588 Shares 1100 views

Jak wybrać generator diesla na przesłuchanie i nie należy się spodziewać, że generator jest łatwiej po prostu kupić

W jednym z najpiękniejszych dni w piątek, kiedy odpoczywał w kraju, obniżyć energię elektryczną, to nie był pierwszy raz, ale tym razem moja cierpliwość się skończyła, a ja myślałem, potrzebne generatory kupić i postanowił kontynuować tak nie można i poszedłem do firmy „generatorów Diesla”, aby wybrać moc.


Ogólnie rzecz biorąc, ja przyszedłem do firmy, a tam jest właściwy kierownik Nicholas zaczął zadawać pytania itp itd

W moim domu na wsi w 20 akrów, użyłem oświetlenie nocne 6 lampek itp na dwóch piętrach z 10 świateł + – kuchnia, łazienka, WC i tak dalej, skazhenny pompa, która pompuje wodę z ziemi do kotła grzewczego, elektryczny kominek, dwa klimatyzatory, płyta 4 do 2 kW oraz naleśników i kar liczony jest to konieczne i wystarczające, 25 kW.

Następnie trzeba było wybrać komplet jako generator dieslowski musiałby stanąć na ulicy w pobliżu domu i bez względu na bieg do niego na każdym toczenia się światła.

Wybór padł na sile, sposób chińska wersja budżetu wybrał z wiarygodnego dostawcy w Moskwie z własnej produkcji (a więc nie było wątpliwości, że to będzie działać stopy), model TCC-T400-2RPM13 AD24 pod maską z automatycznym, dworca pros że nie drogie ze zniżką, pod maską, która będzie kompletna cisza i nikt nie będzie ingerować w samą powiatu automatyczne włączanie / wyłączanie podczas odłączania zasilania i wygląd. Plus, oczywiście, nie ma wątpliwości, że bardzo na /, ale miałem instalacja generatora nie jest jeszcze kupić bardziej pojemny zbiornik 1 tony oleju napędowego, wiele nie trzeba, jak zleconych obiektów))) tak, że całe moje lato było dla oczu ,

I zdałem sobie sprawę, że generator Kup diesel nie jest tak trudne, gdy podnosi kompetentną osobę, a za dwa, trzy tygodnie, cały sprzęt miałem zainstalowany i gotowy do użycia, nie uwierzysz, jak byłem zadowolony, byłem tylko w Seventh heaven, gdy nie miałem pierwsze cierpią z faktu, że nie mam internetu, dzieci telewizji i komputera, żona płyty i światło, a drugi, że ta energia jest dla mnie o wiele tańsze niż stopy ustawione SNTP i tak dalej.

Który jest już korzystających z generator dieslowski drugi sezon, żadnych problemów, zrób coś sam, jak w samochodzie, aby zmienić filtr, olej i tak dalej, wielka rzecz całą radę, jeśli chcesz, to przynajmniej mniej lub zadzwoń Mikołaja, a on odebrać Ci, co trzeba. Generatory kupić w sklepie łatwiejsze niż kiedykolwiek!