265 Shares 3020 views

Film „sąsiad po drugiej stronie pokoju”: aktorzy i ich role

W 2011 roku, ekrany z psychologicznego thrillera w reżyserii Kristiana Kristiansena „współlokatora”. Aktorzy szybko wzbudził zainteresowanie wielu widzów. W historii dziewczynę, Sarah idzie do college'u i wszechświata do schroniska spotyka swoją nową sąsiadkę – Rebecca. Przyjaźń jest związana dość szybko, ale potem rozwija się mania dla jednego z uczniów. Rozważmy szczegóły aktorów filmowych i ich role.

Minka Kelly jako Sara Matthews

Trudno jest sobie wyobrazić w roli jasny, zdecydowany i silny Sarah kogoś innego, aw rzeczywistości nie miała zamiar zostać w filmach. Na młodzieńczy wiek kursów rzemieślniczych aktora były tylko hobby, Mink chciał zostać pielęgniarka zarośla, i na którym nauczyłem, i pracował jako kosmetyczki po czterech latach. Równolegle, działających w małych ról w telewizji, przyszła do rozmowy i zdecydowała, że cokolwiek było, aby stać się pełnoprawnym aktorka. Dzieciństwo było trudno nazwać jej beztroski matka pracowała jako striptizerka w nocy i za dnia odrywała wszystkie pieniądze z Mink w centrach handlowych na stroje. Dziewczynka pamięta te czasy z uśmiechem na twarzy. Jej postać – jasny i ciekawy dziewczyna, która przyszła, aby nauczyć się być projektantem i zrealizować swoje cenionych sen. Ona nie ma awersję do nowych przyjaciół i iść na imprezę, prawdziwy przyjaznego współlokatora. Podmioty inne role odgrywane przez nie mniej interesujące.

Leyton Mister jako Rebecca Evans

Aktorka znana jest szerokiej publiczności z roli Blair Waldorf w kultowym serialu „Plotkara”. W filmie „The Roommate” ona pierwotnie w castingu do roli Sary, ale reżyser zdecydował, że będzie odpowiadał bardziej złożoną rolę. Rebecca, jak Blair z „Plotkary” mają jedną wspólną cechę – są one zarówno z bogatych rodzin, które czynią je zepsute i kapryśna. Najbardziej Leighton nie była w stanie dowiedzieć się, co to znaczy żyć w dobrobycie, rodzice sprzedawane marihuanę, a ostatecznie zostały one wystawione. Mama aktorka spędziła całą ciążę w więzieniu, a tylko 3 miesiące został zwolniony, tak aby mogła rodzić i nieco dłużej z córką, a następnie wrócić do odbycia kary pozbawienia wolności. Pomimo wszystkich trudności Leighton był w stanie odnieść sukces w wielkim filmie. Rola Rebecca nie było tak łatwe do odegrania. Kamień nieprzytomna osoba w oczach okrucieństwa – wszystko, co może dać w jak najlepszy sposób.

KEM Zhigande jak Stephen Morterelli

Home aktor udał się do uroczej amerykańskiego aktora. W tej historii, Sarah spotyka swojego bohatera na imprezie studenckiej, a pomiędzy nimi istnieją nuty wzajemnej pasji. Po co w klasykę gatunku, głównymi bohaterami są przywiązane romans, który jednak natychmiast zapobiega współlokatora. Aktorzy mogą odegrać prawdziwy dramat, można nawet powiedzieć, trójkąt miłosny. Rebecca niezdrowe mania stara się utrzymać swoją przyjaciółkę, ale Stephen nie zamierza ustąpić.

Inni aktorzy filmu „współlokatora”

Oprócz Sarah i Rebecca i innych dziewcząt mieszkających w schronisku. Jeden z nich – Tracy Morgan, który znakomicie grał przez Alison Michalka. Zagrała w serialu „Piekło Cat”, w filmie „Księżniczka na lodzie”, a nawet stał się sławny jako piosenkarka. Jej bohaterka, starając się zaprzyjaźnić z Sarah na sam nie wiedział, co to było, gdy zły współlokatora Ciebie.

Aktorzy z serialu młodzieżowego „The Vampire Diaries” uczestniczyła również w filmie. Katerina Graham i Nina Dobrev grał ex-dziewczyn Rebecca, którzy ją i Sary Cafe spełnione. Nina w swoim koncie Twittera przyznał, że zagrał w wielu scenach, ale zdecydowali się wyciąć, i mieli do rozliczenia z Katerina jednej małej scenie.

Innym przystojny aktor w filmie stał Matt Lanter, który grał byłego chłopaka Sary Jason Tanner. Młodzieniec zasłynął udziałem w serialu młodzieżowym „90210”. Jego sceny nie są tak dużo, ale nawet to nie powstrzymało film zwrócić uwagę na jego fanek.