780 Shares 8685 views

Test ciążowy Inkjet: Opinie i zalecenia użytkowania. Który jet firma kupić test ciążowy

domowe testy ciążowe szybko zyskał popularność na rynku, ponieważ mają one wiele zalet. Kobiety nie muszą już za każdym razem najmniejszego podejrzenia rejestrze ciąży z kolei do ginekologa, które mają być przeszukiwane, podczas spędzania czasu i zasobów materialnych. Współczesne dziewczęta mogą po prostu pójść do sklepu, kupić test ciążowy do domu, i w ciągu kilku minut, aby dowiedzieć się, poprawny wynik w 98% przypadków. Zdobył przychylność testu ciążowego konsumenci atramentowych, ponieważ ma wiele zalet w porównaniu z innymi typami szybkich metod diagnostycznych. Jako test wyboru, opiszemy w tym artykule.


Test wykrywa jako atramentowa ciąży

Po przyłączeniu zarodka do ściany macicy i występuje w 5 – 7 dni po zapłodnieniu, organizm kobiety zaczyna produkować ludzkie gonadotropiny kosmówkowej dla prawidłowego rozwoju płodu. Począwszy od drugiego tygodnia ciąży, wydajność hormon podwaja się co 2 dni, osiągając najwyższy poziom w ciągu 12 tygodni. Następnie stopniowo maleje. W związku z powyższym, z określeniem tego hormonu w organizmie kobiety, to można mówić o wystąpieniu poczęcia. Wszystkie szybkie testy, w tym atramentowego testu ciążowego, na podstawie wystąpienia reakcji chemicznej pomiędzy reagent stosowany do testowania i odczynnika – hormonu hCG. W obecności hormonu w ciele zachodzi reakcja chemiczna i odczynników zmienia kolor, który zostanie uwzględniony w teście, w postaci pasów, odpowiednio plus lub etykiety elektronicznej.

Test Korzyści jet

W rzeczywistości testu atramentowych różni się od pasków w celu określenia ciąży. Ale istnieje wiele oczywistych zalet:

 1. Wyższe strumień czułość testu ciążowego 20 – 15 mlU / ml. Oznacza to, że można go określić mniejszą zawartość ilościową HCG w moczu. I, odpowiednio, niezawodny wynik uzyskuje się w okresie wcześniejszym, kiedy indeksy hormonów nadal niska. Badanie jest przeprowadzane w pierwszym dniu nieudanego okresu, a niektóre pokazują wynik i na kilka dni przed rzekomymi kobiecych wydzielin.
 2. Producenci twierdzą, że dokładność wyników tak wysokie, jak 98%.
 3. Ponadto w diagnostyce ciąży stosując test jet nie ma potrzeby zbierania moczu w kubku, który powoduje wiele niedogodności, a kobieta jest proces niehigieniczne. Aby przeanalizować możliwe nawet w pracy – trzeba tylko test i kilka zapasowych minut.

Instrukcje do prób ciążowych Zastosowanie strumieniowych

Testy Tusz do ciąży pracuje na tej samej zasadzie. Ale przed użyciem należy dokładnie przeczytać instrukcję. Ponieważ niezgodności z dowolnej szczegółowości tych producentów, wyniki diagnozy mogą być zawodne. Przed użyciem należy się upewnić, że zostały zakupione dziewicze, z niewygasłe testu ciążowego atramentowych trwałość. Instrukcja użytkowania dla większości tego typu systemu jest następująca:

 1. Zdjąć nasadkę z testu najczęściej wybiera inny od koloru ciała.
 2. Zastąpić strumienia moczu. Przytrzymaj przez 5 sekund.
 3. Zamknąć pokrywkę.
 4. Umieścić na teście powierzchni poziomej.
 5. Po 2 minutach pojawi się wynik.
 6. Większość wynik testu strumieniowych jest na okres 10 minut po zetknięciu z odczynnikiem.

Warunki testu używać strumienia

Dla wiarygodności wyników w analizie za pomocą szybkiego testu atramentowego dla ciąży jest konieczne, aby przeczytać i postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 • Test strumień w ciąży jednorazowej, nie może być ponownie użyty;
 • analizę należy prowadzić w temperaturze pokojowej;
 • Zaleca szybkiej diagnozy rano, jak w pierwszym mocz gromadzi się najwyższe stężenie ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej w ciągu dnia;
 • Właściwe przechowywanie testu odgrywa ważną rolę w wiarygodności wyniku testu: Przechowywać zamkniętą w opakowaniu w temperaturze pokojowej, unikanie miejsc narażonych na bezpośrednie działanie promieni słonecznych;
 • nie biorą narkotyków analizę wigilię;
 • stosowanie dużych objętości cieczy przed diagnostyczny może pokazać wyników fałszywie ujemnych w związku z rozcieńczenia stężenia hormonu w moczu;
 • z wynikiem negatywnym, ale z braku miesiączki lub innych znaków pośrednich ciąży, przeprowadzi drugi test po 2 dniach lub później. Wcześniej, testowanie nie ma sensu, ponieważ hCG wzrasta po 2 dniach.

Aby uzyskać wiarygodne wyniki, należy ściśle według instrukcji testu ciążowego atramentowego. Poniższe zdjęcie pokazuje pozytywny wynik testu.

interpretacja wyników

To bardzo proste! Po 2 minutach, pasek testowy powinien pojawić się po badaniu. To po prostu oznacza, że test jest odpowiedni i nie zepsute. Teraz możemy obserwować wyniki w okienku kontrolnym. Jeśli nie było nawet lekko zauważalne taśmy lub „znak plus», znak ciąży lub buźkę – gratulacje, jesteś w ciąży! Brak znak minus zespół lub nie ciąży smutna buźka okno kontrola oznacza wynik negatywny.

Przyczyny fałszywych wyników

Czasami zdarzają się fałszywie dodatnie lub fałszywie ujemne wyniki. W pierwszym przypadku może zostały naruszone analiza procedura zgodnie z instrukcją, test został uszkodzony lub jest nad datą ważności. Ponadto, zespół pojawi się w okienku kontrolnym przy zbyt niskim stężeniu hormonu hCG – powtórzyć test kilka dni później.

Fałszywy dodatni wynik testu często zdarza się w niektórych chorób, w których hCG jest produkowany:

 • resztkowe działanie hormonu jest obserwowane po ostatnim aborcji, poronieniem, ciążą pozamaciczną;
 • różnych nowotworów, w tym nowotworów złośliwych i torbieli mogą zwiększyć stężenie hCG;
 • różne choroby układu hormonalnego.

Ranking najbardziej popularnych testów atramentowych

W bezmiarze naszym kraju rozprzestrzeniać testy strumieniem produkcji krajowej i zagranicznej. Przyciągnąć konsumentów więcej niż zagranicznych producentów ze względu na optymalny stosunek cena – jakość. Pięć z najbardziej popularnych marek testów atramentowych, które, w opinii kobiet, najbardziej wiarygodne:

 1. "Frautest", Niemcy.
 2. Clearblue, Wielka Brytania.
 3. "Evitest", Niemcy.
 4. „Wiara plus” Rosja.
 5. «Bee pewien», Kanada.

Testy „Eva-Test” rosyjska produkcja i „BB-test” wyprodukowany we Francji, zdobył najniższe zaufanie konsumentów, ponieważ w oparciu o informacje zwrotne od klientów, często dają fałszywe wyniki.

Zalety znaki bezpieczeństwa atramentowych Evitest

producent linia Evitest składa się z dwóch testów odrzutowych w celu określenia ciąży:

 1. Test drukarek atramentowych Evitest Idealny ciąży może być stosowany od pierwszego dnia miesiączki. Posiada wygodny uchwyt i się utrzymuje wiodącą pozycję w rankingu najbardziej niezawodnych systemów wyrażania opinii konsumentów. Warto ciąża atramentowych przetestować tę markę od 200 do 250 rubli.
 2. Supriya Evitest różni się od wyżej stylowej konstrukcji. Nowoczesne Piękno jest szacowana na 50 – 70 s. więcej niż w standardowym teście.

Zalety badanego atramentowych ClearBlue

Test ciążowy Clearblue Inkjet jest również dostępny w dwóch formach:

 1. Clearblue Łatwy +/- wynik. Charakterystyczną cechą tego testu jest, aby zmienić kolor, potwierdzając jego prawidłowe działanie. Można go używać trzymając strumienia moczu lub w pojemniku z odczynnikiem do 5 sekund. Gdy wynik jest gotowy, i to jest około 2 minut po badaniu stosowanie w oknie pojawia się z taśmy rombu. Wyniki w rundzie okna: + lub – odpowiednio jest „pozytywny” lub „negatywny” odpowiedź. Niezawodny i wygodny test ciążowy jet. Średnie ceny 250 p.
 2. Łatwy Clearblue cyfrowy – bardzo nowoczesny test ciążowy trzeciej generacji. Można go wykryć obecność hormonu 5 dni przed miesiączką. Opóźnienie wynika z dokładnością do 99%. Ponadto, testy nie tylko poinformować o ciąży, migające na ekranie słowo «ciąży», ale również wskazuje oczekiwaną sytuację życiową. Test może poinformować o 1-2, 2-3 i 3+ tygodniu ciąży od poczęcia. Dokładność tego okresu wynosiła 92%. Mogę polecić ClearBlue Łatwa cyfrowej jako najnowocześniejszy i najbardziej wiarygodny test ciążowy atramentowego. Liczba potrebitelnits powiedzieć o wiarygodności określenia początku ciąży. Jedyną wadą są wysokie koszty, zarówno dla pojedynczego zastosowania obiektu, który jest 350 – 400 s.

Zalety atramentowej test ciążowy Frautest

Frautest produkuje 2 systemy testowe jet: Komfort i ekskluzywny. Ich wrażliwość nie jest zbyt wysoka – 25 mIU / ml, ale na rynku konsumenckim zdobył dużą popularność tego konkretnego testu ciążowego atramentowego. Recenzje wskazują 99% ufności wyników. Modele różnią się tylko wzorem. Frautest Exclusive wykonany w postaci niezwykłych stylowych jasnych kolorach. Koszt testu ciążowego strumieniowym wynosi 120 s. 180 s.

testy ciążowe są bardzo odpowiedzialna, czasem niezbędne. Po pozytywnym wyniku poinformuje o zbliżającym się wygląd nowej osoby w naszym kraju! Dlatego też, wybierając test ciążowy do drukarek atramentowych, nie należy zapisać lub pęd do analizy, ignorując wstępny odczyt instrukcji do systemu. Trochę czasu i w cichym otoczeniu, postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przeprowadzić test. Wiarygodnie potwierdzić lub obalić wyniki badań mogą być badania lekarskie, badania krwi do oznaczania hCG i diagnostyki USG.