707 Shares 2143 views

Choinka w katedrze Chrystusa Zbawiciela: opinie, zdjęcia

Przed świętami Bożego Narodzenia, zarówno dzieci jak i dorosłych czeka na cud. Zapewnić dobry nastrój i magię wszystkich świąt noworocznych będzie mógł drzewa w świątyni Chrystusa Zbawiciela. Zdjęcia tego wspaniałego wydarzenia, a zwłaszcza jego wystąpienia można znaleźć w tekście.

dogodna lokalizacja

Zazwyczaj tego typu koncertów świątecznych odbywają się od 20 grudnia do połowy stycznia. Zamówić bilety dla tego musicalu za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie. Cena waha się od 1600 rubli.

Sali koncertowej, która pokazuje show, część kompleksu Świątyni Chrystusa Zbawiciela. Ściany wewnętrzne budynków ozdobionych freskami niesamowite historie, które mówią religijnych. Położenie obiektu jest bardzo wygodne. Znajduje się w centralnej części stolicy. Bardzo blisko Kremla nasypu. Complex ul. Boston, MA dom 15.

Sala koncertowa jest blisko do metra. Stacja „Kropotkinskaya” to tylko trzy minuty spacerem. Wskaźniki mówią nam, jak dostać się do miejsca docelowego. Goście mówią, że gubię jest prawie niemożliwe. W holu pozostawiono na godzinę przed spektaklem. Trzeba przyjść wcześnie, aby dostać najlepsze miejsca w pobliżu sceny. Bilet powinien być zakupione dla każdego, niezależnie od wieku. Dlatego mama i tata nie będą mogli pójść na siłownię za tranzyt swojego dziecka.

Wiele różnych zajęć odbywających się w tych murach. Szczególnie pamiętne drzewo w Katedra Chrystusa Zbawiciela. Schemat pokoju pokazuje, że pokój pozwala wygodnie i swobodnie pomieścić 1200 osób.

wysoki usługi

Osobny artykuł goście zauważyć doskonałą organizację. Wszystko jest bardzo dobrze, bez żadnych problemów. Bilety przy wejściu do szybkiego skanowania, więc nie ma długie kolejki. Dla dzieci, które weszły do muzycznego bez rodziców opieką profesjonalnych animatorów. Pomimo pogody, sali i holu jest zawsze czyste. Sprzątaczki wykonują swoje zadania doskonale. Szafa działa normalnie. mogą ubiegać usługi fotograficzne. Ale żaden z klientów nie są zmuszeni dać pieniądze wbrew jego woli. Chociaż czasami, goście mówią, ludzie z kamerami są zbyt nachalne.

Oczywiście, głównym bohaterem jest urządzone drzewo święto w Katedra Chrystusa Zbawiciela. Recenzje drzewa jest bardzo dobry. Na gałęziach setkami świateł żarowych, powiesić wianek i łuki. Zrób zdjęcie z drzewa i może być sobą. Niektórzy goście mówią, że zielonych piękno jest zawsze dużo publiczności. Dlatego źle ludzie mogą być przypadkowo na zdjęciu.

Wielu turystów, którzy często takie wydarzenia, wstępna obróbka nie jest zaskoczeniem. Przy wejściu goście są witani przez kostiumach aktorów. W holu gra przyjemna muzyka. Dzieci mogą być fotografowane na choinkę i tańczy z Mummers. świątecznie pokoje. Już od progu czuł radosną atmosferę Bożego Narodzenia.

pierwsze wrażenie

Korytarze sprzedają różne towary. Przekąskę w kawiarni. Ale klienci mówią, że co roku na ceny żywności wzrosną w sposób nieuzasadniony. Ale większość dzieci są wystawione na różne drobiazgi: lasery, maski, latarnie. Można zakupić ikon i przedmiotów religijnych. Na półkach są książki o tematyce biblijnej. Historie są bardzo proste i ciekawe. Powodują one dziecko myśleć o Panu.

Rzeczywisty klienta i organizator choinkę w katedrze Chrystusa Zbawiciela – Cerkiew. Impreza odbywa się z błogosławieństwem patriarchy. Dlatego, jego głównym celem – doprowadzenia dzisiejszej młodzieży do wiary.

Przed wydajność dzieci są rozpatrywane przez klaunów. Znudzony przed show nie trzeba. Dzieci bawiące się w wesołej zabawy ludowej. Na scenie mile słowo wymawiane głównych bohaterów na wakacje – Dziadek Mróz i śnieg. Aktorzy wykonać wielkie zadania. Karapuzov nie mają wątpliwości, że te postacie bajkowe – realistyczne. Udane garnitury, dobry makijaż, pakowane do głosowania, tekst informacyjny, który odbija się od zębów, dobrą dykcję – jest kluczem do sukcesu.

Wyposażenie pokoju

Niektórzy klienci pozostawić ich rzeczy nie są w szatni i na krzesłach, więc rezerwacja miejsca. Ale goście skarżą się, że często trzeba szukać w pokoju i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Jeśli przyjedziesz późno, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że grupa ludzi, aby usiąść nie mogą być obok siebie. Ale w tygodniu, zwłaszcza w godzinach porannych, ludzie są bardzo nieliczne. Dlatego też nie można się martwić o to, co można dostać miejsce.

drzewo dzieci w katedrze Chrystusa Zbawiciela ma jedną istotną wadę. Na bilecie nie precyzuje liczbę i lokalizację. System ten nie jest jak duża część ludzi, zwłaszcza biorąc pod uwagę mentalność naszych rodaków. Każdy wybiera własną siedzibę. Nawet jeśli pokój jest pusty, w szeregach może leżeć kurtki, torby. Mimo to, miejsce może posiadać innych odwiedzających. W związku z tym zaleca się, aby publiczność przyjść wcześnie i siedzieć w fotelu.

Wielu rodziców są wolne siedzenia z pierwszym systemem straszak. Ale pokój, w którym przedstawiają wydajność jest bardzo dobra. Nawet z miejsc boczne idealnie przezroczystego wszystko, co dzieje się na scenie.

Wskazówki od publiczności

Prawie wszyscy goście czują się bardzo dobrze Hall rad Kościół Chrystusa Zbawiciela. Choinka i świąteczne produkcje przynieść przyjemność tylko wtedy, gdy wybrane lokalizacje będą skuteczne. Jednak, jak wiemy, każdy widz znajdzie się siedziba. Ten rodzaj zakwaterowania w zasadzie dużo klientów są plusy.

Wszystkie bilety kosztują tyle samo i można wybrać najlepsze miejsce. Ci, którzy wielokrotnie odwiedził w takich wydarzeniach, aby dzielić się informacjami lepiej usiąść na balkonie, począwszy od trzeciego rzędu nie powinna być umieszczona z przodu sceny. Bardzo dobrze obejrzeć działanie środka.

Pit będą wygodne dla dorosłych, ale dzieci nie będą mogli zobaczyć na działanie wysokich oparciach krzeseł i widzów przyjść. Nawet jeśli umieścić dziecko na kolanach, w połowie etapu nie będą widoczne. Jeśli usiąść w środku nie można, a następnie przejść na balkon z boku. Wybierają tylnych rzędów. Dzięki czemu można cieszyć się pełnego obrazu bez problemów.

Mimo pewnych zalet, wielu odwiedzających mają nadzieję, że kolejne karnety zostaną policzone. To jest tak istotna wada znika, który ma teraz drzewo Chrystusa Zbawiciela. Opinii o pobyt ludzi staną się od razu lepiej.

części skuteczności

Hołd dla publiczności i artystów. Aktorzy swobodnie i pewnie działają na scenie. Głos doskonale umieszczone. Goście skarżą się, że muzyka jest bardzo głośne, ale dźwięk jest bardzo wysokiej jakości. Piosenki wyraźnie usłyszeć każde słowo.

Aktorzy bardzo dużo tańczyć. Należy zauważyć, że choreografia jest wykonywana nie tylko animować istot, ale także drzewa, płatki śniegu, kwiaty, przedmioty. Rodzice uważają, że rozwija wyobraźnię dziecka. Balet nie można nazwać proste. Każde oświadczenie – unikalny numer. Ruchy wdzięku tancerzy nieuczonymi do najdrobniejszych szczegółów. Wygląda więc na to, że jesteś z audytorium dostać się do wspaniałej bajki świata.

Choinka w świątyni Chrystusa Zbawiciela nie byłoby takie niezwykłe wydarzenie, gdyby nie dodatkowe elementy. Cała akcja na scenie wzmocnić dobre efekty specjalne. Drzewa się do życia, zmienia kolory, intensywne chwile dźwięki odpowiadające muzyki. Często korzystają 3D scenerii. W niektórych produkcjach dodany rysunek na piasku. Często przyciągają projekcji wideo.

Niezidentyfikowane ograniczeń wiekowych

Plakaty sugerują, że reprezentacje mogą oglądać dzieci od 0 lat. Jednak wielu dorosłych uważa, że jest to zły wybór kategorii wiekowej. Fakt, że dzieci do 3-4 lat nie jest dość wyraźnie świadomy, gdzie są one potrzebne i jak się zachowywać. Wiele reprezentacja maluch nudzi po 15 minutach, a zaczną działać w górę, krzyczy i płacze. Takie burzliwe sąsiedzi nie pozwalają w pełni cieszyć się działania na scenie, a więc zepsuć wrażenie pokazu.

Widzowie skarżą się, że dzieci, które zasypiają na rękach rodziców, zaczyna biec między rzędami. Dlatego dla facetów goni niezadowolonych rodziców. Dorośli mówią, że choinka w katedrze Chrystusa Zbawiciela nie nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi. Dlatego wielu chłopców i dziewcząt opuścić pokój w pierwszej połowie gry.

Jednym z głównych powodów popularności działania – dobrej muzyki. Spektakl zawsze wykonać dużo piosenek. Niektóre z tych dzieci śpiewają, a po drodze do domu. Ale opinia publiczna jest szkoda, że wszystkie melodie, a nawet niektóre dialogi odtwarzać ścieżkę dźwiękową.

poważne tematy

Innym powodem, aby nie zabrać dzieci na takie pomysły – ładunek informacyjny. Wielu rodziców, takie jak fakt, że starsze dzieci po wystawie zadawać pytania. Są zainteresowani religią, a niektóre z historycznych szczegółów. Dzieci budzą poważne problemy, które trzeba znaleźć właściwe odpowiedzi. Ale kawałki do 5 lat nie przynosi muzyczną przyjemność.

Pisarzy w różnych produkcjach często korzystać z faktów historycznych, których szczegółowe rozwiązania nawet nie wiem każda osoba dorosła. Na przykład, fabuła serialu „Light Magic Star” (wystawiona w ubiegłym roku) opowiada historię dwóch przyjaciół, którzy nosili trudnych i zaskakujących zdarzeń.

Warto zauważyć, że najważniejsze za co ludzie idą na koncert – pozytywne emocje. Choinka w katedrze Chrystusa Zbawiciela przyniesie wiele radości zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Prezentacja ta mówi o tym, jak chłopiec Wasia i jego nowa dziewczyna Anna wpaść w różnych epokach czasowych. Zapoznają się z historią narodzin Jezusa i pomóc Rusi książę Włodzimierz ochrzcił Rus. Dlatego dzieci powinny kierować się trochę w tych wydarzeniach. Jeśli faceci nie rozumieją biblijne mity, że bilet powinien być opuszczony.

Tego wieczoru okazał się sukcesem, trzeba z góry wiedzieć, co będzie musical. Ale jeśli rodzice powiedzieć dziecku wcześniej szczegóły fabuły, na którym opiera się gra, to na sto procent będzie możliwe w drzewie Chrystusa Zbawiciela. Informacje zwrotne od studentów jest zawsze dodatnia. oni zwykle wiedzą, że Władimir – Chrzciciela Rusi i narodziny Jezusa był to początek nowej ery.

Święto światła i dobroci

Historie są zawsze interesujące. Głównym tematem – walka między dobrem a złem. Oczywiście, bohaterowie pokonaniu złych rzeczy, a publiczność w hali cieszył znaki.

Należy jednak zauważyć, że to wydarzenie ma na celu uczcić nie Nowy Rok i Boże Narodzenie. Inscenizacja uczy tolerancji i miłosierdzia. Dorośli mówią, że wiele scena dotknęła. Niektórzy nawet płakali. Kolejnym dużym plusem, zdaniem widzów, sprawiają niesamowite historie. Praktycznie każde zestawienie głównych bohaterów są całkowicie nowe. Opowieści odzwierciedlają perypetie zwykłych dzieci w obrazach, które goście mogą poznają siebie i swoich przyjaciół.

Oczywiście, to nie robi dzieci choinkę w katedrze Chrystusa Zbawiciela, bez niebieskich stworzeń. Na scenie często pojawiają się anioły. Pomocnikami Boga ubranych w piękne białe szaty. Górujący nad głowami aureole. W takich momentach, hala wypełni magiczną melodię. Aniołów śpiew jest bardzo delikatne i wzruszające. Dla wielu widzów, są one rozpoznawane na skórze dreszcze uruchomić. U dzieci i dorosłych, zdarzenie jest tylko pozytywne emocje i jasne. Po obejrzeniu show, chcę zrobić coś dobrego i bezinteresowne.

Krok do wiary

Jednak nie jest negatywna krytyka pisarzy. Poszczególne widzowie nie lubią choinkę w Katedra Chrystusa Zbawiciela. Recenzje działki jest bardzo słaba. Niezadowoleni widzowie mówią, że serial jest bardzo nudne. Fabuła rozwija się powoli. Niektóre sceny są nieciekawe zbyt mocno. Tanie garnitury i jasne. Wiele z tych informacji nie są jasne. Dialogi często banalne. Zamiast dekoracji ekran używany. Dlatego scena wydaje się pusty, a nie wakacje. momenty religijne czasami niewłaściwe i naiwny. Utwór składa się z zestawu nie rymowanych zwrotów.

Takie komentarze zwolennicy zabaw odpowiedzieć, że dla wielkiej sztuki dramatycznej z treści filozoficznej trzeba iść do teatru.

Około 50-60 minut trwa drzewo w Katedra Chrystusa Zbawiciela. Widzowie gości o nim niejednoznaczne. POKAZ bez przerwy, tak że nawet najbardziej uważny widz znudzi i czasami się nudzić.

Po koncercie, dzieci otrzymują prezenty. Wielu rodziców mówi, że nie można zrezygnować z słodką niespodziankę. To jest wliczone w cenę biletu. Zazwyczaj dzieci mają do wyboru dwa pola: drzewa lub świątyni. różne cukierki. Czekoladowe cukierki karmelki i prawie jednakowo. Wszyscy ci, którzy uczestniczyli pokaz byli zadowoleni. Nikt nie pozostał nietknięty drzewo w Katedra Chrystusa Zbawiciela. Odpowiedzi rodziców i dzieci są pozytywne. Gości produkcje powiedzieć, że po obejrzeniu wszyscy czuli ducha Bożego Narodzenia. Wielu odwiedzających decydują się spędzić resztę nocy w kościele.