383 Shares 5248 views

Jak prawidłowo przygotować amerykańskie naleśniki?

W każdej kuchni narodowej ma specjalną potrawę, którą łatwo zidentyfikować kraj, w którym dana osoba mieszka. Wraz z włoskim makaronem, japońskiego sushi i białoruskich naleśniki, to również dobrze znane i amerykańskie naleśniki. To danie jest doskonale znane wielu filmów. Wiele rolka folii jest gotowane w każdej amerykańskiej rodziny na śniadanie.

Klasyczny przepis

Najpierw musimy się dowiedzieć, co to jest produkt. Amerykańskie naleśniki są niczym innym, jak te, które są wypiekane w Rosji. Są bardziej jak średnich naleśników. Na ogół są one wytwarzane z mleka, ale także w śmietanie lub jogurtu stosuje się jako główny składnik cieczy. Rozważmy na przykład klasycznej wersji przygotowaniu nietypowych naleśników.

Do pracy potrzebne są następujące składniki: szklanka mleka przyjmuje się taką samą ilością mąki, 3 jajka, szczypty soli, 2 łyżki cukru i oleju roślinnego i 2 łyżeczki proszku do pieczenia.

USA przygotowuje naleśniki zaskakująco prosta:

 1. Pierwszą rzeczą, którą trzeba przełamać jajka i oddzielić białka od żółtek. Każdy z nich powinien być zbierane w oddzielnym pojemniku.
 2. Białka bicz solą gęstą pianę.
 3. Do żółtek pierwszych, dodać cukier i mleko, a następnie proszek do pieczenia i mąkę. Mass konieczne dokładnie wymieszać mieszadłem.
 4. Delikatnie łyżką do wprowadzenia białka.
 5. Ciasto jest prawie gotowy. Pozostaje tylko wlać olej roślinny.
 6. Pan bardzo gorąco. Po raz pierwszy możliwe jest płaszcz z olejem. Wtedy nie trzeba robić.
 7. Kadzi lub części łyżki czerpak ciasta i wlać gorącą patelnię. Po pęcherzyki pojawiają się na powierzchni, forma wstępna powinna obracać. Lepiej jest użyć specjalnej szpatułki. Druga strona pieczone przez wiele szybciej.

Do przygotowania tego dania wymaga bardzo mało czasu. Placki wypiekane są niemal natychmiast.

nieistotne szczegóły

Amerykańskie naleśniki łatwy do nauki. Zazwyczaj są one okrągłe i bardzo soczysty. Grubość placku zwykle co najmniej 5 milimetrów. Dodatkowo, naleśniki płaską i gładką powierzchnię. Powodem jest to, że są one pieczone tylko na suchej patelni. Po raz pierwszy możliwe jest tłuszcz, to nie jest już konieczne. Masa na gorącej powierzchni natychmiast uchwycone i pozostałą masę powietrza piecze się przez kilka sekund. Ale nie obawiać przypadkowego kija lepiej użyć antyadhezyjną garnków. Historycy twierdzą, że to danie został przywieziony do Stanów Zjednoczonych imigrantów ze Szkocji. Od tego czasu produkt ten stał się tradycyjny deser zarówno Amerykanie i Kanadyjczycy. Zazwyczaj łagodne placki ułożone w stosach płyt i wlać czekolady lub klonu syropu. Te słodycze z takich przysmaków będzie absolutnie uwielbiam. Dodatki są czasami używane jagody, owoców lub miodu. Mogą być układane na talerzu obok naleśników lub dodatkiem do ciasta podczas wyrabiania. W każdym razie, wynik jest doskonały.

subtelności technologii

Co jest tak niezwykły amerykański pancake (naleśnik), w przeciwieństwie do tych, które są pieczone, na przykład w Rosji? Po pierwsze, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na rzeczywistą nazwę potrawy. Składa się z dwóch słów: „Pan” – jest tłumaczone na angielski oznacza „pan” i „ciasto” – Program „ciasto” lub „pancake”. Po drugie, unikalna formuła pozwala na uzyskanie wyjątkowo miękkie i delikatne produkt. Pomimo faktu, że ciasto ugniata bardzo grube placki uzyskuje się po prostu powietrza. Wynika to z faktu, że białka bitą osobno. Łączenie badaniu w końcowym etapie, są maksymalnie nasyconą tlenem, która gromadzi się w pęcherzyki stabilne pianki. Gotowe pachnące cieście posypane dżemu, miodu lub syropu. Oraz z gorącą herbatą to doskonała okazja, aby dobrze zjeść. Ta ostatnia cecha jest w procesie pieczenia.

Wszystko, czego potrzebujesz – jest suchy gorący patelni. Reszta zależy od gospodyni będzie miał czasu, aby szybko i prawidłowo, aby włączyć puste.

Alternatywnym rozwiązaniem

Według jednej z receptur można gotować pyszne naleśniki amerykańskie (Pancake) kefir. Na zewnątrz, taki produkt nie będzie się różnić od tego, który został przygotowany z użyciem mleka.

Zmieniona część z następujących elementów występują: na pół kilo mąki trzeba tę samą ilość jogurtu, dwa jajka, dwie łyżki cukru i roztopione masło, jedną łyżeczkę soli i sody oczyszczonej.

Metoda będzie nieco inna od poprzedniej postaci:

 1. Bić jajka dobrze, stopniowo dodając do niej cukier i jogurt.
 2. Mąka połączyć z napojem.
 3. Dodaj masę jajko i dokładnie wymieszać.
 4. Wprowadź stopione masło, a następnie zakończyć partię.

Pozostaje umieścić na patelni ognia i powoli, jeden po drugim, aby upiec bujnej naleśnik. Gotowe placki można natychmiast umieścić na dania z karty na 2-3 kawałki i syrop wodnej, kwaśnej śmietany, lub jakikolwiek inny produkt.

wymagane akcesoria

Przed rozpoczęciem pracy należy sprawdzić, czy stół miał wszystkie niezbędne akcesoria:

 1. Głęboka miska do wyrabiania ciasta.
 2. Trzepaczka do ubijania masy ręki. W pierwszym etapie można również stosować mikser. Wtedy to intensywne mieszanie nie jest już właściwe.
 3. PAN lepiej ma mały rozmiar, aby średnica otrzymanych produktów nie więcej niż 15-17 cm.
 4. Sito jest niezbędne do przesiewania mąki. Pomaga rozwiązać dwa problemy na raz: na ciasto zapobiega obcych substancji i odżywia mąkę z tlenem. Jest to szczególnie ważne.
 5. Kadź lub duża łyżka objęcia niektóre ciasta na patelni.
 6. Łopata do toczenia produkt.

Wszystko, czego potrzeba, można rozpocząć przygotowania amerykańskie naleśniki. Przepis ze zdjęciem doskonale nadaje się dla początkujących. Będą mogli nie tylko kontrolować prawidłowość ich działania, ale również zobaczyć, jak produkt powinien wyglądać na każdym kroku.

czekoladowy deser

Istnieje wiele różnych opcji można użyć, aby gotować wspaniałą amerykańskie naleśniki. Przepis z krok po kroku zdjęć będzie dobrym nauczycielem dla tych, którzy będą robić to po raz pierwszy. Oferujemy bardzo ciekawy przepis dla miłośników czekolady.

Będzie miał dość długą listę środków: pół szklanki całego pszenicy i mąki pszennej, jajka, szklanki mleka, 4 łyżki łyżki kakao, trochę soli i 50 g sproszkowanego cukru, 30 ml oleju roślinnego, łyżką z proszkiem do pieczenia oraz 4 krople migdałowy smak.

Cały proces może zostać podzielony na sześć etapów:

 1. Przesiewania i połączyć ze sobą składniki (suche kakao, sól, mąka i proszku).
 2. Luźny trzepaczka jajka.
 3. Dodaj mleko.
 4. Połączyć dwie masy i wymieszać je dobrze.
 5. Dodaj pozostałe składniki.
 6. Piec wyroby, wstępne ogrzewanie szalkę dobrze.

Nie jest konieczne, aby naruszać powyższą procedurę. W przeciwnym razie nie można uzyskać pożądany efekt.