376 Shares 5698 views

Kawior z zielonych pomidorów: receptury i najlepszych sposobów, aby przygotować

Ignorantów człowiek będzie wydawać dziwne używać zielone pomidory w żywności, aw rzeczywistości prawdziwi koneserzy rosyjskich przystawek nawet przygotować się do zimy, aby cieszyć się tą niezapomnianą kwaśny i ostry smak o każdej porze roku. Ponadto, jest w zielonych pomidorów zebranych największe stężenie wielu substancji odżywczych i pierwiastków śladowych, które są niezbędne dla zdrowia ludzkiego.

Kawior z zielonych pomidorów, przepis której zostanie udzielone uwagę teraz, będzie oceniana na swoich prawdziwych smakoszy warto którzy rozumieją domowe jedzenie.

Tak więc, aby wziąć gotowania niedojrzałe pomidory, które powinny być jedną z części całkowitej masy składników kawioru. Druga część powinna być niesłodzone zielone jabłka, marchew, cebula, cukinia, wykonane w równych proporcjach. Czyste i przemyć wszystkie składniki pominąć je przez maszynkę do mięsa i gotować przez około dwie godziny. Podczas gotowania, należy dodać przyprawy, 2 łyżki 9% octu i sól do smaku. Gotową danie ukuporte do wysterylizowanych słoików i wieczek zwijać na zimę.

Kawior z zielonych pomidorów przepis jest nieco bardziej skomplikowana, niż poprzedni, ma zupełnie inny smak ze specjalnymi pikantnymi nutami. Zapoznaj się z 3 kg zielonych pomidorów, umyć je dokładnie, i zmontować. Umieść je na patelni i piec w temperaturze 180 stopni przez około 15 minut, a następnie ostudzić. Ponadto, pomidory muszą obrócić się w maszynce do mięsa, a wraz z nimi pominąć oczyszczone i przemyto marchew (6 części) 4 papryka oraz 3 większych żarówek. Powstałe jajka gotować w dużym garnku, dodać przyprawy i parę łyżek octu. czas gotowania około 15 minut, a następnie gotowane ukuporte do przygotowanych słoików i wysłać je do być przechowywane aż do zimy w szafie lub w piwnicy.

Kawior z zielonych pomidorów przepis, który czytasz teraz, a pikantny, ale ma zupełnie inny wydźwięk dzięki dodaniu specjalnych przypraw. Weź jednego kilograma zielonych pomidorów, 500 g marchwi, 500 g zielonego pieprzu, oleju roślinnego i soli do smaku, a ziele angielskie kilka groch i trzy łodygi selera. Pomidory umyć i zalać wrzącą wodą przez kilka minut, a następnie usunąć popękanej skóry z nich. Wszystkie warzywa, czysty, mycia i przekręcać pomidory maszynce do mięsa. Smażyć jajka na patelni około pół godziny, nie zapomnij go od czasu do czasu mieszając.

Aby odnieść sukces kawior z zielonych pomidorów jego zgodności przepisu przygotowania i przechowywania temperatura – podkreśla, że w celu uzyskania wysokiej jakości produktu. Najlepszy ze wszystkich są przedmiotu przechowywane w chłodnych piwnicach, co zapobiega ich uszkodzenia w bardzo ciepłych warunkach.

Ilekroć zima na stole pojawią się jaja zielonym pomidorem, gospodarstwo domowe powie „dziękuję”, przygotowany według receptury produktu zawsze okazuje smaczne i szybko staje się ulubionym. Batoniki zielone pomidory są przygotowane na różne sposoby, niekoniecznie musi być kawior. Zwłaszcza popytu na podstawie tych sosów i sałatek z innymi warzywami. Bon appetit!