234 Shares 2758 views

Dolinova symulator: opinie. Lekcje na Dolinova symulatora

Kompaktowy symulator wynalazek Nicholas Dolinova – dwa elastyczny przewód i cztery uchwyty dla rąk i stóp. Wyposażony w system montażu do ćwiczeń. Oto prosty wzór. Jednak pomimo tego, że pojawił się stosunkowo niedawno, czas symulator zyskać popularność i uznanie. I nie bez powodu. Po zaledwie 8 – 10 minut codziennych czynności, można pozbyć się dodatkowych 10 kg.

Opis i działanie

Zasada działania jest następująca: położyć się na plecach i zablokować ramiona i nogi w pętlach. Symulator przypomina coś velobegovoy. Symulator Dolinova znamienny tym, że stosuje się go w pozycji leżącej na plecach, a techniki rąk i stóp imituje ruchu rowerowego. Pracuje dobrze, a mięśnie brzucha w tym samym czasie udział w pracach i twarde mięśnie. W związku z tym zwiększył swój ogólny ton i można dostać małe zaostrzenie stref problemowych. Wskutek tego kompleksowego spalonych kalorii ćwiczenia 4 razy szybciej, co przyczynia się do skutecznego odchudzania.

Aby zainstalować symulator musi być zamocowana na haku talii, dostarczonego w zestawie, w miejscu, gdzie planowana ćwiczeń. Symulator po prostu dołączony do haka. Ponadto, można go zawiesić na klamce drzwi.

Aby dopasować sesje na symulatorze Dolinova? Ćwiczenia mogą wszystko od 4 lat i do starości. Zarówno mężczyźni jak i kobiety, nawet tych, którzy nigdy nie grał sport, mówić o symulatorze tylko pozytywnie.

symulator Dolinova jest zaprojektowany w taki sposób, aby w krótkim czasie pracował wszystkie mięśnie ciała, ale jeden po drugim. Dlatego ćwiczenia nie powodują skrajne zmęczenie. Główny ciężar spoczywa na dolnej części prasy, pośladków, bioder, kostek, łydek i kolan. W ten sposób żył, a jego druga nazwa – „symulator dla rozwoju wspólnego Dolinova”.

Służy do stawów

Polecam symulatora i ortopedów, potwierdzając swoją skuteczność. Jak pokazuje praktyka, po 3 – 4 tygodniach szkolenia przejściach stawów. To będzie złagodzić ból? Fizjoterapia. W tych chorób ważne jest tylko wykonywać ćwiczenia, w których stawy przenieść jak najwięcej, ale załadowany w jak najmniejszym stopniu.

To jest cechą wykonywania: wyeliminowanie obciążeń bolące stawy. symulator Dolinova jest doskonałym do tego celu, ponieważ organizm podczas ćwiczeń jest jakby w stanie zawieszenia. I wspólny rozwój odbywa się przy niskiej wadze, istnieje ryzyko uszkodzenia jest wykluczona.

Wyniki symulatorze szkoleniowym

Jak skuteczne Dolinova symulator? Sugerują, że regularne ćwiczenia:

 • skutkować mięśni;
 • zwiększenie elastyczności złączy;
 • przyspieszyć metabolizm;
 • zwiększyć ogólną wytrzymałość;
 • wzmocnienie systemu serca;
 • pozbyć się nadwagi.

Symulator „Lose”, jak to nazywa, przyczyni się do osiągnięcia dobrej kondycji fizycznej, schudnąć i wzmocnić mięśnie. Wiele zawiadomienie po lepsze klasa uczucie i pobudzony.

Zalety symulator

W celu utrzymania dobrej kondycji mini symulator Dolinova po prostu niezastąpiony. I nie bez powodu. Przez krótki czas, zaledwie 8 – 10 minut treningu, ładowane z prawie wszystkich mięśni:

 • pośladki i mięśnie nóg – piękne i smukłe nogi ;
 • bezpośrednie i skośne mięśnie brzucha – płaski brzuch;
 • mięśnie klatki piersiowej – dokręcone i jędrne piersi;
 • mięśnie ramion i pleców – Formowanie poprawnej postawy.

Ponadto, w kontekście jego „braci” symulatora ma szereg zalet:

 • mobilność – składa się / rozkłada jednym ruchem, można zabrać ze sobą na wakacjach;
 • minimalny czas pracy – żaden symulator na 10-minutowy trening nie przyniesie takich rezultatów;
 • bezpieczeństwo i spokój;
 • odpowiednie atenuowane osób z chorobą i dzieci od 4 lat.

Jak skuteczne symulator „odchudzania”?

Jest to osiągalne oświadczył wynalazca rezultatów? Tak. Jest to możliwe do osiągnięcia takiego zeznania jako utrata wagi 10 kg w ciągu miesiąca. Ale w połączeniu z dietą. To, co dietetycy mówią. Według nich, do utraty 500 gramów tłuszczu trzeba spalić 3500 kalorii. Dlatego przeszkoleniu dziesięć minut powinny być połączone z dietą niskokaloryczną. W tym przypadku szkolenia na symulatorach Dolinova przynieść znaczne zmniejszenie utraty objętości i wagi.

dieta

Regularne ćwiczenia i niskokaloryczna dieta – i pożądany efekt jest gwarantowany. Aby osiągnąć ten cel, konieczne jest ograniczenie mąkę i słodkie. Również uwzględniać porady dietetyków:

 • 2 litry gazowanej wody pitnej w ciągu dnia;
 • z wyłączeniem napojów alkoholowych i gazowanych;
 • jeść małe posiłki co najmniej 3 razy na dobę;
 • zwężenie soli;
 • przyprawy dodawane do żywności, wspomaga spalanie tłuszczu.

W połączeniu ze specjalnym procesie dieta odchudzanie staje się bardziej efektywne. Ponadto, prawidłowe odżywianie i regularne ćwiczenia aktywować metabolizm, odpowiednio, pozbyć się toksyn. Taki efekt oczyszczający korzystne dla renowacji i odmłodzenie organizmu.

Zaledwie kilka dni później będzie odczuwalny przypływ sił i zwiększenie wytrzymałości. To, co ci powiedzieć, kto przestrzega diety i wybrał dla swojego Trenażer Dolinova. Sugerują, że regularne ćwiczenia w miesiącu pomógł pozbyć się od 7 do 10 kg. Dobre wyniki do utraty wagi w domu. czyż nie? Jaki jest koszt jest tak skuteczne i użyteczne symulator?

Koszt symulatora

Cena symulator sklepów internetowych w zakresie od 4000 do 7000 rubli. W dniach urządzeni magazynie można nabyć ze zniżką 57% – do 2997 rubli. Koszt i czas dostawy czasy różnią się w zależności od regionu. Średnio transportu szacuje się od 300 do 3000 rubli.

ćwiczenia

Musisz zacząć trening z lekkim treningu. Pozwoli to przygotować mięśnie do obciążenia. Ćwiczenia rozciągające mogą być bardzo proste: kucki, gięcie ciała, skakanka. ćwiczenia podstawowe, które to symulator, znane wszystkim i są bardzo proste:

 • „Rower”;
 • działa z prostymi ramionami;
 • jednocześnie podnosząc nogi.

I to jest godne uwagi na fakt Dolinova maszyny fitness – ćwiczenia mogą być wybrane do eksperymentowania z nimi. Na przykład:

 • Na swojej stronie. Połóż się na lewym boku i podnieść prawą nogę. I vice versa.
 • Na plecach. Pierwsza opcja – tradycyjny rower. Po drugie – zarówno zgięcie i rozbudowa obu nóg.
 • Na brzuchu. Połóż się na brzuchu i skręcić podnieść prawą rękę i lewą nogę. I vice versa. Inna opcja – jednoczesne podnoszenie obu nóg.
 • Powrót na symulatorach. Załóż pętlę na rękach. Na jednej nodze umieścić na dwóch zawiasach. Ręce rozpuścić w ręku. Ręce mogą być połączone w górnej i przedniej nogi wycofanym.
 • Z ciężarami. Włóż stopę do pętli. Na drugim końcu przewodu ustalenia wagi (hantli, butelkę wody z piaskiem opakowania).

Podstawowe zasady szkolenia:

 • Siedź prosto, nie nadmiernie napinając mięśnie, i nie należy zginać wiele. Ciało jest rozluźnione, stwarzają najbardziej naturalne.
 • Próbując złagodzić klasę, nie umieścić swój ciężar ciała na rękach – czy ich nie męczy.
 • Podczas treningu, upewnij się, buty adidasy. Ubrania powinny być wygodne.
 • kontrola oddechu. Uczucie zmęczenia może zrobić mały (minuta – dwie przerwy).
 • Podnieś i spowolnić tempo co 3-4 minut sesji.

Początkujący mogą zacząć od kilku minut treningu, robi 3 razy w tygodniu. Stopniowo zwiększać przez 2-3 minuty klasie. Chcąc zwiększyć obciążenia – do 40 minut.

Recenzje mini-symulator

Liczne referencje świadczą o skuteczności tego mini-symulatora. Prawie wszyscy mówią, że dom jest o wiele bardziej komfortowe niż trenować w siłowni. Zwłaszcza osoby starsze padł jak symulator Dolinova. Recenzje ich wsparcie, jest to świetna okazja, aby pozbyć się bólu w stawach. Wiele z nich odnotowano znaczącą poprawę: nie było żywość, stał się silniejszy snu, mniejsze zmęczenie. I, oczywiście, przyciąga wartość Demokratycznej symulatora.

Jakie są wyniki tych, którzy zdecydowali się schudnąć i kupił symulator Dolinova? Opinie wskazują, że to nie jest trudne do zrobienia, prawie nie czuć zmęczenia. Niemniej jednak, nawet bez diety waga idzie. Średnio 4 do 7 kg na miesiąc. Wielu ludzi ograniczyć ich spożycie żywności i mąki trochę dietę regulującą, osiągnęli znakomite wyniki. Znacznej poprawie zdrowia, stała się atrakcyjnym rysunku i, co najważniejsze, zajęło więcej niż 10 kg nadwagi.