655 Shares 5239 views

Troyanova Jan – aktorka współczesnego kina

Jan Troyanova – słynna aktorka teatralna i filmowa, która zaraża publiczność ich szczerość w życiu, a przy wykonywaniu różnych ról.


Jan Troyanova: biografia aktorki

Jan urodził się w 1973 roku, 12 lutego w regionie Swierdłowsku, główne miasto, które dzisiaj nazwał Jekaterynburg.

Jego imię i nazwisko przybrane aktorka była ze względu na matkę, która jest metryka nie chciał podać nazwę dziewczynka ojca. Zarówno noty Troyanova, drugie imię, nie otrzymał cześć jego ojca, i na cześć wielkiego Aleksandra Sergeevicha Puszkina. matka Jana poszła do takiego posunięcia, bo wiedziałam, że człowiek, w którym urodził się Jan, żonaty, i aby nie rozbić rodzinę, postanowiła ukryć narodziny córki. Tak więc, matka i nazywa dziewczyny – Troyanova Jan.

Aktorka jest jeszcze w dzieciństwie wykazały zdolność do działania, wielu nauczycieli obiecał jej wielką przyszłość w tej dziedzinie, ale w szkole Jan był chuligan i pokazał zaangażowanie w procesie edukacyjnym, z tego powodu, jej relacje z nauczycielami były bardzo napięte.

Na dwadzieścia cztery lata, John został przyjęty do Ural State University, gdzie studiował przez sześć lat na Wydziale Filozoficznym. Ale mimo wszystkich trudów latach dziewięćdziesiątych, po ukończeniu studiów, postanowiła sobie, że Troyanova Jan – aktorka i nic więcej, i postanowił wprowadzić Instytutu Teatralnego.

Już podczas studiów w Instytucie Teatralnym Troyanova zaczął grać swoją pierwszą rolę w teatrze, ale kiedy przyszedł czas, aby napisać tezę, aktorka realizowany dla siebie, że oficjalne potwierdzenie jej talentu nie jest konieczne i można ją bez żadnych konwencjach zaimponować publiczność swoim talentem.

Pierwsze prace w dziedzinie kina

Podczas swoich pierwszych prac w teatrze „Theatron” podczas produkcji spektaklu „Czarne mleko” było kluczowym spotkanie z aktorką Vasiliem Sigarevym dramaturga. Wasilij Sigarev i Troyanova Jan – Ponieważ ich twórczy i nierozerwalny tandem rodzina została założona.

Aktorka przeszła w życiu wiele strat, gdy dziewczynka miała pięć lat, zmarła jej ukochana babcia, a ona musiała pochować jej pierwszy mąż, syn i matka. Ale mimo wszystkich ciosów losu, Jan Troyanova nadal żyć, pracować i zadowolić publiczność.

Jan Troyanova: jej filmy

Początkowo kariera aktorki był trudny i drażliwy. Aby nakręcić film „Spinner”, cygara i Troyanova byliśmy gotowi sprzedać swoje własne mieszkanie. Ale dzięki inwestorowi ich pracy został opublikowany bez takiego osobistego poświęcenia. Na tym filmie Troyanova zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki. Wielu krytyków i organizatorów „Kinotavtr-2009” festiwalu wspomniano, że byli pod wrażeniem, jak nadawanie emocje w tym filmie Troyanova Jan.

Aktorka wystąpiła również w tak znanych i cenionych filmów jak „Life”, która również miała Vasiliy Sigarev, „Oz”, „KOKOKU”. I wielu widzów zakochał Troyanova udziałem popularnego sitcomu na rosyjskiej stacji telewizyjnej TNT „Olga”. Ostatnie prace Troyanova dzisiaj stała się rola w krótkim Z filmowego i show „dzieci”.