377 Shares 6002 views

Kiedy sadzić trawa trawnik, nie każdy wie,

Przeszłości czasach, kiedy wszyscy próbowali posadzić swoje letniskowych lub łóżka w domu ogrody warzywne. Teraz wielu z nich chce, aby włączyć te tereny w strefie rekreacyjnej, pięknie urządzone i miłe dla oka.


Przyczyna czas …

Pachnący różnorodność kolorów lub łóżko jasnozielonej miłośników trawa trawnik z resztą kraju wolą łóżka ogród z buraków lub ziemniaków. Ale nie sądzę, że zorganizowany pierwszy jest łatwiejszy niż rosnące na sekundę. I to nawet nie w złożoności i wiedzy. Zanim zaczniemy, na przykład, urządzenie trawników, konieczne jest, aby uzbroić się w wiedzę o tym, jak i kiedy sadzić trawnik trawy. Warianty tym przypadku jednak, jak każda inna, może być kilka.

Siać trawniku lub na wiosnę, w kwietniu – maju, lub wczesną jesienią, na przełomie sierpnia – września, a niektórzy nawet w lecie. Kiedy jednak lepiej jest roślina trawa trawnik? W zasadzie znaczącej różnicy – wiosną lub wczesną jesienią – nie jest najważniejsze, czy słusznie.

Pierwsze kroki w upadku

Wybierając miejsce na trawniku z widokiem na całym obszarze projektowania krajobrazu. Następnie uwalnia ją z resztek, czyli chwasty, kamienie lub korzenie drzew i krzewów, przy wykopaniu dobrze. Aby poradzić sobie z określonymi chwastów, herbicydy należy stosować takie jak „Antiburyan”, „Hurricane”, „Roundup max.” Po wykonaniu tej pracy, grabie do ziemi, aby wyrównać przyszłość trawniku i zostawić ją w spokoju aż do wiosny do zimy ona staranował i zatopił.

W dalszym ciągu do wiosny

Czy uważasz, że nadszedł czas, kiedy można siać trawnik trawy. Nie spiesz się. Po pierwsze konieczne jest, aby części wałka trawnika zagęszczone, które mogą być pobierane z cylindra lub rury. Następnie powierzchnia powinna prowadzić proszek z mieszaniną piasku i torfu z dodatkiem nawozach organicznych i mineralnych. To będzie nie tylko wzbogacają ziemię składników odżywczych, ale również usunąć puste, zrobić miejsce bardziej płynnie. Jednak to nie boli, raz bardziej zagęszczoną ziemnokraski.

Kolejny krok – siew bezpośredni. Zdecydować, kiedy sadzić trawa trawnik, trzeba upewnić się, że obserwowany kolejny ważny warunek. Stocznia powinna być sucha i bezwietrzna pogoda. Ponieważ nasiona traw gazonowych jest bardzo łatwy i szybki wiatr będzie wiać. Rozrzucić nasiona należy najpierw wzdłużnie, następnie w poprzek przekroju.

Po wysiewie nasiona powinny być posypane piaskiem lub torfem i lekko ubitego gruntu. Następnie ostrożnie wlać natryskiwanie trawnika.

Kiedy sadzić trawa trawnik i jak to zrobić, zdecydowaliśmy, pozostaje pytanie: „Jakie nasiona wybrać?” Co do zasady, zastosowanie najczęściej jest mieszaniną różnych traw, wybranych powoli rośnie, jak bentgrass, wiechlina, kostrzewa. Uważa się, że dobrze sprawdzoną mieszankę dwóch ziół: „English” i „trawnik trawy piłki nożnej”. Siew powinien być w ilości 50 g na 1 metr kwadratowy.

Pielęgnacja trawników

Pierwsze dwa tygodnie po posadzeniu trawę należy podlewać tak, że jest on również wzrosły.

nie zawaha się pojawiać w miejscu sadzenia i chwastów, ale nie muszą się spieszyć, aby wyciągnąć: niech pierwszy trawa trawnik do podjęcia korzenia.

Pierwszy koszenie trawnika zaleca się zrobić specjalne nożyczki, cięcia trawy potrzebnej do ziemi. Następnym razem jest to już możliwe użycie kosiarki.

Okresowo w okresie letnim powinno przebić darni trawnika widły do tlenu dostarczanego do korzeni roślin.

Jeśli zrobisz wszystko dobrze, uzbrojony w wiedzę, w jaki sposób i kiedy sadzić trawa trawnik, a następnie po jakimś czasie, nawet jasny zielony dywan ozdobią każdą infield.