721 Shares 5195 views

Od czego nosić kamizelkę z lisa? Wydłużone kurtki lisa (foto)

Każda kobieta chce ozdobić swoją szafę lub kamizelkę z futra naturalnego lub futrem sztucznym. Nowy sezon niezwykle popularnego odzieży lisa, co nie jest zaskakujące. odtwórz szaro-czarny fascynujący i podkreślają luksus i przepych utworzony styl. Kamizelka z lisa, według licznych opinii w pierwszej kolejności powinny być uważane za drogie wyposażenie, dając statusu, pewność siebie i eleganckiego wizerunku. Z czym i jak nosić ten kawałek ubrania na nowy sezon?

Kryteria wyboru

Pierwszym i głównym kryterium przy zakupie kamizelki futro to typ kobiecej figury. Należy pamiętać, że jest to dość obszerna rzeczą, co dodatkowo podkreślają i woluminy. Właściciele wspaniałych formach, chcąc je ukryć i zrównoważyć proporcje, styliści polecam wybrać opcje z futra krótko włosach. Cienkie i wysokie panie mogą rozważyć dowolny model bez ograniczeń.

kamizelki futra z lisów zmieniać kontrastami długość, obecność tulei. Dopasowanego, mają różne poglądy na temat różnych typów figur prostych lub wąskim kroju. Właściciele wspaniałych form lepiej odebrać krótki lub długi wersję kamizelki do uda. Nie złamie równowagę proporcji.

Długość modelu jest również ważna. Wydłużone kurtki , z lisów 80 cm wysokości odpowiednich damskie od 170 cm. Wszyscy, którzy mają poniżej 165 cm, styliści polecam do rozważenia krótszą lub średnią długość modelu (około 55-60 cm).

Innym kryterium jest obecność kaptura lub wysokim kołnierzem. To może być ozdobione dodatkowego wystroju. Kaptur zapewnia dodatkową objętość górnej części fig. Jednak w warunkach wietrznych, może zrobić dobrą robotę.

krótka kurtka

To wykonanie można nazwać uniwersalnym. Jest ona odpowiednia dla dziewcząt i kobiet wszystkich rozmiarów i typów figur. Krótka kamizelka z lisa (zdjęcie poniżej jasno pokazuje go) mogą być noszone w bezwietrznej pogodzie z spódnice i spodnie w zespole wielowarstwowym, rozpięty. Długość nie jest wizualnie „cut” obszar talii, i zachowa proporcje. Krótka kamizelka może być noszony jako szczelne i pełne spódnicy.

długa kamizelka

Spojrzał jeszcze droższe i luksusowe. Styliści polecają sobie długą kurtkę z paskiem i wysokim obcasie buty wizualnie odcinku i zrównoważyć sylwetkę proporcjach. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do dziewcząt i kobiet z niewielkim wzrostem. Kamizelka Foxa (wersja długa) można nosić od początku aż do końca sprężyny jesienią, łącząc ze skórzanych lub grzywny grubej tkaniny płaszcz.

Kamizelka z rękawami

Dla zapalonych mody, którzy nie chcą się rozstać z tym stylowym kawałek ubrania przed pierwszym mrozem, projektanci pomyśleli poprzez opcję z rękawami. Mogą być krótkie lub długości trzy czwarte. Długie rękawy już przeniesione kamizelkę w wykonywaniu jego płaszcz. I że inne warianty stylizacji. Fox kamizelka z rękawami styliści zalecamy połączyć z długimi rękawiczki. W tym przypadku będą one wyglądać organicznie. Imponujący wygląd z taką kamizelkę w kształcie ozdoby na ręce.

Kamizelka z kapturem

Ten szczegół daje większą objętość w górnej części rysunku, więc z nim jest, aby być ostrożnym z curvaceous pań. Z drugiej strony, kaptur pięknie ramek twarz i rozświetla skórę miękką blask światła, które mieni futro. Z tej strony można zrezygnować z kapelusza. Futro chroni przed wiatrem i zimnem. Zakapturzony będzie dobrze wyglądać wysokiego włosy z plecionki, plecionki, wiązek niosek „skorupę”. Uzyskaj elegancki wygląd.

Jak i co się ubrać

Istnieje kilka głównych obszarów stylizacji, które zostały przyjęte w nowym sezonie. Wtedy uznają. Dla wszystkich, którzy chcą kamizelkę otwiera szerokie pole eksperymentów w stylu country, przypadkowy, boho-chic.

Z dżinsy, spodnie, legginsy, szorty

Najprostszym i optymalne połączenie dla wszystkich przypadkach – kamizelki futro z ciasnych dżinsów chude, golf lub sweter z kołnierzem szyjki zamknięcia i wysokie buty lub buty kostki.

Są to wariacje na temat. Dżinsy mogą być zastąpione legginsy lub obcisłe skórzane spodnie. Sekret tkwi w tym, że z objętości powinny zawsze jeździć dno montażu lub wyposażone w taki sposób, aby nie zakłócać równowagi sylwetki. Najśmielszych damskie można łączyć fox kamizelki z drelichu lub wełny spodenki nakładanymi na ciepłych neutralny kolor rajstop. Muszą one być wybrane wysokie buty wykonane ze skóry lub zamszu.

Jako wyjątek, styliści oferują połączyć futrzaną kamizelkę z szerokimi spodniami. Ale w tym przypadku jest to wymagane buty z obcasami i obecności pasa nad kamizelki stworzenia proporcje dolnej i górnej.

Z spódnicę lub sukienkę

Mała czarna i futrzane kamizelki – tylko obraz klasyczny na każdą okazję. Trzeba mieć pazur, który skupi się na wyrafinowanie i kobiecy styl. Spektakularny i romantyczne wygląda futra kamizelki z długiej sukni wieczorowej. On otacza postać łagodną ocieplenia chmurze i podkreśla kontrast tekstur.

Do kamizelki futro jest zalecane, aby wybrać formę przylegające lub kształtowe spódnicę. Mogą być dowolnej długości. Biurowe najlepszej zgodności ołówek spódnicę.

Z skórzane kurtki, płaszcze, płaszcze

W ciągu ostatnich kilku sezonów z lekkim karmienia wiodących światowych projektantów stają się modne łączenie futrzaną kamizelkę z skórzaną kurtkę, płaszcz lub cienką warstwą grubą tkaniną. Okazuje ciepły, stylowy i praktyczny.

Zespół umożliwi dłuższą Linger zewnątrz w chłodnej pogodzie. Pokój można usunąć jedną warstwę, a pobyt w spektakularnym kamizelki.

Z wysokie buty pięty lub buty

Wybór obuwia jest tradycyjnie podyktowane podstawowy styl sukni. Wszechstronne opcje futra kamizelki – botki z obcasach i buty. Można jednak połączyć górną buty na niskim oczywiście, buty w stylu angielskim, buty, a nawet baletu mieszkań.

Uwagi Styling

  • Dla futra kamizelki styliści polecam wybrać głośność, ale nie powodują dekoracji, podkreślając ekskluzywny wizerunek. Bransoletki, naszyjniki, kolczyki wiszące, dodatkowo wydłużają sylwetkę, a także łańcuchy z zawieszkami optymalnie uzupełniają obraz. Lepiej zatrzymać wybór na jednym kluczowym motywem dekoracji i rozwijać je tak, aby nie wyglądać jak choinka.
  • Kamizelka z lisa (foto) wymaga dodatkowego i często niechcianych objętości w obszarze pasa. Rozwiązać sytuację prosty skórzany pas z tym samym lub kontrastującym kolorze. Można odebrać kilka opcji w stylu i koloru, i zmienić je w trakcie sezonu.
  • Większość organicznych futro kamizelka połączona z następujących faktur: Jersey, rzeczy duże dzianiny, aksamitu, jedwabiu i skóry. Eksperyment z tkanin lekkich.
  • Aby kamizelka lepiej podnieść torbę z tego samego koloru. Albo może to być kontrastowym kolorze. W tym przypadku dozwolone jest tylko jeden kolor akcent na niego i trzeba się zatrzymać.
  • Kamizelka z lisa nie można łączyć z innymi akcesoriami w postaci futra aby zachować równowagę głośności. Wyjątek – czapka ton na tonie.

Jak sprawdzić jakość futra

Fox jest bardzo łatwe do odróżnienia od tańszych analogów lisopsa lub stepu lisa. Pierwszym analogiem jest bardzo podobna, a drugi po prostu pomalowane w odpowiednich kolorach.

Naturalna wełna fox ma unikatowy kolor, co znacznie ułatwia identyfikację fałszerstw. U podstawy siwe włosy, białe środku i końcówki – czarny. Tylko taka kombinacja jest potwierdzeniem futra.

Kamizelka z lisa może być również sprawdzane pod kątem autentyczności wagowych. Zbyt łatwe – tak futro jest rozciągnięta, produkt będzie trwać długo. Ponadto, kamizelka nie będzie ciepło. Waga jest również zależna od jakości produkcji i długość pala izolacji.

Naturalne kamizelka z lisa powinien mieć błyszczącą powierzchnię, być gładka w dotyku, z gęstym podszerstkiem. Dzięki tym ostatnim produktem zatrzymuje ciepło i wygląd. Włosy nie muszą wspinać się i przetestować go uruchomić przed ich wzrostu. Na nic rąk, a futro zajmie pozycję wyjściową. Jakościowa kamizelka powinna trwać ci co najmniej 6 lat.

Tworząc nowe sezonowe ubrania, każda fashionistka zadaje sobie to samo pytanie: w co się ubrać w kamizelkę z lisa. Powyższe wskazówki mogą pomóc rozważyć optymalną kombinację, natknąć się kilka ciekawych pomysłów na podstawie już istniejących w swojej szafie. Należy mieć na uwadze kilka czynników podczas stylizacji: typ figury i poziom głośności. Zapewni to tworzenie kobiecej i atrakcyjnego wizerunku.