351 Shares 5310 views

Lista gier na PC 2014-2015 roku: najlepsze gry komputerowe, daty wydania

Pomimo faktu, że według wielu graczy, przemysł gier jest przekształcony w statycznym i monotonnej bagna, wiele projektów zgłaszanych do nas w ciągu ostatnich trzech lat, zasługują na szacunek. Dzisiaj prezentujemy listę gier 2014-2015 roku na PC, które powinny odgrywać dla wszystkich.


gospodarka

Pierwszy na naszej liście gier w 2014-2015 roku, PC wejdzie strategii gospodarczej. Ta gra ma długą historię, ale nadal regularnie zachwycają swoich fanów. Tropico Załącznik 5, który został wydany 23 maja 2014 roku – jest to kolejna gra z serii, gdzie jesteś dyktatorem na małej wyspie. Trzeba zbudować własny miasta, napisać do niego konstytucją i ustawami.

Dla fanów i kibiców długoletnich serii ostatecznie został wprowadzony multiplayer. Teraz, nawet rozwijać swoje miasto do max, będziesz mógł nadal konkurować ze swoim przeciwnikiem. Ponadto w Tropico 5 zostały całkowicie przeprojektowany grafikę i rozgrywkę, ale nawet to nie mogło zepsuć doświadczenie dla fanów i nowych graczy. Co nowego będzie w stanie zobaczyć wszystkich uczestników?

 • Rozwój stan obejmie 4 wiek zawarty w przedziale od XIX do XXI wieku.
 • „Rodzina”. Teraz twoja postać wyjścia może pojawić rodzinę, która będzie kontynuować dzieło dyktatora w przypadku jego śmierci. Oni rozwijać, nabywać umiejętności i może trwać żadnej pozycji.
 • Badania. W „Tropics 5” nie trzeba się martwić o tym, jak po raz kolejny rozbiórki budynku i odbudowy infrastruktury miasta. W badaniach, można zaktualizować starych budynków bez regulacji.
 • Teraz można budować prawdziwą flotę handlową dla wymiany towarów z sąsiednich wysp.
 • Na wyspie, na której rozpoczęciem gry, zostaną całkowicie zamknięte. Powoli odkrywanie go, będzie w stanie odkryć nowe zasoby i pochodzą z tubylcami.
 • W trakcie gry będziesz musiał wykonać ponad 100 miejsc pracy.
 • Multiplayer popiera działania tylko 4 graczy na tej samej wyspie.

W ogóle, programiści dostał godną kontynuację legendarnej gry, a zdecydowana większość pozytywnych odpowiedzi sugerują, że większość patelnie spadły na wiele duszy.

strategia wojskowa

Dla tych, którzy preferują agresywną politykę, naszą listę gier roku 2014-2015 na PC i zawiera prostą strategię. Jest to część serii gier, które nie pojawiły się tak dawno temu, jako „tropikach”, ale udało się zdobyć serca graczy na całym świecie.

Total War: Attila – Jest to dziewiąta część w serii. Nic nowego, niestety, gracze nie będą widzieć. Łączne dostępne 56 frakcje, z których 10 nie mają zaczynające prowincji. Pomimo faktu, że mapa rozszerzonym kosztem prowincji, liczba miast w nich jest znacznie zmniejszona. Ponadto, twórcy pozostał wierny sobie i niech się dość surową grę. obfita ilość błędów, które narzekali na graczy, stało się niemal znakiem rozpoznawczym, jednak nie jest bez „udogodnienia”.

 • Całkowite zniszczenie miasta. To okazja docenione fanów taktyki „spalonej ziemi”.
 • Można zmienić nazwy osiedli.
 • W stolicach prowincji pierwotnie zbudowane ściany. W tym samym czasie, z czasem w małych osiedlach można budować własne mechanizmy obronne.
 • W zależności od frakcji władcy będzie posiadał umiejętności.

Ponadto, twórcy Total War: Attila gracze zadowolony swoją obietnicę uwolnienia dodatki z nowymi frakcjami indywidualny styl. Jednak po wydaniu gry został wydany tylko jeden oficjalny dodatek, który wykonany rozgrywkę w grze na trzy frakcje.

strzelec

Dla fanów gatunku liście gier na PC, 2014-2015 zawiera swój własny smak. Chociaż nowość, ta aplikacja nie będzie wymienić. Call of Duty: Black Ops III – jest to część z 12 w serii. Akcja odbędzie się w roku 2065, 40 lat po wydarzeniach z poprzedniej części, i jest bardziej jak akcja thrillera sci-fi niż normalnego fotografowania.

kolejna część działki całkowicie strzelec kontynuuje wydarzenia „prekursorami” towarzystwie Black Ops 2. Gracz będzie przejść przez walkę z robotami i biotyczne suplementów. Trzeba walczyć z armią kibernizirovannyh przeciwników.

Od „vkusnyashek” dodana do kolejnej części Call of Duty: Black Ops III, warto zauważyć dużą ilość otwartej przestrzeni i możliwość lewitacji i wzdłuż ścian przy zachowaniu funkcji bojowych.

Od cech gier warto zwrócić uwagę na kampanię na rzecz spółdzielni czterech, i tak modne tryb „Zombie”, który obejmuje dwa oddzielne działki. Jeden kontynuuje historię „Chrzciciel” z BO2, a drugi – około czterech nowych bohaterów.

Użytkownicy otrzymał mieszane recenzje. Ogólnie można je podzielić na trzy kategorie – „lovers” „Haters”, „fan”, Pierwszy nienawidzą cały szereg jako całości, bez konieczności demontażu części osobno. Te ostatnie są gotowe do podjęcia cokolwiek wsunął pod nazwą serii. Ale inni mówią, że byłoby lepiej, gdyby gra została wydana dla współczesnych wydarzeń II wojny światowej, nie wynalazł wspaniałą przyszłość. Co ciekawe, według opinii graczy, skargi do rozgrywki nie jest to, że nie mogą jednak cieszyć.

bojowy

Jeśli mówimy o tym gatunku, nie jest absolutnym liderem jest Mortal Kombat 10. Kontynuacja serii okazała się wielkim wysokość, nawet jak na standardy najbardziej wymagających fanów. Zmodyfikowany gameplay, wracając do starych arenach dwuwymiarowych, nie mógł nie zadowoli fanów klasyki, i uruchomić skala dodaje tylko napęd. Pomimo faktu, że gra oferuje w sumie 28 znaków, każda z nich ma trzy formy walki, a tym samym liczba zestawów kombinacji wzrasta trzykrotnie. Po zmianie stylu jesteś w rzeczywistości, można uzyskać zupełnie nowy myśliwiec.

Co do fabuły, to zawsze była stosunkowo słaba częścią każdej gry walki. Twórcy obiecują, aby umieścić w grze prawie 25 lat okres czasu, ale w praktyce okazało się, że gracz ten napis „20 lat później”, tak że staje się świadkiem i uczestnikiem w przypadku pięcioletniego.

Tak więc, z Mortal Kombat 10 nadal zachwycają nas do tego dnia. Twórcy uwzględnione życzenia większości graczy i byli w stanie wyjść im na spotkanie, co jest rzadkością w dzisiejszym igrostroy.

sport

Pomimo faktu, że istnieje tak wiele gier sportowych, żaden z nich nie może się równać popularność futbolu. FIFA 16 – bardzo oczekiwane, ale nie mniej interesujące i jakościowy kontynuacja serii gier dedykowanych do sportu.

Oczywiście, wielu graczom wybrać dowolną jedną część i pozostać z nią na zawsze, ale ci, którzy z roku na rok staje się częścią nowej, tym razem czekając na kilka niespodzianek.

 1. Po pierwsze, dodaje trybu oraz autobusów. W praktyce oznacza to, że gracz wykonuje mecz treningowy, w którym komputer mówi mu, co ma robić i jak, stanowi wskazówkę. Za każdym razem, ruch i zwody są coraz bardziej trudne, co powoduje, że gracz może z łatwością zapoznać się z całego zestawu technik.
 2. Dodano Ligę Kobiet. Dokładniej, zespół 12 krajowych kobiet. Gracz ma teraz okazję do odegrania i dla nich.
 3. Tryb projekt. będzie wyposażony w 5 graczy na każdej pozycji. Po wybraniu będziesz w stanie zagrać mecz z podobnie dopasowane zespołu.

Reszta cech, które mogą być wymienione, bardziej jak dodatek. Poprawiona AI komputerowego przeciwnika, dodał licencjonowanych klubów i zawodników, dziewięć nowych stadionów, 2 rosyjski komentator z ponad 30.000 unikalnych fraz.

przygody

I wreszcie, my opuściliśmy dobrze znaną grę „Wiedźmin 3: Dziki Hunt”. Historia tej serii, znany wszystkim, więc chciałbym, aby natychmiast rozpocząć z funkcji.

 1. Nie musisz grać w poprzedniej części, aby zrozumieć fabułę.
 2. Możliwości poruszania się i walki. Możesz walczyć na wodzie, na koniach, wspinać się po ścianach i pokonywania przeszkód.
 3. Dzień i noc, co wpływa na znaki.
 4. Świat gry jest 30 razy więcej niż w poprzednich częściach. Według twórców, jest nawet bardziej rozległe niż w „Skyrim”.

Tak więc, możemy stwierdzić, że przedstawiona nowa część „Wiedźmina” – długo kochany przez wszystkich grę że za każdym razem coraz lepiej.

przerażenie

Ten gatunek jest jednym z najtrudniejszych do opanowania. Współczesny człowiek jest już wystarczająco trudno przestraszyć niczego, więc tego podgatunku gier powoli walcowane do „zabić jak najwięcej zombie, jak to możliwe.” Jednak nawet tutaj nie są godni reprezentanci.

Stosunkowo nowa gra jest wysoce zalecane, aby spróbować The Evil Within serii od twórcy Resident Evil. Banalna fabuła, napięta atmosfera kompletnej beznadziei może ciągnąć nerwy każdemu.

Dla tych, którzy wolą klasykę, firma z rasstaralas Capcom i 2014-2015 roku wydała wznowienie HD-kochany przez wielu Resident Evil i Resident Evil: Zero. Obie części stały się prawdziwym dobrodziejstwem dla tych, którzy zawsze chcieli grać w tych zabawek na PC i nie zadzieraj z emulatorów.

wniosek

Wychodząc z listy, możemy stwierdzić, że nie wszystko jest jeszcze stracone dla branży gier. Pomimo faktu, że szczyty są utrzymywane, aby kontynuować i uzupełnienia do już znanych franchising, nadal są miłe dla oka graczy i innowacji wciąż ewoluują, za każdym razem wszystko okazało się lepsze.