206 Shares 8605 views

Zgadywania na nazwisko osoby

Ile to znaczy w imię ludzkiego życia, ponieważ nie jest to tylko słowo, które jest osobą, w celu odróżnienia go od innych, a cała magia, której magia jest obdarzony noworodka. Po tym wszystkim, wraz z nazwą, który przyszedł na świat człowiek dostaje wszystkie cechy charakteru, które są nieodłącznie związane z nim przez całe życie. Dlatego od najdawniejszych czasów ludzie są traktowane bardzo ostrożnie do tego rytuału i bardzo ostrożnie podniósł imiona swoich dzieci i wnuków. Uważa się, że z nazwą osoby jest również wyposażony w anioła stróża, więc konserwatyści często nazywa swoje dzieci po świętych, którzy są honorowane na urodziny dziecka.

Uważali, że święty, na którego cześć nazwano dziecko, będzie ona chronić, zachować i chronić go przez całe życie. Niestety, w naszych czasach, ludzie nie są tak poważne, o wyborze nazw dla swoich dzieci, a czasem zapomnieć o naukach starszego pokolenia. Po tym wszystkim, niektóre z młodszego pokolenia wie, albo wie i ignoruje fakt, że w żadnym wypadku nie można nazwać swoje dzieci, aby uczcić ich niedawno zmarłych krewnych. Taki gest jest bardzo złe dla energii dziecka i są w zasadzie dzieci nie przetrwać. Tak traktują tę sprawę bardzo poważnie niespokojny i niespokojny. W ogóle, nazwisko osoby można mówić w nieskończoność, ponieważ każda nazwa może być opisana na różne sposoby.

Można również zorganizować nazwę tarota. Tak to wróżę i wersje wróżenia liku. Ale możemy prawie wszystko wróżenia wiedzieć jedno – to jest charakterystyczne, że człowiek obdarzony odpowiednią nazwą. Nie wierz mi, chcesz spróbować i zobaczyć na własne oczy. Następnie ośmielam się zaoferować jedną, ale bardzo ciekawy zgadywania na imię, które jest najlepszym wyświetlać swoje cechy. Tak, to wróżenie powstał bardzo dawno temu w czasach babilońskich kapłanów polega na tym, że każda litera twojego imienia i nazwiska ma swój odpowiednik cyfrowego. A także w celu określenia charakterystyki nazwy, wystarczy obliczyć brakującą cyfrę. Na przykład: Digma Wiara – w imię żadnych liczb 2, 7, 8. Obliczenia powinny być wykonane na tabeli korelacji z liter i cyfr, który nie jest zbyt trudne do znalezienia w Internecie. Po obliczeniu wystarczy przeczytać charakterystyki nie uzyskać numery.

Jeśli nie ma nikogo – trzeba wierzyć w siebie i być bardziej niezależne i zdecydowany człowiek.

2 – zawsze lubią być w centrum uwagi, ale jest to osoba bardzo niespokojny i niecierpliwy.

3 – Jesteś bardzo lubiący umysłu, a czasem jest to nawet ważniejsze niż sukces w życiu. W tym przypadku, wróżby mogą być bardzo prawdopodobna nazwa jej małżonka.

4 – Jesteś bardzo obojętny na kłopoty, ale byłoby pożądane, aby zmienić swoją postawę z ludźmi.

5 – nie bój się szukać nowych sposobów i szukać przygód, ale to jest tak nudny, a życie będzie miało miejsca.

6 – kapryśna i wybredna służyć was nie najlepszą obsługę. Jesteś bardzo trudne ze względu komunikować się z ludźmi, nie tak jak ty. Zgadywania na jego nazwę w tym przypadku jest po prostu zobowiązany do powiadamiania.

7- Jesteś bardzo skromny i łatwo podatny. Spróbuj trochę zmienić i stać się bardziej aktywni.

8 – Twoja miłość do pieniędzy na krawędzi. Szczęście to nie o pieniądze zdobyć.

9 – Miłość to uczucie światło, a nie ciężkich, a im szybciej to zrozumiesz, tym szybciej będzie szczęśliwy.

To jest teraz ciekawy i dość prosty wróżenie z nazwy.

Bardzo ciekawe i ekscytujące domyślając się, że będzie odwoływać się do praktycznie każdej kobiety zawsze była i będzie zgadywać na imię jej przyszłego męża. W tym celu, uroczysty wieczór z 6 lub 7 stycznia trzeba wychodzić wieczorem na ulicy i pierwszego przechodnia zapytać jego imię. W zależności od odpowiedzi, będziesz wiedzieć, imię swojego przyszłego męża. I kolejny sposób by sprawdzić nazwisko swojego przyszłego męża. Weź kartkę papieru i zapisz je na różnych imion męskich, następnie wieczorem w tej samej liczbie jak poprzedniego zadania, umieścić wszystkie te kawałki papieru pod poduszką. W godzinach porannych, nie patrząc, trzymać rękę pod poduszkę i wyjmij papier z nazwy. To jest to, nie jest to ciekawe!