722 Shares 6704 views

Aquamarine – kolor morza chłodu i odpoczynku

Aquamarine – oszałamiające piękno koloru i głębi. Łączy on w sobie odcienie błękitne do zielonkawo-niebieski. Idealnie, przypomina falę morską. Przekład z łacińskiego „aqua” – woda, i „mare” – morza. Akwamaryn, który zachwyca i urzeka, bierze swoją nazwę od kamienia.


Psychologia koloru

Celadon jest pozytywnym obciążenie emocjonalne. Tak więc, w dłuższej kontemplacji kolorze, lub pobyt w pokoju seledyn, człowiek, normalizuje ciśnienie krwi, zmniejszenie częstości akcji serca, oddech spowalnia, a tam jest odprężenie fizyczne i psychiczne. Jak widać, akwamaryn można nazwać idealnym kolorem dla praktykujących medytację. Ponadto, ma pozytywny wpływ na ludzki układ nerwowy, kojące go. Ten kolor jest w stanie zmniejszyć ból.

odzież Aquamarine

Przez ciuch kolorze Aqua wybrać, jaki kolor? Aquamarine ubrania muszą być w stanie dobrze łączyć z innymi kolorami. Aquanaut dotyczy zimnych kolorów, ale jest jasne, natychmiast widoczne. W związku z tym, że eksperyment z tym kolorem może być każda dziewczyna wygląda.

Aquamarine – kolor relaksu, więc najlepiej jest stosować w letnie sukienki. Będzie On wielki i orzeźwiający jednocześnie widoczną z powodu ich wyjątkowość i jasności. Biżuteria do odzieży kolorze lepiej wybrać chłodnym różowe i pomarańczowe odcienie, a także bardzo harmonijny wygląd kolorów akcesoria złoto, srebro i koral. Perły dać tylko wyrafinowania i przepychu do swojego wizerunku.

Wybór ubrania tego koloru, należy pamiętać, że musi być wycięta jak akwamaryn – kolor, łączący lekkość i lekkość. Dobrym dodatkiem do niej będzie zielony, brązowy, srebrny, złoty, niebieski, niebieski, różowy, żółty, brązu i beżu. W sposób nie przesadzić z niebieskimi odcieniami, i starają się grać na kontrastach.

Aquamarine we wnętrzu

Aquamarine – piękny kolor do dekoracji sypialni, pokojach dziennych i salonów, gdyż niesie ze sobą relaksujący i pozytywny wydźwięk psychologiczny. Osobliwością tego koloru jest to, że w zależności od światła, to dosłownie odtwarza różne tony i półtony – od niebieskiego i niebieski do zielonkawo-szary. Dlatego w świetle dziennym pokoju pojawi się niebieski i turkusowy, ale w związku z Lamą elektrycznym staje się zielonkawy.

W tym pokoju to najlepiej zorganizować meble wykonane z drewna. Jak wystrój pokoju może być używany wewnątrz rośliny, a także nie zapomnieć o akwarium z rybami, jako elementu morze – to także akwamaryn.

Na zdjęciu kolor jest prezentowany, doskonale nadaje się do łazienki. Opcjonalnie całkowicie położyć płytki w tym kolorze, wystarczy mieć akcesoria w kolorach seledyn. To może być szlafrok, ręczniki, stół, zasłony i wiele innych. Pamiętaj, że jeśli masz ciemne meble, kolor ten będzie idealny. Połączenie białego akwamaryn tworzyć Cold i świeżego powietrza do wnętrza.