419 Shares 9490 views

Dmitry Nagiyev: narodowość. Jakiej narodowości Dmitry Nagiyev?

To jasne, kolorowe aktor, wielki showman i popularny prezenter telewizyjny dziś niezwykle popularne. Jego fani są zainteresowani wszystkim, co dotyczy życia i dzieła ich ulubione – kocham życie, nowe projekty i roli jego hobby i zainteresowań. Dość często pojawia się pytanie: „Jakiej narodowości Dmitry Nagiyev” Dziś powiemy więcej o słynnego aktora.


Jakiej narodowości Dmitry Nagiyev a kto jego przodkowie?

Aktor nigdy nie robił z tego tajemnicy jego pochodzenia. Dmitry przodkowie ojciec przeniósł się z Iranu do Turkmenistanu natychmiast po pierwszej wojnie światowej. Rodzina w drodze tragicznej śmierci. Dziewięć dziadek przyszłego aktora, Ghulam, zidentyfikowane w domu dziecka w celu ratowania chłopca z głodu. Tu dostał Azerbejdżanu nazwisko i nazwał Vladimir. Lat później poślubił Gertrude Sopka, który miał łotewskiej i niemieckie korzenie.

rodzice

Dość trudno powiedzieć, kto jest etnicznych Dmitry Nagiyev. W jego żyłach płynie wiele różnych Bloods.

Dima urodził się 4 kwietnia 1967 roku w rodzinie Vladimira Nagieva w Leningradzie. Rodzice chłopca nie miało nic wspólnego z kreatywnością. gwiazda mama Ludmiła Zakharovna – filolog, profesor, zna kilka języków, nadal uczy w Akademii Wojskowej. Narodowość – rosyjski.

Dmitry ojciec pracował całe życie w zakładzie optycznym-mechaniczne.

Dzieciństwo i młodość

Dobrze znane i bardzo popularne w dzisiejszych czasach Dmitry Nagiyev aktor, którego interesów narodowych wielu jego fanów uważa się rosyjskiego. I nic dziwnego – chłopiec urodził się w Leningradzie, studiował w zwykłej szkole Radzieckiego.

Życie aktora, wszystko poszło poza pole, wychodząc z rodowodem. Nic dziwnego, że tak wielu różnym krwi, dziecko dorastał niezwykłego chłopca. Jako dziecko, nie był bardzo silny ciała. Ostry język zawsze była jego potężna broń. W związku z tym, że wielokrotnie miał problemy z silniejszych rówieśników. zniknęły one po Dmitry rozpoczął treningi sambo. Muszę powiedzieć, że w ten udało mu się – stał się mistrzem sportu i mistrzem miasta.

Szkoła Dmitry nie świecą, ale zawsze było całkiem przyzwoite oceny – był bardzo pomysłowy i artystyczny. Zawsze udało się w jakiś niepojęty sposób, aby przynieść żadnego problemu z zastrzeżeniem, że wiedział. Ponadto, szkoła z powodzeniem zastosowano jego zdolności aktorskie.

rozwód rodziców

Niestety, dość stabilna rodzina Nagiyev rozpadło gdy Dima miał 12 lat. Młody człowiek jest bardzo zdenerwowany przez rozwód rodziców, po raz pierwszy, nawet nienawidził ojca, całkowicie odmówił z nim porozumieć. Pozostawiony bez mężczyzny w domu, rodzina żyła bardzo słabo. W tych dniach, ale nikt nie był zainteresowany Dmitry Nagiyev, jakiej narodowości tego chłopca i jakie są jego plany na przyszłość.

Teatr Army Institute

Dzięki sportowych sukcesów i osiągnięć, Dmitry Po szkole wstąpił na Wydziale Informatyki i Automatyki. Facet chciał się ubrać, aby odwiedzić z kawiarni dziewczynek. Ale za to, że potrzebował pieniędzy. Więc wziął się lukratywny biznes w tych dniach, które opanował w liceum – zaczął fartseval. Pod koniec pierwszego roku został złapany z waluty. Grozi mu minimalny okres 10 lat. Dzięki interwencji swojego dziadka, który służył jako pierwszego sekretarza Komitetu Partii Rejonowego, zamiast więzienia człowiek posłany do wojska.

Hazing w tamtych czasach było najcięższe – złamane żebra, nosy, zęby wybite. Przestępcy irytowało Dmitry Nagiyev. Czym jest obywatelstwo tego faceta, nie byli zainteresowani. Nienawidzili jego przesadne poczucie własnej wartości. On nigdy nie jest w pośpiechu, nie upokorzony. Kiedy został on pobity, trafić z powrotem, choć czasami siły nie były równe.

W tamtych czasach młodzi ludzie poważnie myśleć o ich dalszych losów. Po służbie w wojsku, dokumenty z Instytutu Elektrotechniki przeniósł się na Uniwersytet teatralnej Dmitry Nagiyev. Biografia, narodowy nowy podmiot nikt nie był szczególnie zainteresowany. Konkurencja była 250 osób w miejscu. Nie oczekuj, że młody człowiek, to inna przygoda, nic więcej dla niego. Ale to trwało. Aktor mówi ze śmiechem, że prawdopodobnie pomógł mu w mundurze ten żołnierz, który doszedł do egzaminu. Tylko ubrania cywilne nie miał.

choroba

W swoim ostatnim roku doszło do tragedii, po której nie mogliśmy dowiedzieć się, kto jest Dmitry Nagiyev. Narodowość, wiek, jak pan wie, że choroba nie jest zainteresowany …

Jeden dzień po studiach zabrał „pogotowie”. Diagnoza lekarzy brzmiała zdanie – paraliż twarzy. Pół twarzy bez żadnego efektu. Dmitry sobie sprawę, że marzenie działając na zawsze pozostanie marzeniem. Ale widocznie, niebo miałoby to, że ten człowiek stał się sławny – twarz stopniowo ożyły.

małżeństwo

Po wojsko stało się ważnym wydarzeniem w życiu aktora – był żonaty. Wkrótce miał syna, Cyryla. Nagiyev i jego żona stała się dobrze znana radiowa Alisa Sher. Dmitry ledwo okazało 21, kiedy dowiedział się, że wkrótce zostanie ojcem. Powiedzieć, że przyszły ojciec w panikę, to nie powiedzieć nic. Jednak był w stanie ciągnąć się razem.

Po urodzeniu syna, studiował, pracował, pracował w niepełnym wymiarze godzin w miarę możliwości. W między czasie, aby pomóc jego żonie, a nawet prać pieluch. Żył młodej rodziny z rodzicami żony. Na szczęście, relacje z nimi ustalił dobre.

Dmitri żył w związku małżeńskim przez trzynaście lat. Rozwód nastąpił, gdy Cyryl miał 12 lat. Nagiyev doskonale zdawał sobie sprawę, że jego syn był bardzo zdenerwowany i starał się zbliżyć, aby utrzymać w całym. Dzisiaj Cyril zaczyna (i bardzo dobrze) swoją karierę aktorską. Młody mężczyzna pojawił się w kilku serialach telewizyjnych i filmach, czasami zaangażowanych w projekty ojca. Jednak jego kariera woli położyć jej rękę.

dalsze prace

Nie każdy wie, że pierwszy wielki sukces czekał Nagiyev nie na scenie, w radiu. Jest zatrudniony założyciela „Modern Radio” Tamara Lyudevik. Dmitry zaskakująco organicznie pasuje do formatu autora programu. Na pierwszy plan, to stała się często słyszał pytanie: „Dmitrij Nagiyev – według narodowości, kim on jest? Skąd on pochodzi? „To był prawdziwy triumf. W powietrzu, czytał swoje wiersze, przeprowadził transmisję prowokacyjny, pełen humoru program.

Stał się niezwykle popularny w północnej stolicy – był otoczony przez tłum fanów, 4 razy został uznany za najlepszego rosyjskiego radia nadawcę. Jego zaproszenie do różnych projektów, oferując role w filmach i serialach telewizyjnych.

A potem komiks show "Uwaga, Art Nouveau", "Ostrzeżenie, Zadov", "dom" i, oczywiście, słynny "Dmitriya Nagieva Windows." Program ten stał się swego rodzaju przepustkę w Moskwie.

Petersburg nagradzany aktor zwolniony nowy pomysł. Z kapitału, nowe zwycięstwa i osiągnięcia marzył Dmitry Nagiyev. Narodowość aktor nigdy nie był przeszkodą w jego karierze.

Dmitry Nagiyev dzisiaj

Wiele odnoszą się do tego utalentowanego człowieka weteran pierwszy kanał. Przez ponad 9 lat, jest on najbardziej popularne show i programy. Ale nie tak dawno głównym kanałem jego kraju nie wolno było bliskie i – non-formatu! Według aktora, dziś pozostaje on non-format.

Być może teraz, miliony telewidzów i TV Guide doceniają „negatywne”, charyzma humor musujące i zdolność do improwizacji piorun.

Dziś, bohater naszego artykułu był genialny Dmitry Nagiyev. Narodowość aktora, jego biografia, twórcze i osobiste życie jest często omawiane w prasie. Po tym wszystkim, on – sławna!