114 Shares 6610 views

FlavourArt Płyn do elektronicznych papierosów: Opinie

FlavourArt płynny zyskał szeroką popularność wśród rosyjskich fanów elektronicznych papierosów. Swoją popularność zawdzięcza doskonały plan marketingowy firmy, reklamą, jak również wysokiej jakości aromaty, dostosowane do cech rynku krajowego i zgodnie z surowymi normami europejskimi. Jakie są korzyści z tego produktu? Czym różni się od innych? Czy ma jakieś słabości? A co opinia o nim rosyjski kąpiących?


Ogólne informacje o firmie Producent

Znany na całym świecie FlavourArt włoska firma powstała na początku 2006 roku, małżeństwo: Mancini i Fachchino. Według twórców Anna i Maksymiliana, został początkowo planował zorganizować małą firmą specjalizującą się w produkcji aromatów spożywczych. Dopiero później firma zaczęła produkować nowoczesne środki do papierosów z różnych owoców i tytoniu pachnie.

Dużą rolę w życiu młodego, ale obiecującego firmy zagrał pierwszy sklep internetowy. Rodzina otworzył ją w połowie 2007 roku. To dzięki nim produktów FlavourArt dowiedzieć się więcej liczbę osób. Dokładnie dwa lata po bazie sklepu przedstawiciele firmy zaczęły odzwierciedlać nad nowym projektem, w którym ich smaki byłyby wykorzystywane jako płynny wypełniacz do elektronicznych papierosów.

Popularność prób i błędów

Eksperyment zakończył się sukcesem. O nas mówić: FlavourArt Płyn do elektronicznych papierosów stał się prawdziwym hitem w świecie veypinga №1. Ale sama organizacja niewiarygodnie szybko zamienił się w rzeczywistej sieci, aby poszerzyć możliwości produkcyjne w Mediolanie Oleggio i otworzył wiele sieci handlowych w Europie. Obecnie firma posiada ponad 2000 m² własnej przestrzeni produkcyjnej. W zakładach pracy setki pracowników. Duża sieć sprzedaży rozprzestrzenił się nie tylko w Europie, ale także znaleźć odpowiednią niszę w Rosji.

Czytaj więcej o produktach firmy

Jest znany na całym świecie i jest przeznaczony dla cieczy elektronicznych papierosów FlavourArt jest pakowany i produkowany w słonecznej Italii. Obecnie składa się z trzech kategorii:

 • Tradycyjny (konwencjonalnej i klasyczna).
 • Velvet Chmura.
 • Premium.

W tym przypadku kategorii produktów klasycznych wyprodukowana przez to mały pojemnik 20 ml Zawartość „0” nikotyny „3”, „6” i „12”. Ta grupa znaleziono zapach ponad 37 różnych smakach. Wśród nich są jasne nuty owoców leśnych, cola, jeżyny, arbuzy, munsuna Joey, melony, wiśnie, truskawki, limonki i innych roślin. Jest to klasyczny kategoria papierosów i cieczą o niezwykłych zapachów. Na przykład, nie ma smaku "Apple Pie", "Espresso", "Burza", "The Black Płomień" i inni.

Kategoria Velvet Chmura w przeciwieństwie do poprzednich sumy tylko 5 podstawowych zapachów. Wśród nich – "Apple", "Soho", "Cola", "Dzikie jagody" i "melon". W tym przypadku, wszystkie produkty z tej grupy posiadają dogodne dozownik stożka aplikator zbliżony do leczenia przeziębienia. Zawierają one „0”, „1.5” i „3” nikotyny. Ponadto Velvet Chmura wszystkich cieczy na papierosy elektroniczne FlavourArt – 30 ml. Ponadto zawiera ona VG / PG – 70/30. Każdy zbiornik jest zapakowany w plastikowej butelce i pudełku tekturowym kolorowe. Warto zauważyć, że wszystkie produkty z tej i pozostałych dwóch grup są w pełni przetłumaczone na język rosyjski etykiecie i instrukcji.

ciecze typu premium o pojemności 30 ml i także, a zawierają podobne ilości nikotyny aksamitnej Cloud. Ale w przeciwieństwie do poprzednich kategorii w tego typu produktu jest rodzajem dozownika przypominający pipety. Ponadto wszystkie elementy linii produkcyjnej nie są produkowane w pojemnikach plastikowych i szklanych. Ilość smaków obecnych w tej kategorii wynosi pięć różnych rodzajów. To ciekawe, że wśród nich są płynne papierosy FlavourArt zupełnie niezwykły zapach. Na przykład, tutaj jest niesamowite „Jabłko pieczone z glazury”, „Zboże z mlekiem i marshmallow” „The pączki ze śmietaną i owoców kandyzowanych” i innych.

Co smakuje charakterystyczną produktów firmy?

Wszystkie smaki kiedykolwiek stworzone przez firmy-producenta, mogą być podzielone na pięć następujących typów:

 • Z zapachu tytoniu (tytoń).
 • Z soczysty smak owoców (owoce).
 • Zapachem kawy cappuccino i kakao (kawy).
 • Aromat napoju (brandy, wino, brandy, i tak dalej. D).
 • Mieszanki.

Znamiennym przykładem jest uważany smaki tytoniowe Maxx mieszanka. W strukturze występuje ponad 60 różnych składników. Tak, tutaj można poczuć subtelne nuty migdałów, tytoniu i odrobiną przyprawy. Wśród owoców zapachy niewątpliwie prowadzić „czerwone jabłko”, „Melon”, „Watermelon” oraz „brzoskwinia”, i kawa – „espresso”. Między duży wybór napojów może być wybrany przez długi czas, ale jest uważany za sztandarowy nieśmiertelnego „świeże i słodkie fajki”.

Co drugi producent oferuje smaki?

Oprócz wyżej wymienionego smaków firmy FlavourArt oferuje szereg innych zapachów stosowanych w tankowania wkładów do elektronicznych papierosów. Na przykład, jeden z takich koncentratów jest „Apricot” z delikatnym smaku miąższu i ledwo wyczuwalny podpowiedź dojrzałe śliwki. Również w asortymencie producenta można znaleźć następujące zapachy:

 • „Brandy” (z aromatem kory dębu).
 • „Białe wino” (z jagód i owocowych tonów).
 • „Czerwone wino”.
 • „Winogrona białych” i „czerwonych winogron”.
 • „Pinks” (z aromatem grzanego wina).
 • "Grejpfrutowy" et al.

Najczęściej te koncentraty stają się pośrednikami, którzy są zainteresowani w produkty włoskiej firmy. Później rozcieńcza się w stosunku 1: 3 i doprowadza się do stanu klasycznego smaku. I wreszcie, końcowy produkt jest następnie używany jako płyn do nowoczesnych elektronicznych papierosów.

Jakie są zalety FlavourArt produktów firmy?

Jeśli porównać produkty firm włoskich i innych odpowiedników, najpierw mają szereg zalet. Po pierwsze, produkty FlavourArt firmy posiadają certyfikaty i są produkowane zgodnie z europejskimi normami jakości. Według szefa firmy, proces produkcyjny pasują one niezwykle poważnie. Na przykład pracownicy w zakładach firmy muszą przestrzegać czystości, a nawet bezpłodność. Aby to zrobić, noszą białe jak większość lekarzy, szlafroki oraz czapki włosy i pokryw butów.

Po drugie, FlavourArt ciekła nie zawiera szkodliwych składników. Jego skład mają następujące składniki: gliceryny roślinny, glikol propylenowy, nikotyny. Produkty firmy są bez cukru, białka, alkohol, ambroksidov, barwników, parabenów, konserwantów, glutenu i inne substancje, które są sprzeczne z porządkiem Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa żywności.

Po trzecie, cena płynnych aromatów FlavourArt Carmel innych firm stosunkowo demokratycznych. Na przykład, produkt „Dzhoytek” włoski koszt produkcji jest o 15% niższa niż jego chińskiego analogowej. Co więcej, firma nie dąży do podniesienia cen. Według pracowników firmy, przez cały czas jej istnienia na rynku rosyjskim wytwornic pary elektronicznych FlavourArt tylko raz przeglądu kosztów produkcji w kierunku jego wzrostu. Stało się to w 2014 roku. I ze względu na zmianę materiału opakowaniowego.

Kilka słów o przydatności

Każdy pakiet zawiera informacje o adresie rosyjskiej reprezentacji spółki, uprawnioną do składania propozycji i skarg od klientów. Ponadto, w każdej fiolce, która zawiera zapachowy FlavourArt ma zabezpieczenie przed dziećmi, i naklejka zawiera pełny opis życia i struktury półki. A co najważniejsze, że wygodny aplikator jest dość cienka. To sprawia, że łatwiej zatankować kliromayzerov (parownik) z małą dziurką.

Czy są jakieś wady w produkcji?

Pomimo wielu zalet, firmy produkty FlavourArt ma pewne wady. W tym przypadku, większość z nich na podstawie opinii klientów. Na przykład, niektóre z kąpiących się powiedzieć, że nie wszystkie parowniki odpowiedniego płynu do elektronicznych papierosów włoskiej firmy. Idealnie, bo clearomizers w pełni zgodny z systemem na baterii między 1600 mAh. Co więcej, ich grubość nie może być mniejsza niż 3 watów. W przeciwnym razie, jest to niemożliwe do osiągnięcia 100% przenoszenie smaku i gustu.

Kąpiących Inne wady obejmują produkt wydziela się zmętnienie ciecz stosowana, z powodu będzie zatykać parownika. Jednak użytkownicy znaleźli wyjście z sytuacji i nie zmienia się z producentem. Według nich, są one tylko raz w tygodniu myć parownika. W ogóle, elektroniczny papieros (FlavourArt – firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości zapachów) włoskiej firmy ITS całkowicie zorganizowane.

Co użytkownicy mówią po badaniu płynu?

Wśród fanów FlavourArt produkcję wielu z tych, którzy wielokrotnie przetestowany cieczy o różnych smakach. Na przykład, jeden z nich przyszedł do gustu Virginia (VA) posiadającego smak tytoniu łagodny i lekko słodki posmak kawy. Według nich, zapach jest tak dyskretny, że nie znudzić nawet po setnym użyciem.

Inne kąpiących przyszedł ku uciesze ciekłych „7 liści” made FlavourArt (opinii firmy pozwala nam oszacować jego popularność na rynku krajowym elektronicznych papierosów). Według nich, zapach, czują, to prawdziwa mieszanka tytoniu. Nie zawiera posmak i ma lekkie działanie ocieplające, więc zaleca się stosowania w okresie zimowym. Po trzecie, jak „mix Fruit” z bogatym aromacie i smaku wiśni. Po użyciu można złapać ledwo wyczuwalny słodki posmak. Czwarty przyszedł do gustu i ostry zapach dymu „Czarnego Ognia”, a piąty – „kubański tytoniu” bogaty aromat,

Jak przyciągnąć swoich klientów w firmie?

Aby przyciągnąć więcej klientów, firma FlavourArt często organizuje wystawy. Jak również oferuje różnego rodzaju imprez, z udziałem, gdzie każdy może spróbować pewne smaki. Warto zauważyć, że w takich wydarzeniach jak zaangażować się nie tylko zapalonym paromany, ale także początkujących, którzy dopiero zaczynają uczyć się veypinga podstaw.