874 Shares 1697 views

Aichryson: Opieka w domu na drzewie miłości


Aichryson – roślina, soczyste z rodziny Crassulaceae, bliski krewny znanego drzewa pieniędzy. Aichryson, opieki w środowisku, w domu lub biurze, dla których stosunkowo proste, może być świetnym wnętrz od wielu lat.

Aichryson: zapoznał się bliżej

Liście i kształt korony

Aichryson – relatywnie niskie roślin, osiągając wysokość tylko 30 cm, 15-30 cm średnicy koronki. Krzewy aichryson doskonałe rozgałęzienia i strzelać wskazówki są gniazda z małymi liśćmi pokryte białawym fuzz krótkich włosków. Kolor liści może być zarówno czarno-białe i kolorowe – z granicy białym lub kremowym. Na oryginalnej postaci liści, podobne do serca, aichryson domu nazywany „drzewem miłości”. Uważa się, że aichryson zachowuje miłości i zrozumienia w domu, gdzie rośnie, a jaśniejsze i bardziej soczyste drzewa liści, ciepłe i przytulne atmosfera w domu i rodziny.

System korzeniowy

Podobnie jak inne sukulenty, to nie jest zbyt silny system korzeniowy ma w górnej warstwie gleby i houseplant aichryson. W domu opieki dla niego w związku z tym nie wymaga sadzenia drzewa miłości w zbyt dużych głębokich doniczkach. Lepiej jest wybrać szeroki, płaski pojemnik z dobrym drenażem.

rozkwit

Z należytą starannością, w kwietniu-maju aichryson produkuje łodyg kwiatowych, które są wiecha z małych gwiazd jasny żółty lub czerwony kolor, wypływający przyjemny zapach. Kwitnienie długo może trwać do sześciu miesięcy.

Aichryson: Opieka w domu

Tree of Love – roślina dość skromny, ale jednak dla jego pomyślnego rozwoju i wzrostu należy przestrzegać szeregu warunków.

oświetlenie

Przez cały rok, opieki aichryson że jest prowadzone w warunkach otoczenia, musi być wystarczająco oświetlone, podczas gdy powinno być chronione przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, ponieważ mogą spalić delikatnych liści drzewa miłości. W zimie, gdy światło dzienne jest skrócony, możliwe jest przeprowadzenie dodatkowych lampy fluorescencyjne oświetlenie.

Podlewanie i wilgotność

Podlewanie powinno być regularne, ale umiarkowane. Potrzeba do nawadniania jest zdefiniowany jako ziemnych śpiączki: powinien wyschnąć więcej niż połowę. Należy również zwrócić uwagę na elastyczność pędów i liści, jak tylko straci je, nadszedł czas na działanie wody. Przez nawilżania powietrza nie jest tak wybredna aichryson. W domu opieki dla niego jest bardzo dobrze utrzymane i suchym powietrzem w pomieszczeniu.

przeszczep

Przeszczepu prowadzi aichryson sprężynowy potrzebne. Cała ziemia com penetrowane przez korzenie – nadszedł czas, aby przejść przez roślinę do innego pojemnika. Podobnie jak w innych sukulentów, aichryson potrzebują dobry drenaż i gleba jest takie samo podejście jak do swojego kolegi kaktusa.

reprodukcja

Propagowane drzewo miłości, zwykle przez sadzonki – Gniazda z części trzonu. Cóż, jeśli chcesz eksperymentować, można spróbować wzrosnąć z aichryson nasion.

Oto aichryson roślin – drzewa miłości. Trochę dbałością – i tak wspaniały miniaturowe drzewa będzie ozdobić swój ogród na parapecie lub w miejscu pracy w biurze, dzięki czemu jest jaśniejsze i bardziej komfortowe.