151 Shares 3631 views

Jak gotować wątroby kurczaka z warzywami?

Każda gospodyni domowa, dbając o jego rodzinie, próbując nakarmić ich gospodarstw domowych są nie tylko smaczne, ale zdrowe jedzenie. Jednym z takich danie jest wątroba z kurczaka i warzywa. Gotowanie przepisy kulinarne ze zdjęciami zostaną przedstawione w dzisiejszym artykule.


Opcja z ziemniakami: wykaz składników

Do stworzenia tej smaczne i niskokaloryczne posiłki trzeba zaopatrzyć się wcześniej niezbędne produkty. Trzeba będzie komponenty, takie jak:

 • Pół kilo kurczaka wątroby.
 • Para kawałkami papryki.
 • Jedna lub dwie marchewki.
 • Szklanka mleka.
 • Pół kilo ziemniaków.
 • Oleje roślinne i masło.

Ponadto, należy zadbać, aby strony były solą i pieprzem, bo bez nich nie da się odblokować pełny smak każdego produktu.

algorytm

Więc masz naprawdę przydatnych wątroby kurczaka z warzywami i ziemniakami, trzeba ściśle przestrzegać technologii wytwarzania. Pierwszym krokiem jest do wrzenia w lekko soloną wodę uprzednio i przemywa obrane ziemniaki.

Podczas gdy on będzie gotować, można wyciąć pozostałe warzywa. Pożądane jest, aby zrobić to w paski lub małe kawałki. Kruszony pieprz i marchew należy przesyłać na patelni, smarowane olejem roślinnym i lekko podsmażyć.

Teraz nadszedł czas, aby zająć się głównym składnikiem naszego pożywienia, który jest nazywany „Chicken liver z warzywami” (receptury ze zdjęciami zostaną przedstawione w tym artykule). Należy starannie przepłukano pod bieżącą wodą, suszy i tnie na cienkie paski. Im mniejsze kawałki, tym bardziej delikatny smak gotowego naczynia będzie. Fry lekko solone wątroby zaleca się po obu stronach, w małych porcjach. Że produkt nie okazało się zbyt trudne, nie trzeba czekać na złotym brązowym skorupy. Gotowe elementy korzystnie usuwa się z płytek za pomocą zbieraka do usunięcia nadmiaru oleju.

Z gotowanymi ziemniakami, mleka i masła trzeba przygotować ziemniaki puree. Można to zrobić tolkushkoy lub miksera. Nasza wątroba z kurczaka z warzywami i ziemniakami gotowych. Pozostaje tylko położyć na talerzu i udekorować świeżymi ziołami i podawać.

Alternatywnym rozwiązaniem

Chciałbym zaprezentować Wam jeszcze jeden, nie mniej smaczne danie na bazie produktu ubocznego. Więc masz naprawdę przydatnych wątróbka z kurczaka z warzywami (przepis ze zdjęciem zostaną przedstawione w dzisiejszej publikacji), trzeba zaopatrzyć się wcześniej niezbędnego zestawu składników. Do przygotowania potrzebne będą:

 • Kilogram wątróbki.
 • Bank kukurydzy w puszkach.
 • 70 g porów.
 • Dwa papryka.
 • Jedna marchewka.

Ponadto, ważne jest, aby w odpowiednim czasie w kuchni okazało się sześć łyżki koncentratu pomidorowego lub ketchupu, sól, trochę mąki, ziemi czarnej i czerwonej papryki.

Technologia przygotowania

W tym czasie, trzeba najpierw wziąć głównym składnikiem potraw, który jest nazywany „wątróbka z kurczaka z warzywami i kukurydzy.” Wstępnie umyte i produkt obsushenny należy wysłać na gorącej patelni, smarowane i lekko podsmażyć na wszystkich stronach.

Następnie wątroby muszą zostać przeniesione do zbiornika, w którym następuje dalszy proces. W tej samej patelni chcesz wysłać wstępne cięcie i niektóre smażone warzywa. Banków z kukurydzy w puszkach należy spuścić cały płyn, zbierając ją w osobnym kubku. Sam produkt musi być dodana do wątroby, marchew i papryki.

Objętość osuszony sok powinien być doprowadzony do stu mililitrów. Można to zrobić, rozcieńczając go z przegotowanej wody. Powstała ciecz jest, konieczne do połączenia z pomidorowego i dwie łyżki mąki.

Pan, w których wątroba z kurczaka z warzywami, trzeba postawić na wolnym ogniu i gotować przez dziesięć minut po ugotowaniu. Po upływie tego czasu, należy wlać rozcieńcza koncentrat pomidorowy lub keczupu i gotuje przez około pięć minut. Potem prawie gotowy półmisek, można dodać por, pokrojony nie zbyt cienkie półpierścieni, a trochę trzymać na ogniu.

wątróbka z kurczaka z warzywami (przepisy kulinarne ze zdjęciami) w multivarka

Przygotowanie potraw nie zajmie zbyt wiele czasu i wysiłku. Z tego prostego zadania może obsłużyć nawet niedoświadczony gospodyni. Dla pomyślnego zakończenia procesu muszą być zarezerwowane z wyprzedzeniem odpowiedni zestaw produktów. Do stworzenia tej zdrowe danie będzie potrzebne:

 • 600 g wątroby kurcząt.
 • Cztery bulwy cebuli.
 • Dwa zubochka czosnek.

Ponadto należy zadbać o obecności olej roślinny, sól i przyprawy.

W misce wlać Multivarki potrzeba pięćdziesiąt mililitrów oleju roślinnego i wysłać go do pół-pierścienie cebuli. Następnie włącz tryb pralki „prażenia” i ustawić timer na dwadzieścia minut. Po tym można pranie, suszenie i cięcie wątroby kurczaka, nie zapominając okresowego mieszania przygotowuje cebuli. Kiedy przed końcem programu będzie dziesięć minut w filiżance chcesz pobrać przygotowaną uboczny. krótko przed chęci do podstawowych składników należy dodać sól, przyprawy i zmiażdżone ząbki czosnku z nożem.

Wątroba w Indonezyjski

Jest to bardzo smaczne danie jest bardzo prosto przygotować. Ma niepowtarzalny wyrafinowany smak, więc należy się cieszyć swoją rodzinę. Do stworzenia tej kulinarne arcydzieło, trzeba będzie:

 • Funt wątroby kurcząt.
 • Cztery słodka papryka (najlepiej czerwony odcień).
 • Dwie cebule.

Między innymi, wykaz składników musi być uzupełniony olej roślinny, śmietaną i przyprawami.

Przez pre-posiekane i smażone warzywa trzeba dodać wątrobę i gotować wszystko razem na dużym ogniu. Ważne jest, aby stale mieszać produkty, które nie zostały spalone. Krótko przed zakończeniem procesu na patelni powinien wysłać przyprawy i śmietanę. Gotowy wątróbka z kurczaka z warzywami, kaloryczny sto gramów, który jest 233 kcal jest dostarczany z gotowanego ryżu.