356 Shares 6675 views

Jak pozbyć się bólu głowy bez pigułki

Jest to bardzo frustrujące, kiedy atakują straszny ból głowy. Od niej chcą szybko pozbyć, ale często stosują leki nie chcą. Co robić? Mogę szybko pozbyć się bólów głowy, nie biorąc pigułki?


W rzeczywistości nie jest to konieczne dla głowy angażować się w narkotyki od swojej apteczce. Starają się pozbyć bólu za pomocą prostych metod:

1. palców wskazujących klocki pocierać whisky. Nie należy naciskać zbyt mocno, zrób lekki ruch kołowy. To powinno pomóc.

2. Jak pozbyć się bólu głowy bez pigułki? Weź kawałek świeżej kapusty duża, dołączyć go do czoła, jednocześnie przykrycie i whisky. Jest to metoda, aby ludzie uciekają w czasach starożytnych, aby pozbyć się bólu głowy. Kapusta jest doskonałe łagodzi bóle głowy. Zachować arkusz nie musi być mniej niż trzydzieści minut. Dla wygody można zawiązać chustę czołem do liści kapusty ustępuje.

3. Jak pozbyć się bólu głowy bez pigułki podczas pracy? Aby to zrobić, delikatnie pocierać płatki uszu. Nie należy naciskać zbyt mocno. Powoli, bez wysiłku pocierać płatki uszu – to pomaga się uspokoić ból. Można również poprosić kolegów do ciebie, aby masować plecy. To doskonale pomaga w bólach głowy ze względu na poprawę krążenia krwi i zwiększenie przepływu krwi do głowy.

4. Co lubisz pić z bólem głowy? Aby to zrobić, polecamy filiżankę mocnej kawy. Ale to tylko jeśli masz niskie ciśnienie krwi. Gdyby skoczył, pić herbatę ziołową z miętą lub melisy. Zioła te są skuteczne w obniżaniu ciśnienia krwi i spokój.

5. Jak pozbyć się bólu głowy bez pigułki? Można pominąć nogi w misce z gorącą wodą przez pięć do dziesięciu minut i.

6. dziwne i bardzo nietypowy sposób na ból głowy, który jest używany przez nasze babcie – jeść śledzia. Nie wiadomo, jaka jest moc uzdrawiania, ale mówią, że ból nie minie. I można żuć nasiona tymianku. Olejek zawarty w nich, zmniejszają skurcze i pozbyć się nieprzyjemnych doznań.

7. Jeśli masz nieznośny ból głowy, ojciec jeszcze jeden skuteczny sposób, aby pozbyć się go. Leżeć na twardej powierzchni bez poduszki, odpoczynku i leżeć spokojnie godzinę. Obowiązkowe stan taki sposób – nogi i ramiona powinny znajdować się w niewielkiej odległości od ciała. Szybko relaksuje i ból ustępuje w głowę.

8. Jak pozbyć się bólu głowy bez pigułki? Konieczne jest, aby związać mocno bandaż na czole. Aby to zrobić, można wziąć zwykły chustę lub szal cienki jak to możliwe i związać ciasno wokół czoła. Chodzić z takim bandażem wynosi nie mniej niż pół godziny. Ból głowy powinny zostać zwolnione.

9. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów – pełnego relaksu. Aby to zrobić, należy siedzieć w pozycji lotosu, próbują osiągnąć całkowite odprężenie. Pomyśl o przyjemne – z resztą morzu, w przyszłości. Relaks pomoże pozbyć się bólów głowy, a dobre i dobre myśli pomogą dostroić się do pozytywnego nastroju i poprawę nastroju.