214 Shares 6883 views

Co warto zobaczyć w Pradze?

Numer domu 22 Gold Street w Pradze, pisał swoje dzieła Franza Kafki. Czesi uważają, że Niemieckojęzycznej pisarza z jego popularną postacią.

Złota Street, piwo i kanapki. Turyści odwiedzają te miejsca i iść do domu szczęśliwy. Jednak jest to również jakby w Rzymie, aby zobaczyć Koloseum i po prostu wrócić. Praga jest więcej niż w centrum miasta.

Co można zobaczyć w Pradze?

Ten zamek jest największym z największych na świecie. Zamek zwany Prazsky hrad. Jest to mieszanka różnych kultur i narodowości, którzy kiedyś byli w stolicy Republiki Czeskiej ;

Belvedere Queen Anne jest pamięć o niemieckim z Bawarii – Anna małżeńskiego męża króla Czech;

Niedawno odnowiony, Golden Ulica była niegdyś miejscem pracy Żydów na dworze Habsburgów;

Kościół św Wita (katedra svatého Víta) i katedra św Jerzego (kostel svatého Jiří);

Istnieje również stary kroki zamek i często turyści nezamechaemy Jelení Příkop – duży park u podnóża zamku, który był niegdyś ulubionym miejscem spacerów dla Niemiecko-cesarzy rzymskich. Jak również wielu lokalnych atrakcji to powstała w czasach, kiedy nie było ludzi, ale był tylko świat chrześcijański i europejska dynastia. Praga była jedną ze stolic świata.

Piwo nie jest alkoholem

Ulica Hradchan nie jest dużo nędznej uliczce, gdzie kiedyś mieszkali rzemieślnicy i słudzy dworu królewskiego. Obecnie istnieje chodzenia miłosnych par, studentów i mieszkańców Pragi, którzy marzą, aby przejść przez rodzinnego miasta bez hałasu i tłumów.
Browar U Černého Vola (adres: Loretánské náměstí 1) można spróbować doskonałe piwo i jeść czeskiej przekąski. „To miejsce nie zmienił się w ciągu ostatnich 30 lat”, mówi mi, właściciel zakładu, Pan Jurij. „Popieramy atmosferę dawnych czasów, tak ludzie lubią tu przychodzić.”

W środku tłum bar picia Velkopopovicki Kozel – dla wielu najlepszego czeskiego piwa. Moi przyjaciele nie mogli uwierzyć, że czescy robotnicy rządowe mogą wypić litr piwa w przerwie obiadowej. Czeskie piwo nie jest uznawane za alkohol, jest to narodowy napój.