92 Shares 3051 views

Jaka jest najlepsza rozrywka w Jekaterynburgu dla dzieci?

Założona w 1723 Jekaterynburg jest na granicy Azji i Europy, w samym środku gór Ural. Jest domem dla prawie pół miliona ludzi, a prawie większości z nich – dzieci. Urzędnicy miejscy i przedsiębiorców organizowane w różnych ciekawych miejscach pobytu dzieci.


park linowy

Wśród wielu, już popularnych witryn, nowy – park linowy rozrywki dla dzieci w Jekaterynburgu. Zdumiewająca różnorodność drabin linowych, co ciekawe splecionych lin przyciąga codziennie więcej i więcej dzieci i, co dziwne, ich rodziców.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci zaparkować różne drewniane przeszkody, mostów i innych sztuczek. Są nawet trasy dla dzieci od trzech lat (oczywiście pod nadzorem rodziców).

Czas na przejście każdego takiego pofałdowaną trasy może trwać od 30 minut do jednego i pół godziny. Doświadczeni instruktorzy doradzają trasą, odpowiednio, zmusza dziecko. Rodzice są podekscytowani nowym parku: dzieci, szczególnie aktywne i niespokojne, skupić swoją energię na ciekawym ćwiczenia. Rozwija mięśni, układu przedsionkowego, cierpliwości i wytrwałości.

Ponadto, w parku znajduje się w środowisku naturalnym, który jest wyposażony w systemy bezpieczeństwa. Wychodzący na trasie dać specjalne hełmy.

"Limpopo"

Ulubiony letni zabawy dla dzieci w wielkim mieście – park wodny „Limpopo”. Wspaniałe wakacje z rodziną.

Park jest wyposażony w piękne slajdy i przygody i spokoju dla małych dzieci. Wokół basenu jest menu dla dzieci z obowiązkowych, zimne napoje i lody.

"FentaziGrad"

Przez dziesięć lat, miasto otwarte nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe „Greenwich” (Jekaterynburg). Zajęcia dla dzieci są świetne. Podczas gdy rodzice iść do gniazd faceci mogą zrobić bardzo ważne rzeczy. Na przykład odwiedzić „FentaziGrad”. Znajduje się na trzecim piętrze „Greenwich” „centrum i jest otwarta codziennie od 10 rano do 10 wieczorem. Organizatorzy nazywane „FentaziGrad” interaktywne zajęcia Miasto dla dzieci od dwóch lat do 14. On jest zupełnie wyjątkowy.

Przyjdź do parku i stać mieszkańcy magii tajemniczego miasta, są one podane paszport i zaczynają „pracować”, zapoznanie się z różnych zawodów (takich jak: czarodziejów, Cukiernie, czarodziejów, konstruktorów, etc.). Ponadto, oni zarabiać – „fantimy” i uczestniczyć w magicznych wydarzeń miejskich.

Główną ideą tego parku – zabawy – i ucz się! Rodzice też mogą udać się do magicznego miasta, ale tylko cieszyć się jego architektury i żywy działalność „obywateli”. Jest częścią wypoczynkową z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz pokój maga (przyszłego Muzeum Techniki).

"Heroes Park"

Kolejny park rozrywki w centrum handlowym "Greenwich" nazywa się "Heroes of the park." Jest to miejsce ekstremalnych doświadczeń. A reszta może być zarówno dzieci jak i dorosłych. Organizatorzy parku oferuje dwa pakiet zabawy: dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat oraz dla dorosłych od 8 do 99 lat. Istnieje również specjalne zamówienie można zorganizować dzień dziecka lub szkolnego wypoczynku urodził.

Goście mogą odwiedzić atrakcje Park (wiele z nich unikalnym do Rosji), poczuć piękno swobodnego spadania na wzgórzu-suwaka (6 m), w odległości splątane trasy linowe, wspiąć się na ściankę wspinaczkową, skakać na trampolinie z łopatek wirujących. Dla bardzo małych dzieci jest specjalny obszar z zabawek rozwija serię U dzieci.

wystawy

Są ciekawe rozrywki w Jekaterynburgu dla dzieci i dorosłych w różnych miejscach wystawowych. Dzieci photoschool studio i wystawiają swoje prace w Salonie GM Fot. Ciekawy dzieci uwielbiają, aby przejść do działań proponowanych przez Muzeum Przyrody (oddział muzeum regionalnego Swierdłowsku). Wystawy te są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły.

Często organizowane wystawy z okazji świąt lub dni tematycznych. Często takie wystawy podnieść kwestie społeczne, takie jak problem sierot lub ochrona przyrody lub rodzaju leczenia zwierząt itp Pracować na wystawach (rzemiosła, malarstwa, haftu i tak dalej.) Wykazują te same dzieci. Starsi uczniowie entuzjastycznie wystawach i ekspozycjach patriotyczne robotyki czy przyszłość kosmosu.

labirynty

Są niesamowite rozrywki dla dzieci w Jekaterynburgu? Na przykład, labirynt strachu i lustro Maze. Jest to miejsce dla rodzin. Zarówno park, a zabawa i niezwykłe, fascynujące. W pomieszczeniach ze specjalnie zaprojektowanych podświetlane lusterka są. Wklęsłe i wypukłe. Wprowadź park jest łatwe, ale wydostać … puzzle, które trzeba odkryć i lusterko, iskazhyuschie rzeczywistość utracone właściwej drodze.

teatr

Rozrywka dla dzieci zupełnie inny kierunek – interaktywny teatr. Aktorzy zdecydowali się wymazać wszelkie granice między publicznością a sceną. Każdy gość w momencie teatru może być aktorem i wziąć udział w pokazie. Programy te oferują wakacje lub poglądów, które są tworzone przez widzów przybyłych-dzieci. Dorośli mogą oglądać tylko z podziwem.

laser tag

Rozrywka w Jekaterynburgu dla dzieci, które kochają filmy z serii science fiction i fantastyki, too. A jeśli dziecko nadal kocha sport i wszelkiego rodzaju „shooter”, on na pewno trzeba odwiedzić znacznik laserowy. Jego wynalazł jeszcze Sangiorgi Carter III, inspirowane przez słynnego filmu George'a Lucasa. Znacznik laserowy jest prawdą jedno: walka wróg strzał z pistoletu laserowego. Podziemny absolutnie bezpieczna dla „żołnierzy” wydane biegów umieszczone na czujnikach ray są stałe.

Walki mogą odbywać się na arenie, albo nawet na zewnątrz. Rodziny mogą walczyć, bo to jest coś dla siebie zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Każdy lagertage Jekaterynburg koniecznie paintball. Ta rozrywka jest dostępna w klubie „Safari”, laser tag arena „Portal 66” Klub Paintball „Dynamo” centrum rozwoju „T-Game” klub „rezydent” i wiele innych.

Dzieci uwielbiają odwiedzić Jekaterynburg liczne rolki. „Iceberg”, karnawał, lodowisko sezonowe lodowiska „Snowflake”, walce w Ośrodku „Mega” i Parku Kultury i Wypoczynku. VV Majakowski. Ci, którzy pracują wsparcie przez cały rok w komfortowej temperatury i świadczenia usług instruktora uczyć jazdy na łyżwach.

HAPPYLON Jungle Park

Najlepsza rozrywka dla dzieci w Jekaterynburgu na weekend – od dawna kochany przez wszystkich parków rozrywki. Małe dzieci i gimnazjalistów nazywa ich rodziców, aby przejść do linii kolejowej dziecięcego w Central Parku.

Oferta interesujący weekend – HAPPYLON Jungle Park w SEC "Rainbow Park". Oferuje szeroki wachlarz atrakcji dla osób w każdym wieku, ponad sto videostimulyatorov i automaty maszyn. Przerwa z rozrywki dostępnej w restauracji, która słynie z doskonałej kuchni i specjalne menu dla dzieci. HAPPYLON JunglePark oferuje miasteczka i artystów do organizowania przyjęć, urodzin i innych imprez dla dzieci.

Co tam jeszcze jest rozrywka dla dzieci w Jekaterynburgu? Ten tajemniczy świat tajemnicy i przygody. Jest to kolejna część Jungle Parka. To może być bardzo latać, czołgać wzdłuż szyi 12 metrowym żyrafa, jeździć na winorośli. Można spróbować się w „dzikich wyścigów” lub „Safari”.

Mali odkrywcy i podróżnicy chętnie wspinać wątkach labirynt o nazwie „Jungle”.

Istnieją parki dla dzieci orientacji sportowej. Takich jak park rozrywki "Five Star" Park "Galileo" cuda "Sporteg" Sport and Leisure Centre Nextbal i innych. W żadnym z nich zawsze można jeździć na maszynach Diabelski, roller coaster i wyścigowych. Można wędrować w labiryncie, przejechać na drabinie liny i spotkać zabawnych klaunów.

Co tam jeszcze jest rozrywka dla dzieci w Jekaterynburgu? Na przykład, można odwiedzić Muzeum Radio. AS Popov, i ma planetarium. Ma świetny sprzęt ze złożonym systemem projekcji nocnego nieba i gwiazdozbiorów. Planetarium jest często konferencje naukowe, wykłady na temat eksploracji kosmosu, astronomii i geografii.

Młodsze dzieci z przyjemności zapoznania się wizualnie ze strukturą nieba, konstelacje satelitów i komet. Na kopule demonstruje ruch planet w naszej galaktyce, roczny obrót Ziemi, meteorów, zaćmień i nawet Aurora.

cyrk

I oczywiście, ulubionym rozrywki dla dzieci w Jekaterynburgu – Circus „Arlekin”. To jest zawsze jasny pokaz program zawsze święto. Na przedstawieniach zabawnych klaunów, wykazuje poważne sceny z wyszkolonych ptaków i zwierząt. Spektakularne aerialists pokoju, akrobaci i siłaczy niespodzianka. Na arenie wszystkim zwinny, silny i odważny, w sali zawsze zaskoczony, szczęśliwy i śmiech.

Honoruje cyrkowych Jekaterynburg tradycji gatunku. Regularnie odbywają się festiwale sztuki, pokazy, konkursy i programy teatralne i koncerty. Prawie zawsze, te wydarzenia zawarte spacerowiczów pokój lina, akrobatów, klaunów, mimów i muzyczne wstawki.