151 Shares 9307 views

Radziecki manekin Galina Milovskaya: biografia i zdjęcia

Zawód „model” w czasach sowieckich nie istnieje, więc dziewczyny chodził po wybiegu, zwany „demonstrantów ubrania” lub „manekiny”. Ale w rzeczywistości, Związek Radziecki i modele były na najwyższym poziomie. Radziecki manekin Galina Milovskaya właśnie z tej kasty, ale życie jej ojczyźnie nie działa. Ale ona sama z powodzeniem sprzedawane na Zachodzie.


początku drogi

Galina Milovskaya urodzony w stolicy ZSRR – Moskwa, w ubogiej rodzinie. Jej siostry i podniósł jedną matkę, ojciec zmarł, gdy Gale miał 13 lat. Marzyła o zostaniu aktorką, tym więcej danych zewnętrzna miała dość godny: wysoki, szczupły blondynka o delikatnych rysach i dużych oczach, ona zawarta nowoczesny ideał kobiecej urody. Galina pomyślnie przeszły egzaminy i wstąpił do szkoły teatralnej. Boris Szczukin. Nauka była interesująca, ale to nigdy nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, stypendium było zaledwie 30 rubli. Dziewczyna w szkole powiedziała Galina że All-Union Institute of Light asortymentu przemysł może zarobić jako demonstrator ubrania. Milovskaya wrócił i spotkała się na „okrzyki”. Wraz ze wzrostem 170 cm i wadze 42 kg jest idealne do nowoczesnych standardów modelowania, a jej rodzaj pojawienia się jej wyglądać trendy zachodniej Twiggy manekinie. Galina zatrudniony w departamencie perspektywy mody i zaczęła uczyć się nowego zawodu. Wtedy nie ma kursy dla manekinów nie miał, i dziewczęta uczą się chodzić po wybiegu, rozwijamy modelu chodu. Galya dość szybko nauczył się sztuczki i stała się popularna modelka.

kontekst historyczny

W tych dniach, kiedy Galina Milovskaya postanowił zostać modelka w ZSRR to zawód, delikatnie mówiąc, nie była prestiżowe. W czasach Breżniewa stagnacji społeczeństwa zapłacił ogromną wagę do moralności obywateli radzieckich. nagość (otwarte kolan, szyi, nawet całkowicie niewinny) było postrzegane jako obraza smaku publicznego. Kobieta była ucieleśnieniem cech pracowników, o matce i szanowanej żony, z których żadna kobiecość, a szczególnie seksualność i mowy nie może być. Obłudny moralność radziecki uważa, że atrakcyjność kobiety i jej demonstracji poniżające obywateli radzieckich. Spółka również bacznie śledził patriotyczne nastroje ludności. Wszelkie lekceważący stosunek do symboli reżimu sowieckiego surowo karane. Do anegdoty polityczne mogłyby dostać, ale za niewłaściwe leczenie portrety przywódców – od utraty pracy. Na tle takiego patriotyzmu wpajane wszystkie podziw zachodniej kultury i sposobu życia postrzeganego jako obraza systemu sowieckiego. Zachód był wróg, a mógł tylko przeklinać, nie można było go pochwalić i zachęcić nałożenie zachodnich wartości w społeczeństwie sowieckim. Do komunikowania się z cudzoziemcami nie jest uwięziony jak za Stalina, ale mężczyzna wziął kartkę i starannie przygladalismy jego zachowanie. Dławiąc sytuacja doprowadziła do tego, że wielu obywateli ludzi miłujących wolność i otwarte są po prostu pod byle pretekstem opuścił kraj. Emigracja jest postrzegana przez wielu przedstawicieli inteligencji twórczej, jako wyzwolenia.

modele kariery

Na tym tle historycznym Galina Milovskaya (manekin) nie wybiera całkiem poprawne pod względem mocy i moralności, życia. Nowy zawód jest dość miejsca. Pracowała dużo, pokazując ubrania Moskiewskiego Domu modeli. Stopniowo staje się znany w kręgach, był nazywany „Rosyjski Twiggy”. W 1967 roku był jednym z garstki starannie wyselekcjonowanych demonstrantów uczestniczyć w pojedynczym w Międzynarodowym Festiwalu Mody ZSRR. Ten imprezie wzięło udział wielu zagranicznych dziennikarzy i fotografów, przyszli w tym w poszukiwaniu nowych twarzy. Jednym z ustaleń było Galia Milovskaya, jej obraz został zapamiętany czołowych fotografów magazynu „Vogue”.

Historia słynnej zdjęcie

Dwa lata po fotografa Fashion Festival Andre De Ron przybywa w Moskwie zorganizować sesję zdjęciową dla magazynu „Vogue” i jego modelu widział tylko Milovskaya. Magazyn przeprowadził wiele prac przygotowawczych i otrzymał pozwolenie na strzelanie bez precedensu w Zbrojowni z Kremla i Placu Czerwonego. Galina Milovskaya powiedziano, że filmowanie wystąpiły w Klenotnice 17 podzespołu nadzorowany. Dostała w ręce laseczki Katarzyny Wielkiej i największego diamentu „Szach”. Pod tym zestawie magazynu „Vogue” wyróżnił 8 pasków. Milovskaya nie otrzymał za pracę bilon, cała opłata została wysłana do skarbu państwa. Najsłynniejsza była taka sama fotografia że Galina siedzi, rozkroku, na tle Kremla i mauzoleum.

Konflikt z rządem

Rama ta jest doprowadzana do urzędników wściekliźnie. Galina nazywany „na dywanik” ministra przemysłu lekkiego, który dosłownie krzyczał na nią w kategoriach obscenicznych, oskarżając ją o znieważenie Najświętszego – Lenin. „Trzeba nagi przez Plac Czerwony przeszłości” – zawołał. Tak, Galina Milovskaya, biografia, która jest w 100% zależny od urzędników stracony czas część czasopism zagranicznych. Pomimo prób jej szefa odpisać całe „niedoświadczony”, była zakazana od filmowania za granicą. Ale to nie koniec kłopotów. Jego przywódcy ze szkoły w jakiś dziwny sposób dostał się na strój kąpielowy pokaz, w którym udział wzięło Galya. Mówili, że to jest tak moralnie upadły, nie mógł ubiegać się o tytuł radzieckiej aktorki – ona został wydalony ze szkoły.

Historia sztuki ciała

Ostatni gwóźdź do trumny kariery stał się skandaliczne wydarzenie dla ZSRR z eksperymentów w sztuce ciała. Galina Milovskaya, modelka, stała się wzorem dla artysty Anatolij Brusilovski. Zorganizował imprezę dla swojego przyjaciela, fotografa z Caio Mario Garrubby włoskiego magazynu „Espresso” jasnym sesji fotograficznej. W domu, zebrał kilku przyjaciół zaproszonych Galya jako model i zrobiła jej nagie ciało pięknej pomalowane w postaci kwiatów, motyli i ptaków. Fotograf wziął cały ten proces i opublikowane w jego dzienniku. Najbardziej skandaliczne działania z nagiego ciała została wzmocniona przez fakt, że pod artysty zdjęcie było drukowane w ZSRR zakazane poematu „Terkin w świetle” B. Twardowskiego. Wszystko to rozwścieczyło władzy radzieckiej i Milovskaya zablokowane cały tlen. Ona kategorycznie nie wolno pracować, mimo że Zachód przyszedł do niej najlepsze okazje. Więc, właściciel bardzo dużej agencji modelek Eylin Ford zrobił wiele, aby podpisać umowę z Milovskaya, osiąga ona nawet, że w ZSRR, został wysłany list od prezydenta Nixona. Ale władze radzieckie nie pozwolił pracę Galina.

emigracja

Model Galina Milovskaya musiał zacząć myśleć o wyjeździe z kraju. Jej emigracja polityczna nie była ona wielokrotnie podkreślał, że jej działanie nie było żadnych anty-sowieckie, ona po prostu udział w ciekawych wydarzeń artystycznych, aw każdym razie nie walki z systemem. Zorganizować wyjazd pomógł A. Brusilov, był w stanie zrobić to wyzwanie dla Izraela. 14 kwietnia 1974, ona leci do Rzymu, gdzie czekał na Eylin Forda. Ułożyła Galina udział w konkursie na najbardziej wypłacane modeli na świecie. Galina nękani fotografów, byli zaskoczeni, że nigdy nie uśmiechnęła. Ona zasmucony odejście, myśląc o losie krewnych.

Kariera na Zachodzie

Galina Milovskaya stanie zintegrować zachodniego modelu biznesowego. Osiadła w Londynie i został wykorzystany w wielu europejskich magazynów, często w Paryżu. Ona nie stała się top modelka, ale na godne życie może sobie pozwolić. W tym czasie spotkała się z wieloma ludźmi, nauczył się nowego sposobu życia, ale zawsze był Rosjanka. Niezależnie od jej woli, jej kariera jeszcze nabył konotacje polityczne, to został nawet nazwany „Sołżenicyn w spódnicy”.

małżeństwo

Na jednym spotkaniu w Paryżu Galina spotkał się z bankiera Jean-Paul Dessertinom. 15 minut później oświadczył się jej, a ona przyjęła. Następnego dnia para zawarta na Ratusz i od ponad 30 lat są razem. Galina Milovskaya którego data urodzenia (1949) jest pilnie strzeżone jej tajemnicę, mówi, że jego nowy czas urodzinowy wyjazdu z ZSRR, gdzie była w stanie natychmiast zmienić swoje życie. Para miała córkę, która jest obecnie jednym z wiodących specjalistów na Gwinea-etnologów.

nowe życie

Po ślubie, Galina odmówił modelowania karierę, zdecydowała się w końcu zdobyć wykształcenie. Ona studia na Sorbonie na Wydziale Reżyserii. Miało to miejsce w tym zawodzie, usuwając kilka filmów dokumentalnych, w tym „momencie, gdy wspomnienia są” o mieszkańcach domu opieki i „Te szalone rosyjski” na rosyjskich awangardowych artystów, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia ojczyzny w latach 70-tych 20 wieku. Obecnie bierze historie i małe historie sztuki rosyjskiej na Zachodzie.

Nawet w czasach sowieckich, dzięki relacji męża, Milovskaya udało trzykrotnie odwiedzić ojczyznę jako część oficjalnych delegacji. Po regulacji może regularnie spotykać się z rodziną i być w Rosji. Ona nawet przedstawił swój film na festiwalu w Leningradzie. Galina Milovskaya teraz – udane, samowystarczalna kobieta ze szczęśliwym losem.