardzo ekscytujące!


Poprzez uczenie się tego, będziesz w stanie pracować z tekstem w miejscu, które wydaje się bardziej wygodne dla Ciebie. Po każdym dokumencie programu Microsoft Word – nie jest to tylko sucha edytor tekstu , takich jak „Notatnik”, ale także dziełem sztuki, które są poza palcami! Ale pomówmy o sprawie.

dwie opcje

programiści Microsoft nie świadomie własny chleb jedli! To pierwsza myśl, która pojawia się po otwarciu dowolnego dokumentu tekstowego, bo to kolejny program o tej samej kombinacji poziomu komfortu i funkcjonalności sterowania, jak w programie Word. Złóż arkusz album, lub, innymi słowy, „strona docelowa operacyjnego” na dwa sposoby.

Pierwszy sposób. Dla niego, trzeba będzie kliknąć na zakładkę „Układ strony” w górnym pasku dokumentu roboczego, a następnie pojawił się w ustawieniach, na prawo od małego okienka „Fields”, wybierz z menu „Orientacja”, w którym można po prostu wybrać żądaną pozycję strony. Metoda ta pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić arkusz album Słowo, tylko jeśli zainstalowano wersję pakietu Office z siódmego i wyższy w starszych wersjach wszystko trochę inaczej programu.

Drugi sposób. Jeśli masz komputer ze starszą wersję MS Office, nie rozpaczaj, bo wiemy, jak to zrobić w programie Word i arkusz albumu w tych wersjach! A wraz z nimi jest o wiele łatwiejsze. Niech stara wersja nieco trudniejsze do zarządzania, ale panele są zaopatrzone w odpowiednie menu okna całkowicie kopie funkcja później.

Jeśli spojrzeć na dole na pasku sterowania Ward, tam można zobaczyć kilka przycisków, z grubsza na środku ekranu, który pokazuje różne stanowiska strony. Sprowadzając na nich i przytrzymując przycisk myszy w tej pozycji dłużej niż sekundę, będzie powodować automatyczne wiersz, który opisze stronę i orientacje. Wśród opcji można znaleźć, a osławiony „Pejzaż”, a następnie kliknij na nim i cieszyć się wynik.

Co to robi?

Najczęściej używany w orientacji poziomej, kiedy trzeba, aby zaoszczędzić miejsce na stronie podczas pracy z tabelami lub w przygotowaniu do druku formatu książki (gdy strona jest podzielona na dwie kolumny). W innych przypadkach, jednak ta pozycja jest wygodna dla monitorów panoramicznych, które są zwykle umieszczając arkusz wydaje się zbyt wąski. W każdym przypadku, główną funkcją jest zapewnienie wygodne Ward wykorzystać wszystkie jego możliwości, i, najwyraźniej, z zadaniem projektantów poradził sobie po prostu mistrzowski!