200 Shares 8065 views

Designer Magnetic Kribly Boo: przegląd, funkcje i opinie

Prawie wszyscy młodzi rodzice z nostalgią o swoim dzieciństwie, w których autentycznie cieszyć się każdą nową zabawkę, może bawić się z nim długie dni, niestrudzenie wymyślając nowe gry i historie. Trudne dla wielu rodzin dziewięćdziesiątych zbiegły się z okresem rośnie miliony dzieci, ale mimo trudnych chwilach życia, byli w stanie się rozwijać i bawić się. Gry z przyjaciółmi są hałaśliwe i zabawy, czas szybko zleciał szybko, a teraz, po latach młode jeże i dziwki mają własne dzieci, ale z zupełnie innego spojrzenia na życie.


Wiele matek i ojców naprawdę nie rozumiem, dlaczego ich cenne potomstwo może nie być zainteresowany w każdej zabawce, stymulacji sklepów dla dzieci, które oferują wszelkiego rodzaju zabawy dla dzieci, aw zamian otrzyma zwykłe niezadowolenie. Jeśli jesteś wśród tych zdezorientowanym rodzicom, więc dziecko nie wie, co jest projektant magnetyczny Kribly Boo.

Odtwarzanie ze znaczeniem

Troskliwi rodzice – to przede wszystkim dobrymi nauczycielami. Oni wiedzą, jak zachęcić kids fun działalność może wykazać, w jaki sposób można grać jednocześnie nie ograniczać wyobraźni i wynalazki dziecka, zachęcając do jego pomysłowość.

W rzeczywistości dzieci nie potrzebują nieskończoną liczbę zabawek, w taki sam sposób, to nie ma znaczenia, droga czeka im prezent lub budżetu. Najważniejszym warunkiem dobrej gry – to jest zabawne. Designer Magnetic Kribly Boo naprawdę w stanie urzec dzieci w każdym wieku, a nawet ich rodziców.

Co jest cechą tej gry zestawów? Co jest tak nowe i ekscytujące w prosty konstruktor? Fakt, że nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Marka Kribly Boo – marka, która jest przeznaczona dla dzieci, ale myśli o rodzicach. Pod tą etykietą, wydała wiele różnych zabawek: projektantów, interaktywne gry, książki edukacyjne a kartami, pluszaki, gawędziarzy i wiele bardziej interesujące.

Każdy rozwój firmy został zaprojektowany aby urzec dziecko i zmusić go do myślenia, rozwijać, pracować, ale żeby zrobić to wszystko z zainteresowaniem, bez wysiłku. W ten sposób dzieci cieszyć się i korzystać z lekcji, a ich mamusie i tatusiowie zadowolony z osiągnięć młodego potomstwa.

Mój pierwszy projektant

Na liście najbardziej popularnych produktów marki, w tym magnetycznego rozwijającego projektanta Kribly Boo. Jest to gra przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym, t. E. Dla tych, którzy właśnie skończył trzy lata. Letni lub nawet zajmują się dziećmi z nim dwa lata będą trudne, co więcej, aby ukończyć grę, istnieje wiele małych części, co jest niebezpieczne. Jeśli lista zakupów rodzinnych lub prezentów jeszcze pojawił Designer magnetyczny, który rozwija Kribly Boo, to lepiej, aby nie pozostawić bardzo małych dzieci samych z gry, tym bardziej, że rodzice naprawdę cieszyć się razem ze swoim dzieckiem.

Co to jest projektant? Zestaw zawiera płytę magnetyczną na bazie metalu i kolorowych figur geometrycznych. Każdy element jest wykonany ze stali nierdzewnej, nietoksycznym, wytrzymałego tworzywa sztucznego i zawiera tylną płytę magnetyczną.

Asortyment firmy mają znaczny zakres projektantów, najważniejsza różnica między nimi – to liczba elementów magnetycznych (183, 277, 328 szt.). Przy pomocy różnych części dzieci mogą uczynić ich figur planszowe, ozdoby, projektant obwodu uporządkować elementy według koloru lub kształtu. Co ciekawe, gdy dziecko bawi się nie jeden, ale w towarzystwie dorosłych lub starszych dzieci, które mogą wyrażania go, co robi z projektantem.

Nigdy nie zapomnę

Jak w tym świecie nic nie jest wieczne, dzieci rosną i rozwijają się. Kiedy dotrą do 5-6 lat, gry dla dzieci stały się bardziej złożone i znaczące. Ważne jest, aby pomóc dzieciom rozwijać logiki, myślenia i przestrzennej kreatywność. Jest to bardzo przydatne dla nich w przyszłości, kiedy idą do szkoły, będą uczyć się matematyki, sztuki edukacyjną, a później bardziej złożone dyscypliny.

Designer Magnetic Kribly Boo będzie wiernym towarzyszem i pomocnikiem każdego dziecka. Granica wieku ustalona przez producenta – 5-99 lat. Tak, druga wartość nie jest błędne, ponieważ ta gra może być poważnie ponieść nawet bardzo dorosły.

Ten rodzaj projektanta jest bardzo różni się od rozwijających przeznaczonych dla dzieci. składa się z metalowych kulek o średnicy około 1 cm, pręty z tworzywa sztucznego, łuki i inne kształty (w zależności od zestawu), które na końcach zawierają element magnetyczny. Obwody są połączone ze sobą za pomocą siły grawitacji, która sama w sobie staje się cud dla dziecka, nie mówiąc już fakt, że dojdzie do ostatecznego wyniku swoich badań i działalności twórczej gry, przerasta wszelkie oczekiwania.

Wariacje na temat magnesu

Te pozycje wymienione kilka rodzajów projektantów: Kribly Boo „atrakcji” magiczną i Kribly Boo „piramida odkrycia”. Nie stwierdzono istotnych różnic w tam tych podgatunków. Zasada gry jest taka sama dla wszystkich projektantów – przygotowanie dwu- lub trójwymiarowych figur trójwymiarowych z wykorzystaniem części.

Aby pomóc dziecku na każdym opakowaniu zawiera szczegółowe instrukcje, to pomoże utworzyć dany kształt, ale piękno produktu jest to, że może on być zaangażowany w nieskończoność, bo nikt nie przestaje marzyć i tworzyć zupełnie nowe odkrycie.

Najmniejsze zestawy składają się z 28-30 części zestawów mają więcej – 60 części i olbrzymie – 420 części. Zaletą tej gry jest to, że elementy z różnych zestawów pasują do siebie, można kupić więcej nowych opakowań i uczynić bardziej skomplikowanych kształtów i kompozycji według własnego uznania.

Kto i jak to zrobić?

Marka Kribly Boo – jest rozwój krajowej, która została opracowana prawdziwych profesjonalistów. Pracownicy, którzy pochodzą z grami dla dzieci, obejmuje nie tylko projektantów i animatorów, ale także nauczyciele, psycholodzy, logopedzi. Każda osoba na liście w pierwszej kolejności – rodzica, który bardzo dobrze wie, że gra powinna być naprawdę zainteresowany dziecka, to będzie wielki sukces. Ci ludzie tworzą swoje dzieła w twórczej atmosferze i rozgrywki: zanim ich dziecko będzie na strumieniu, to zajmie długą drogę, ale w końcu rodzą się wspaniałe zabawki, zawierają one projektantom i magnetycznych Kribly Boo. Recenzje, które opuszczają rodziców, w większości pozytywne. Nie ma żadnych skarg na jakość jakichkolwiek produktów, ani faktu, że zabawka została bezpiecznie opuszczony w dzień lub dwa.

Niektórzy kupujący mylić przez fakt, że produkcja tej marki nie ma siedzibę w Rosji, w Chinach, ale nie jest to zaskakujące, a co złe. Koszty produkcji są znacznie niższe, a zabawki są łatwo dostępne do zakupu każdej rodziny.

opinia rodzicielski

Fakt, że programiści firmy pracują Kribly Boo jest w Rosji, co pozwala im śledzić przepływ towarów, aby wiedzieć, co jest opinia rodziców. Pracownicy marki jest nie tylko zainteresowanie kupujących, co myśleć o swoich zabawek. Raz w sprzedaży komputerów interaktywnych, projektantów blokowych, książek, gier edukacyjnych planszowych lub projektanta magnetyczne Kribly Boo, opinie klientów odgrywają ważną rolę w przyszłości „życia” każdej pozycji zakresu. Coś, co nie jest bardzo popularne wśród dzieci i dorosłych, bezwzględnie usuwane z produkcji, czasami po rozmowach z klientami, serii mogą zostać przywrócone lub modyfikowane.

Ich opinia na temat produktów tej marki każdy może wyrazić oficjalnych stron firmowych na portalach społecznościowych lub na stronie internetowej producenta. Tam można zapoznać się z nowymi produktami, promocjami, istnieje wiele przydatnych informacji dla dzieci i rodziców, które pomogą uczynić rozgrywkę jeszcze więcej zabawy i rozrywki.

Zagrajmy razem!

Kribly Boo się z gry, które będą interesujące dla większości dzieci. Dla rodziców, to jest wielka pokusa, aby zostawić swoje dziecko w towarzystwie nowej zabawy i robić interesy, ale twórcy zabawek zaleca, aby nie zostawiać dzieci i grać z nimi.

Designer Magnetic Kribly Boo, a także innych zabawek tej marki, zawiera szczegółowe informacje dla rodziców, w jaki sposób pomóc dziecku nauczyć się nowego zadania. Te szopki – to świetna okazja, aby więź z dzieckiem, uczestniczyć w jego życiu i jego ulubionej rozrywce. Będąc blisko dzieci, o ile to możliwe – jest coś, co pozostawi wspaniałe i miłe wspomnienia w pamięci całej rodziny, a oni rozgrzać serca dziecka i jego rodzice przez wiele lat.