415 Shares 5036 views

Motocykl Yamaha Drag Star – wybierz swój sen

Każdy zawodnik przychodzi czas, gdy chcesz wybrać dobry, miły urządzenia. To właśnie marzyłem wzburzonej wody, która miałaby przegub uniwersalny, nisko zawieszone i rodzaju napędu V-Tvin. myślenie nieco i myślenie, wybrał Yamaha Drag Star, który w pełni spełnia moje wymagania.


Pierwsze wrażenie z roweru jest doskonała. Przyjemny widok siebie pozostawia ergonomię, które zaspokoją nawet krytyczne rowerzystów. Yamaha Drag Star nie spaść na boku, i jest przyjazny dla początkujących motocyklistów. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że CHOPPER łączy się z kierowcą w jednym. Więc on jest posłuszny i bardzo odporne.

Jest podziękować twórcom Yamaha Drag Star 400 dla doskonałej wydajności podczas jazdy. Po tym wszystkim, jeśli wylatują (w tempie stu) na poboczu drogi, to nie będzie twarzą szpitalnym łóżku, jak to często bywa w przypadku innych modeli motocykli.

Oświetlenie roweru może dostarczyć ocenę „cztery”. Reflektory Widoczność całkiem normalne, tylko tutaj, aby spojrzeć na urządzeniach, trzeba przechylić głowę. Jednak ta cecha – to tylko przyzwyczajenie.

Z kardanowe żadnych problemów powinny powstać. Konieczne jest, aby okresowo smarować go. Przerwanie wybór na Yamaha Drag Star, następnie zwracać uwagę na jej klasycznym. Ma duże skrzydła, które z pewnością pomogą Ci w błocie po deszczu.

Zużycie paliwa motocykla też mieć Prado, ponieważ jest to tylko 4,5 litra na sto kilometrów. A jeśli wziąć pod uwagę fakt, że zbiornik jest zainstalowany na Chopper 17-litr, to wystarczy na 280 kilometrów – jest wyjątkowy.

Pozytywnych emocji jedzie Yamaha Drag Star. Po tym wszystkim, ten rower nie jest „Sail” (nie wypuszczać wagonów, jak niektóre historie). W nim komfortowo i na siedzeniu pasażera, który w niektórych modelach wyposażonych w bagażniku iz powrotem. A także dobry schowek pod zbiornikiem, który może pomieścić wiele różnych rzeczy, które nie przeszkadzają w drodze.

Ogólnie rzecz biorąc, motocykl ma pozytywne strony:

– doskonały wygląd;

– zrównoważoną gospodarkę;

– dobra ergonomia;

– jasność zmiany biegów;

– Dogodne lokalizacji wszystkich elementów;

– pojemny schowek;

– Rejs po biegu.

Można zrobić jeden wniosek: rower – tylko sen, a nie technikę. Ale w każdej maści ma wada, a ta jednostka ma pewną krytykę. Należy wymienić pewne słabości roweru:

– podłączyć zbiornik paliwa niewygodne;

– położenie prędkościomierza oraz brzydki rzędami żarówek;

– zaczynają boleć ręce, ponieważ nie ma kąt podczas jazdy.

Ponadto, właściciele mogą zobaczyć, że ten model motocykle (szczególnie Yamaha Drag Star 1100) cierpi z powodu opieszałości. Jednak, jak pokazuje praktyka, rosyjski oraz korka, to jest bardzo rzadkie, ponieważ rower przeciska między rzędami z łatwością. Jeśli chcesz przenieść z jednego rzędu do drugiego, też, bez wątpienia nie powstać. Po tym wszystkim, jeśli czujesz, jego rozmiar i wiedzą, jak jeździć, to jest problem, to na pewno wiesz.

Razem zakup tego urządzenia, nie będzie się wstydzić, aby pokazać je do przyjaciół i znajomych. Po tym wszystkim, to jest bardzo piękne i wywołuje uczucie szacunku i podziwu dla jego ogromnej wielkości i doskonałej konstrukcji.