300 Shares 5505 views

Polityk Kovpak Lev Igorevich

Kovpak Lev Igorevich, polityk dobrze znany w Jekaterynburgu, w tej chwili jest zastępcą Dumy Państwowej. W tej pozycji przystąpił na początku października 2016 roku.


Biografia

23 października 1978 roku w mieście Pervouralsk Kovpak Lev Igorevich urodził się w zwyczajnej rodzinnej rodzinie. Biografia zastępcy jest wystarczająco ciekawa. W Jekaterynburgu przeprowadził się z braćmi i rodzicami, przez kilka lat zastępował kilka szkół i ukończył tam gimnazjum numer 9. Po szkole, decydując się na wyższe wykształcenie, Kovpak Lev Igorevich udał się do USA i zrobił to w jednym z uniwersytetów w San Francisco. Po powrocie do ojczyzny pracował w jednym z banków. W pewnym momencie, ze względu na okoliczności, które miały miejsce w kraju, musiał zrezygnować z pracy z papierów wartościowych i przejść do drugiego stopnia szkolnictwa wyższego w Ural Państwowego Uniwersytetu Ekonomicznego (ural State University), otrzymał dyplom w 2002 roku.

W swojej pracy zawodowej odniósł wielki sukces z wytrwałością i wielkim trudem. Warto zauważyć, że Kovpak Lev Igorevich jest współwłaścicielem i wiceprezesem supermarketu Kirovsky. Ten supermarket był pierwszym w regionie zbudowanym przez europejskie sklepy i nadal zajmuje wiodącą pozycję w regionie.

Już w 10 klasie, Kovpak Lev Igorevich, wraz ze swoimi przyjaciółmi, założył firmę. Przez pewien lat byli w stanie zarobić dobre pieniądze, ale później Leo Igorevich musiał opuścić ten interes, ponieważ Jego rodzice byli przeciw niemu, że opuścił studia.

Zastępca 4 i 5 zwołania w Jekaterynburgu od 2005 roku.

Kovpak Lev Igorevich – życie osobiste

Zastępca niechętnie ujawnia tajemnice swojego życia osobistego, a on nie lubi rozmawiać o swojej rodzinie. Wiadomo tylko, że Leo Igorevich ma żonę i dwoje dzieci.

Pomimo faktu, że polityk znany w regionie swierdłowskim, Lev Igorevich osiągnął wiele. Ma wielki potencjał i wytrwałość. Nawet w najtrudniejszych sytuacjach, bez problemu, znajdzie właściwe rozwiązanie, aby przezwyciężyć wszystkie trudności i starać się tylko naprzód.

Ciekawe fakty

Lew Igorevich uważa, że Ameryka jest idealna do nauki, ponieważ Nie ma tam nikogo i masz tylko jedną drogę – aby uzyskać dobrą edukację i ubiegać się o to trzeba ogromny wysiłek.

  • Zastępca nie ma nadziei na zdobycie innego wyższego wykształcenia, na przykład w Chicago.
  • Lev Igorevich zawsze chciał mieć własną firmę.
  • Uważa się, że jest spokojną i zrównoważoną osobą. Prowadzi zdrowy styl życia, stale angażuje się w siłownię.
  • Lubi akcje.
  • Woli czytać lekkie prace, tk. Pozwalają na relaks i rozproszenie uwagi.
  • W swoich działaniach politycznych wiele uwagi poświęca się młodszemu pokoleniu. Pod jego kierownictwem odbywają się liczne interesujące akcje dla młodzieży i młodzieży. Finansuje różne instytucje edukacyjne, płaci za ich naprawę.

Kovpak Lev Igorevich zawsze dążył do osiągnięcia wielkich sukcesów w życiu, zrobił to, ale teraz nie zatrzymuje się na tym, co osiągnął i zdobywał nowe szczyty.