882 Shares 8559 views

Rozszyfrowania linii ręcznych: chiromancja

Wszystko nieznanych starożytnych dawna przyciąga człowieka. Jednym z najbardziej intrygujących nauk – chiromancja. linia ręka będzie w stanie powiedzieć o człowieku, co chce się ukryć. W tym przypadku będą one mówią i że osoba, która naprawdę jest, a nie to, co widzi siebie. Rozszyfrowania linie dłoni – jeden z najbardziej wszechstronnych metod, aby dowiedzieć się o naturze przedmiotu, jego preferencji i możliwości, jeśli mają szczęście, wgląd w przyszłość: odległy i nie tak. Chiromancja mówi, jak zbliżyć się do osoby i czego oczekiwać od niego.


Co jest chiromancja?

Linie na dłoni można powiedzieć wiele o osobie. Chiromancja może opisać swoją przyszłość na podstawie niejasnych formuł laika na dłoni.

Główna linia w dłoni

W sumie istnieje sześć głównych linii są w naszych rękach: życie Line, który zawiera linię Mars, a także trzy bransoletki wylotowe; Line of Fate; Linia głowy; Linia wątroby zawierający ścieżkę pożądaniem i linię intuicji; Linia słońce i, oczywiście, linia serca, który zawiera linię jedności i pas Wenus.

color Line

Jak już zapewne wiecie, kolorowe linie na dłoni są bardzo ważne w chiromancja. Jeśli spojrzymy na naukę czytania z ręki, pochodzi z Indii, jest możliwe do wyznaczenia czternaście rodzajów linii, kropka palmę.

Bogacz określić jasne, wyraźne i ostre linie. Jeśli na bladej linii dłoni, oznacza to, że stan zdrowia pacjenta jest słaba, a on był brak determinacji i witalności. Znak kłopoty i są subtelne, suche linie. Zażółcenia mówi, że krew pacjenta w żółci, jest on dumny, zastrzeżone i, najprawdopodobniej, jest samolubna. Linie na czerwono wskazuje, że osoby zdrowe, aktywne i szybkie temperament i dobry humor. Mściwy, arogancki i bezlitosna natura osoby daje ciemną linię. Jeśli linie są głębokie, osoba jest szczęśliwa i miłosierny. T

Linie onkie wskazują nabywania bogactwa. O korzystnym przeznaczeniu i mówi, że trójkąt w środku dłoni. Brak energii, utrata dobrego i całkowitym brakiem rentowności wydane linią przerywaną. O boleści wskazują krótkie linie, które mają tendencję do rozgałęzienia. Uważany niekorzystną i nierówną linię w dół. Tych samej linii są uważane za stojący w dłoni w niewłaściwym miejscu. Dokładna naprzeciwko jest zaokrąglona i głębokie zmarszczki, ma klarowność, jasność i żądaną długość.

Możliwe kierunki wad

Zgadywania na ramieniu wzdłuż linii lub chiromancja, naucza, że korzystne tylko te linie, które są dobrze pomalowane i są wąskie. Jednak każde ramię może pokazywać różnorodne poszarpane, nierówne lub luźnych przewodów, które mają odmienne kolory. Zawierają one wszystkie rodzaje symboli i znaków, w większości przypadków przedstawiających linie na dłoni wad, które mniej lub bardziej niekorzystne.

Fakt, że organizm jest osłabiony, pokazuje falisty, łańcuch, złamane i niejasne linię lub linie mającą wyspy. Jeśli linia jest uszkodzona, to obiecuje przeszkód choroby, nieszczęścia i zdrady. Linia, kończąc pędzlem, mówi, że jest rozproszona, a tam jest bolesny temat, słabość i brak jakichkolwiek pozytywnych cech. To bardzo zły znak jest uważany za gwiazdę, znajdującą się na jednej z głównych linii. Z reguły jest to wypadek, wstrząs, niepokój lub śmiertelne nieszczęście aż do śmierci. Ale to musi być potwierdzone przez innych markerów znajdujących się na dłoni. Jeżeli którykolwiek z linii krzyż ramię, z wyjątkiem linii sercach i umysłach, są one uważane za niekorzystne znak. Przecinających się i mieszkają na tej linii – to zły znak, ponieważ muszą oni kontynuować. Jeśli linia ma głęboki wyraz krzyża, on stanowi przeszkody lub jest oznaką złego stanu zdrowia lub globalnych zmian w życiu. Zły znak, gdy linia jest podzielona i osłabiona. Jeśli linia jest obecny na miejscu, to odnosi się do zaburzeń i zakłóceń. Belka poprzeczna na linii jest również zły znak, który wskazuje wady zdrowotne lub przeszkodę. Im głębiej, tym gorzej. Biedny, jeśli linia po przerwie odwraca się do jego źródła.

Linie na zmianę jego ramienia – Kłopot czy szczęście?

Znaki na dłoni mają znaczenie psychologiczne. Mózg tworzy i modyfikuje linie na dłoni. Zgadywania na rękę wzdłuż linii twierdzi, że zmiany te występują tylko na gałęziach lub szukając górę lub w dół linii, które odbiegają od głównego.

Główna linia nie zmienia ani struktury, ani przeznaczenia. Jest to, jak mówią, to sposób życia ordynowany człowieka i pokazać swój naturalny bieg życia. Choć drobne linie, które mają tendencję do przychodzą i odchodzą, opowiedzieć o wydarzeniach, które mogą wystąpić w krótkim okresie czasu, ale również odzwierciedlają to, co dana osoba myśli i czuje jego ostatnich pomysłów i drobnych celów.

Rozszyfrowania linie ręczne pozwalają poznać człowieka jak on. Nie może wydawać się dla innych, lub zmienić wzór na rękach szczególnie.

Jakie objawy są najbardziej korzystne?

Rozszyfrowania linii ręcznych proponuje następujące trzy znaki, których obecność będzie korzystać tylko właściciel. Zbadajmy je szczegółowo.

Przede wszystkim należy zauważyć, że podwójne linie na dłoni, zazwyczaj oznacza coś korzystnego i nie obiecują żadnej choroby lub problemy.

Pierwszy znak – trójząb, który leży na końcu linii. Często to znak znajduje się na końcach linii Przeznaczenia, Zdrowia, słońcem. Jednakże, może to być na każdej innej linii, który jest usytuowany pionowo. Jeśli spędzasz opis linii na dłoni, zauważyłem, trójząb, to wiedzcie, że znajdziecie sukces finansowy i inne zdarzenia pomyślne. Jednak to musi być dobrze zdefiniowane i wyraźnie widoczne.

Drugi korzystny znak – kwadrat, oznaczający ochronę. Jego zadaniem – w celu ochrony przed niebezpieczeństwem dla ludzi. Rozszyfrowania linie sił jako nauka mówi, że kwadrat, dostępny na każdej linii, zapewnia ochronę przed nadmiernym ludzkich cech, które symbolizuje linię. Etykieta ta chroni przedmiot przed wszelkimi możliwymi stratami finansowymi z utratą swojej pozycji lub zawodem, jak również niepowodzenia w codziennych sytuacjach. Chiromancja mówi, że stojący na linii głowy na plac, aby zapobiec wszelkiego rodzaju uszkodzenia mózgu. Jeśli ten znak jest blisko linii Przeznaczenia i znajduje się pod wzgórzem Saturna, jest możliwe, aby uniknąć wypadku. Na placu, znajduje się na linii serca, oznacza to, że pacjent może być emocje związane z ukochanym ukochanej. Jeśli jest tam znak na wzgórzu Saturna, to świadczy o zbliżającej się ciężkiej niedoli, która spotka ulubiony wkrótce.

Innym większość pomyślny symbol – banknot, które tworzą linię na ramieniu. Trójkąt utworzony przez linie i linie Przeznaczenia Umysłu obiecują sukces finansowy.

linia życia

Pierwsza linia, która pojawia się na ludzkiej dłoni – linia życia. To zaczyna się tworzyć na etapie rozwoju embrionalnego, kiedy okazuje osiem tygodni. Po pojawieniu się linii życia zaczyna tworzyć linię serca, a następnie linię umysłu.

Należy zauważyć, że wszystkie te ślady na dłoniach dziecka pojawiają się na długo przed on jest w stanie przenieść lub wykazują pewną aktywność, więc nie mogą być traktowane jako dowolnie uformowane zagnieceń, które zostały utworzone ze względu na fakt, że ludzie pracują z ich rąk, jak jesteśmy pewni Niektórzy sceptycy.

Więc, pewnego rodzaju wskaźnik witalności i żywotności jednostki jest linia życia. Że jest w stanie odzwierciedlać liczbę witalności posiadał człowieka i jakości życia. Ponadto, linia życia pokazuje, jak trudny, silny i energiczny człowiek.

linia serca

Główna linia najbliżej nasady palców, – linii serca. Ten znak na dłoni można mówić o sferze emocjonalnej człowieka. Przez serce, można zrozumieć, co relacja przedmiotu są dodawane do otaczających go ludzi. Pochodzi on na krawędzi dłoni pod małym palcem, a kończy zazwyczaj w obszarze między kciukiem a palcem wskazującym. Oznacza to, że linia przecina całe rdzenie palmowe.

Linia Małżeństwo jest blisko krawędzi dłoni pod małym palcem. Jeśli pójdzie w górę, to znaczy, że człowiek nie może poślubić. Dla tych, którzy nie chcą nabyć rodzinę i tych, którzy stracili małżonka, na dłoni pojawia się linia wdowa. Odmianą tej linii jest uważany za pierścień Merkurego.

linia głowy

Jest to jedna z głównych linii, które są pod ręką. Linia głowy lub Uma, powiedział o inteligencji człowieka. Na tej linii można dowiedzieć się, jak pojąć temat na różnych etapach ich życia. Na nim można ustalić, jakie podejście osoby, która ma rozwiązać problemy życiowe i problemy, a także dowiedzieć się o jego postawie wobec życia w ogóle.

Chiromancja wierzy, że właściciel intelektu jest regulowane przez długość tej linii. Jednak warto zauważyć, że nawet jeśli linia głowa jest na tyle długi, że nie oznacza to, że dana osoba będzie w stanie w pełni zrealizować swój potencjał intelektualny. Dlaczego? Ponieważ przedmiotem krótkiej linii Uma szuka miejsca w życiu, osiągnąć znacznie większy sukces niż przedmiotem długiej linii, Lenya jakoś udowodnić sobie.

Linia Przeznaczenia

Linia na dłoni, centralnie położony i pionowo przekroczeniu palm – na linię Przeznaczenia. Pochodzi w nadgarstku i dąży ku górze do podstawy palców. Ciekawą cechą tej linii jest to, że może ona rozpocząć w dowolnym punkcie w samym podstawie dłoniach. Ale co do zasady, że pochodzi mniej więcej w środku i jest zaangażowana w środkowym palcu.

Przeznaczenie Linia pokazuje, jakie aspiracje życiowe są napędzane przez człowieka mówi o swoich możliwości i chęci osiągnięcia sukcesu w życiu. Jeśli tylko jedna osoba palmowego Line of Fate, a następnie, że w długim okresie czasu będzie pracować, aby zrealizować swoje marzenie, lub do osiągnięcia określonego celu.