562 Shares 7741 views

Ananas dieta: prawda i fikcja

Jak wynika z nazwy, ananas dieta wiąże się jedzenie tych owoców do jedzenia – kilka razy dziennie, na śniadanie, lunch i kolację. Najprostsza wersja to – rozładunek mono-dieta, obliczone w tym samym dniu. Ananas „wyładowanie” w nie ma przeciwwskazań, przeprowadza się co tydzień. Jednocześnie w ciągu dnia jest to wolno jeść tylko kilogramy ananas, dzieląc go na cztery etapy. Short-ananas dieta pozwala na pewien czas, aby schudnąć 500-700 gramów. Regularnie stosując tę metodę, można niemal bezboleśnie uzyskać kształt już w ciągu kilku miesięcy. Jest lżejsza wersja tego diety- „efemeryczny”: oprócz soku ananasowego, kiedy to pozwoliło na wykorzystanie tego owocu (jeden litr), które powinny być pite w małych porcjach w ciągu dnia.

Druga opcja – dieta białkowo-ananasowy: możliwe jest „siedzieć” na dwa tygodnie. Jeść dozwolony mięsa, grzyby i warzywa (z wyjątkiem skrobiowych słodkich ziemniaków i marchwi). Ananas można jeść sam lub ich kombinacją – na przykład w sałatkach. Jak tankowania dopuszcza się stosowanie czarny pieprz i sok z cytryny. Ananas w zgodzie z tej diecie można jeść do 700 gramów dziennie chudego mięsa – nie więcej niż 300. szereg innych produktów, które nie są tak fundamentalnie, jedyna zasada: nie można użyć dowolnego oleju, nawet warzywa do gotowania. Aby znieść tej diety przez dwa tygodnie, można pozbyć się z czterech do pięciu kilogramów nadwagi.

Istnieje również wersja pięć dni diety na ananasy: Jej dieta jest zróżnicowana. Zazwyczaj jest jeden – ananas muszą być obecne w każdym posiłku: śniadanie i kolacja mają jeść go w 100 gramach, a na kolację – 150. posiłki w tej diecie trzy razy dziennie. Na śniadanie, oprócz ananasa, można jeść suszone kromkę chleba i kawałek sera lub dwa jajka, lub 150-200 gramów gotowanej szynki. Innym przykładem wykonania jest wyjątkowo smaczne i zdrowa – owsiane w puszce: zboża (2 łyżki ..) podlewa się naturalny jogurt bez aromatów i środków konserwujących, puree i zaprawiony ananasa (50-100 gramów każdego produktu). Opcje obiad są w następujący sposób: 200 g gotowanego mięsa lub 300 – chude ryby i Salaterka (sałata, kawior lub marchew sałatka, przyprawione z oleju roślinnego). Wreszcie, na kolację można zjeść sałatkę owocową lub gotowane na parze warzywa, ani pić 0,5 litra jogurtu – w tym przypadku jest całkowicie zastępuje żywności, z wyjątkiem ananasów. Ten ananas dieta jest zróżnicowana, ale o niskiej wartości kalorycznej. Jednak niesie dość łatwo i napady głodu w tych, którzy są na niej „siedzi”, zazwyczaj nie jest przestrzegane. W razie potrzeby może on być powtarzany, wyciągając do dziesięciu dni – ale tylko wtedy, gdy czujesz się dobrze. Ta dieta ananas (Opinie potwierdzić) byłoby „reset” od pięciu do ośmiu kilogramów.

Dieta na ananasy, a także do tego owocu, przez długi czas nadana unikalnych właściwościach. Są one związane ze zdolnością do substancji zawartych w nim rozkładać tłuszcze. ziołowy preparat „bromelaina” powstała na podstawie ananasów, zawierająca naturalny enzym otrzymany z jego miąższu. Załączony do niego adnotacje mówi się, że jest w stanie poprawić metabolizm, rozkładać tłuszcze i białka. Z ręki do ręki wędruje przepis o „magii” nalewek alkoholowych na ananasa, rzekomo skutecznie walczy z nadwagą (!): Zaleca się pić łyżkę w kwadrans przed posiłkiem. Istnieje zatem rzekomo wszystko jest możliwe – ananasowy likier skutecznie wygładzić żadnego błędu w diecie, tylko w tym przypadku będzie trzeba podjąć dodatkową łyżkę cudownego leku.

Jednak niektórzy badacze uważają, że rola bromelaina w rozkładzie tłuszczów nie jest udowodnione. Ananas rzeczywiście wspomaga utratę wagi – mówią, ale tylko ze względu na jego niską kalorii (48 kcal na 100 gramów). Więc nie licz na cudownym efektem spożywania tego owocu: nie ograniczając się do mąki, tłuszczu i słodkim, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.