447 Shares 2904 views

Pies dom gówno. Jak uniezależnić ją od tego nałogu

Na pewno nie ma takiej osoby, która nie marzył przynajmniej raz mieć psa lub inne zwierzę w swoim życiu. Jak miło, gdy wrócisz do domu, i czworonożny przyjaciel cieszy przyjeżdżasz, machając ogonem i wydając przenikliwy szczekanie. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie zwierzęta domowe wymagają starannej opieki i uwagi. Jeśli wylęgowych planuje rozpocząć szczeniaka, być przygotowane, oraz w celu zapewnienia, że posprzątać w mieszkaniu swoich odchodach. Tak, cholera dom pies!

Jak uniezależnić ją od niego – każdy powinien wiedzieć, kto zamierza nabyć dla siebie szczeniaka. I dostarczyć je z nawyku mycia się w mieszkaniu nie musi opóźniać w nieskończoność. Nie każdy jednak wie, co robić, gdy gówno psów domowych. Jak uniezależnić ją od tego?

Jest arsenał wystarczająco skuteczne techniki, w którym można wyeliminować powyższy problem. Rozważmy najpopularniejsze z nich.

Więc pies gówno w domu. Jak odzwyczaić? Zdefiniujmy przyczyny takiego zachowania. Jest możliwe, że gdy czworonożny przyjaciel był w małym wieku, to niewiele uwagi poświęcono jego osobie i nie zapewniają mu odpowiedniej opieki. Ponadto, jako przyczyn powyższych nawyków można nazwać fakt, że elementarne uczeń nie był w stanie regularnie wychodzić na dwór. A teraz, oczywiście, gówno psa w domu. Jak wyleczyć go i co zrobić w tej sytuacji?

Oczywiście, odpowiedź jest oczywista. Tak, oryginalność nie powinno tu być: po prostu trzeba nauczyć czworonożnego przyjaciela, aby pójść do toalety w podajniku. A im szybciej – tym lepiej. Na przykład, jeśli szczeniak pozostawił kałużę na podłodze, a następnie należy wykonać następujące czynności: potrwać kilka gazet i moczyć je w moczu psa, a następnie odwołać się do miejsca, gdzie są przygotowane do pet „prawo” toalety. Po krótkim okresie czasu niech powąchać pies nasączone arkuszy. Można również tymczasowo umieścić „przetworzone” rzeczy po całym pokoju i obserwować miejsce oblyubuet szczeniaka – jest tam i należy postawić toaletę zwierzaka.

Jak odzwyczaić dorosłego psa gówno w domu? Oczywiście, musi być regularnie wyświetlane na ulicy na spacer. W takim przypadku zaleca się zrobić w tym samym czasie, że nie przyzwyczajenia pójść do toalety, jak mówią, w dowolnym miejscu. Początkowo wagary psu trzy razy dziennie, a następnie, gdy jest on przystosowany do tego trybu, możliwe jest ograniczenie liczby jardów do dwóch razy (rano i wieczorem).

Objawy, które chce pogłaskać na ulicy jest łatwo rozpoznać: Zaczyna się niespokojne i skręcone w jednym miejscu.

Wreszcie, problem może zostać rozwiązany za pomocą specjalnych preparatów, które są sprzedawane w szerokim zakresie w prawie wszystkich sklepach zoologicznych i aptekach weterynaryjnych. Niektóre z tych środków powinien być stosowany w skojarzeniu. W tej chwili, hodowcy popularnych leków, które odpychają psy, nie pozwalając, aby ulżyć sobie w określonym miejscu w mieszkaniu.

Nie martw się, jeśli Twój pies fauluje dom. Co zrobić w tej sytuacji, teraz wiesz. Najważniejsze – cierpliwości.