593 Shares 9258 views

Restauracja "Odessa-Mama" w Kijowie: adres, menu, recenzje

Ktoś może powiedzieć, że restauracja „Odessa-Mama” nie uzasadnia swoją nazwę, i że nic we wnętrzu rurociągu Odessa nie znaleźć. tak ale może dochodzić tylko tych ludzi, którzy nie próbowali kuchnię tego zakładu. To miejsce, gdzie „ukryte” wszystkie Odessa. Nigdzie indziej w Moskwie, nie będzie podawany z ziemniakami lub szprota z boczkiem, prawdziwym Odessa mięso mielone i chrienowucha. Restauracja „Odessa-Mama” w Kijowie oferuje gościom proste menu w tradycji jedzenia, wchłania się morską bryzą i gotowania wielonarodowych ludzi. Pełny adres zakładu, zwłaszcza w opinii jego prac prezentowanych w tym artykule i menu.


„Odessa-Mama” – restauracja pod adresem Kijowa, jak dojechać

Pierwsza restauracja „Odessa-Mama” został otwarty w Moskwie Czyste Stawów. Szybko zyskał popularność, że jego właściciele nie miał innego wyboru, jak otworzyć podobne zajęcia w innym miejscu w stolicy.

Następnie druga restauracja „Odessa-Mama”, ukazał się w pobliżu stacji metra „Kijów”, że w pobliżu dworca kolejowego w Kijowie. Znajduje się on obok gruzińskiego zakładu „Khachapuri” w ukraińskim bulwarze 7. Cafe jest przeznaczony dla 50 osób i zajmuje powierzchnię 104 metrów kwadratowych.

Restauracja „Odessa-Mama” do Kijowa codziennie od 11.00 do 23.00 godziny. Oddzielnie przydzielone w czasie zatrudnienia śniadanie w dni powszednie i weekendy (od 11.00 do 13.00 i 11.00 do 15.00, odpowiednio) i na obiad (11.00 do 16.00).

menu restauracji

Szczególna uwaga powinna być kolorowe menu restauracji. Odwiedzającym oferowane są tutaj:

  • menu i pierogi naleśnik;
  • przekąski zimne i gorące;
  • sałatki;
  • zupy;
  • dania mięsne, ryby i kurczaka;
  • Przystawki;
  • desery;
  • śniadania;
  • różne napoje bezalkoholowe i kawa.

Restauracja serwuje obiad i sporządzać z menu. Tutaj można zorganizować małą uroczystość rodzinną lub imprezę firmową. Specjalne menu bankiet z pewnością zadowolą rozmaite przekąski, sałatki i dania gorące i pyszne desery zadowolą najbardziej wymagających słodycze. Oferta specjalna dotyczy rowerzystów i rodzin z dziećmi. Dla nich czas na lunch w dni powszednie od 16.00 do wzrosły 19.00.

Restauracja „Odessa-Mama” w Kijowie oferuje gościom dostawę zamówionego jedzenia na wskazany adres. Czas dostawy zależy tylko od odległości klienta.

„Odessa-Mama” – restauracja w Kijowie w Moskwie: opinie klientów

W przeglądzie, ta restauracja jest stale obserwowane w porównaniu z instytucją, z siedzibą w Chistye Prudy, który od dawna jest lubiany przez wszystkich miłośników kuchni ukraińskiej. Tak więc, nowa restauracja „Odessa-Mama” w Kijowie w żaden sposób nie gorszy pod względem jakości i ilości żywności. Tutaj będzie służył tradycyjny legumina i cefal w krakersów cytryny z zieloną sałatą i desery oferowane będą pyszne cherry strudel z kremem.

Niektórzy goście restauracji w hotelu, zauważyć, że w tej instytucji bliżej. Ale w tym samym czasie inni goście czują, że to sprawia, że atmosfera w kawiarni jeszcze bardziej przyjemne. Jakość posiłków nie jest uwzględniony.