386 Shares 1557 views

Mumie: Wskazania do stosowania i właściwości leku cud

Mamusiu, wskazania do stosowania, które jest ogromna lista, od dawna stosowany w medycynie ludowej. Czym jest ta tajemnicza substancja? Naturalne Mumie jak guma do stałej masy z czarnego lub ciemnego koloru brązowego. W substancji jakościowej lekko gorzki smak i genialny powierzchni. Ciężar 2.13 mumia. Substancję tę rozpuszcza się całkowicie w wodzie, pozostawiając niewiele pozostałości. Mumia roztwór ma kolor mocnej herbaty. Po podgrzaniu, nawet w rękach człowieka jest lepka i klej szybko złagodniał. Jakich składników odżywczych zawartych w mumii? Wskazania do stosowania substancji, w oparciu o bogatym składzie chemicznym: zawiera 30 makro i mikroelementów, tlenki 10 metali, witaminy, 6 aminokwasy, olejki eteryczne i inne składniki odżywcze. Shilajit ma charakterystyczny zapach Smolnego. W sumie, substancja ta zawiera ponad 50 naturalnych składników, stworzonych przez naturę.


Kiedy można skorzystać z mumię? Wskazania opóźnione metabolizm w organizmie, naruszenie regeneracji w różnych tkankach, stany zapalne, obniżenie odporności, zatrucia toksynami, spadek funkcji centrów analizatora w mózgu i obwodowych nerwów pni. Shilajit korzystny wpływ na biosyntezę DNA, co przyczynia się do procesu rozszczepienia i zwiększenia liczby nowych komórek. Substancja ta od dawna stosowano w medycynie orientalnego w leczeniu chorób układu sercowo-naczyniowego, układu nerwowego i przewodu pokarmowego. Mama, którego użycie jest zalecane przez wiele profesjonalnych lekarzy i okazały się skuteczne w leczeniu złamań kości, stymulowania i naprawczym procesów regeneracyjnych w organizmie. Ponadto jest stosowany w leczeniu zaburzeń śledziony, wątroby, płuc, w procesach pyo przeciwzapalne. W trakcie badań stwierdzono, że mumia jego radioaktywność jest znikoma, więc to ma dobrą reputację jako regenerator kości. Istnieją dowody wskazujące na skuteczność tego leku w leczeniu zapalenia oskrzeli, nerek kamienia choroby, astma, cukrzyca, obrzęk, pasożytniczych chorób skóry. Może być stosowany jako łagodny środek antyseptyczny. Mumie zastosowanie w umiarkowanych dawkach nie ma przeciwwskazań. Może być używany jako tonik z tonikiem. Mama, którego wskazania zależy od rodzaju choroby, są przyjmowane doustnie z wodą, herbatą, miód, sok, mleko. Na zewnątrz jest stosowany do smarowania z tkanek (z miodem, alkohol).

Mamusiu, których cena zależy od stopnia oczyszczania i formułowania, dziś można kupić nie tylko w aptekach, ale także na specjalistycznych stronach internetowych. Jakość tego materiału można sprawdzić w następujący sposób: kawałek zagniecenia w dłoniach. mumia jakość zmiękcza się bardzo szybko, ale zły lub fałszywe – pozostaje stały. Podczas parowania roztworu wodnego substancji powstaje bez spalania sadzy, lepki ekstrakt. W powietrzu skrapla. Mumia tabletek (20 szt.) można kupić za około 70-90 rubli. Kapsułki ( „Shilanzhit”) są od 100 do 220 rubli w zależności od wielkości i wagi.