299 Shares 1441 views

'Bepanten plus'. Pomoc matek i niemowląt

Macierzyństwo – okres niekończących niepokoju. W tym czasie matka musi brać więcej odpowiedzialności monitorować ich zdrowie i zdrowie swoich okruchów. Po tym wszystkim, jeśli kobieta jest narażona na różnego rodzaju choroby, może być odzwierciedlone na dziecko. Aby zapobiec przenikaniu infekcji mama korpus jest konieczne do monitorowania stanu i odporność skóry.


Podczas karmienia piersią, zwłaszcza po raz pierwszy, podczas gdy skóra sutki piersi nie są przystosowane do tego, że ma wpływ, będzie doświadczać stresu. Przez pewien czas, pęknięcia mogą pojawić się w wyniku złej przywiązania do piersi dziecka, zwłaszcza gdy pasza jest zbyt częste. Jak prawidłowo karmić dziecko, pociąg nadal w szpitalu, ale nie raz we wszystkich matek karmiących je zdobyć. Aby sutek skóra została wykorzystana, aby trwale uszkodzić, idąc do szpitala, wiele kobiet ma z maści (np „Bepanten plus”) do opieki nad nimi. Oznacza to, że jest to konieczne, ponieważ zdrowa skóra chroni organizm przed szkodliwymi wpływami środowiska.

Nie koliduje z przygotowaniem i pielęgnacji noworodka. Jego skóra jest bardzo delikatna, więc trzeba się upewnić, że pozostają one suche. Jeśli skóra dziecka nie otrzymuje odpowiedniej opieki, nie może być zaczerwienienie i otarcia, które daje mu dyskomfort. Dziecko staje się niespokojne, niż dostarcza rodzicom i bez większych kłopotów. Aby tego uniknąć, należy jak zmieniać pieluszki i pieluchy często. Pomaga utrzymać czystą częste kąpiele i Pielęgnacja skóry za pomocą kremów i maści.

Zakres zmieniać opiekunów funduszy. Ugruntowane są linia „Bepanten” oznacza. Preparaty z tej linii mogą być stosowane w pielęgnacji skóry jak noworodka i matki.

Lek „Bepanten plus” zawiera dekspantenol „substancja” rozpad tworzące witaminę B5. Wnika do komórek, promuje wzrost metabolizmu skóry, zmniejszając tym samym gojenie dotkniętego obszaru skóry. Preparat ten zawiera również, i antyseptyczne działanie dzięki chlorheksydyny w nim zawarte. Chlorheksydyna ma wysokie właściwości antybakteryjne, dobrze tolerowane.

Cream „Bepanten plus” ostrożnie obsługujące zaczerwienienie skóry (podrażnienie, niewielkie oparzenie słoneczne), pieluszkowe u noworodków, popękane brodawki sutkowe podczas karmienia piersią, płytkie zarysowania. Stosowane w leczeniu pochwycona zapobiec infekcji ran (otarcia, zadrapania, oparzenia, wysypki pieluchy, pęknięcia, zapalenie skóry), w leczeniu ran pooperacyjnych.

Rodzice muszą być rozważne i mieć fundusze w swojej apteczce, jak narkotyk „Bepanten plus.” W procesie wzrastania dziecko zaczyna poznawać świat. Otarcia, zadrapania, oparzenia nie można uniknąć. W życiu codziennym, a rodzice mogą potrzebować maści „Bepanten plusa”. Instrukcja użycia jest bardzo prosty: Nałożyć na oczyszczoną skórę. Przeciwwskazania tylko w przypadku indywidualnej nietolerancji składników produktu.

wystąpić skutki uboczne w rzadkich przypadkach. Lek może powodować reakcje alergiczne (pokrzywka) lub pieczenie. Stosowanie oznacza „Bepanten plus” w leczeniu głębokich ran niepożądanych.

Ból i dyskomfort po wystąpieniu otarcia, oparzenia, zapalenia lub może dostarczyć dziecko bardzo niewygodne. I w tym przypadku, „Bepanten” własność wziąć niewielki ból i chłodzenie okażą się niezbędne. Takie środki mogą zabrać ze sobą, kiedy zamierza spocząć na charakter, domku lub na spacer. Po drodze zawsze istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia różnych nieprzewidzianych sytuacjach, a więc leczyć „Bepanten” jest niezbędnym narzędziem, które jest zawsze pod ręką.