607 Shares 3862 views

Co trzeba wiedzieć, zanim wypełni tatuaż?

W dzisiejszym świecie, tatuaże stały się prawdziwymi dziełami sztuki. Bogata paleta kolorów pozwala na tworzenie obrazów, gdzie skóra działa jak płótno. Z każdym dniem zwiększa ilość „malowane” młodzieży. Ale czy jest to nieszkodliwe proces nakładania farby do skóry na ciele?

To nie powinno być łatwe do podjęcia decyzji o zastosowaniu do ciała tatuażami. Jeśli zdecydujesz się stać się właścicielem oryginalnego rysunku na skórze, należy pamiętać o kilku ważnych rzeczy, które mogą być bardzo przydatne.

Tatuaż – to zawsze

Oczywiście takie zdanie jest prawdziwe. Rzeczywiście, tatuaże zbyt trwałe. Tak, można je usunąć, ale laserowe usuwanie może być kosztowne, uciążliwe i bolesne procedury. Jeżeli nie jesteś pewien, że chcesz trwale zachować jakiś rysunek na ciele, a następnie spróbuj tymczasowy tatuaż aby poczuć, jak bardzo lubisz jasne ozdoby na ciele.

Jestem pewien tego, co zamawiasz w kabinie

Należy podkreślić, kółko, że tatuaż – to zawsze. Wszystko można narysować na swoim ciele, będzie z wami aż do końca życia, jeżeli nie zdecydujesz się przejść przez bolesny proces usuwania rysunek tuszem. Jest rzeczą oczywistą, że tatuaż powinien mieć pierwotne znaczenie i mieć coś, co chcesz uchwycić na ciele przez długi czas.

Postać zaproponowany przez pana, może się wydawać spełnione w bardzo modnym stylu, ale upewnij się, że chcesz zobaczyć swoje nazwisko, po włączeniu 40, 50 lub 60 lat.

Oto przykład: było dużo ludzi z pięknymi tatuażami, ale niektóre z nich zostały zmuszone do ich usunięcia, ponieważ po pewnym czasie straciły symbolikę dla nich znaczenia. Ponadto, istnieje wiele osób, które mają bardzo głupie obraz na ciele, ale wierzcie mi, że nie będzie rozstać się z nimi pod żadnym pozorem.

Pomyśl o miejscu umieszczenia wzoru

W miejscu, gdzie jest twój tatuaż, może być bardzo ważny niuans. Wzornictwo w niektórych miejscach może być bardziej bolesne niż inne. Obrazy na niektórych częściach ciała może powodować poważniejsze niż inne widoki.

Ludzie, którzy pracują w dziedzinie przemysłów kreatywnych, bardzo szczęśliwy, ponieważ takie obrazy na ciele w kręgu tych osób są mile widziane i pokazane z dumą. Jednakże, jeśli ktoś pracuje w bardziej konserwatywnej okolicy, to jest możliwe, że nie będzie mógł umieścić swoje zdjęcie na ciało na widok publiczny.

Jeżeli nie jesteś pewien swojego wyboru, można poprosić wykonawcę, aby tymczasowy szablon, w którym chcesz mieć tatuaż. Więc można zobaczyć, jak Twój pomysł wygląda ładnie.

Czy badania

Wybór dobrego salonu tatuażu z profesjonalnym artystą – jest nieodzowna. Prawdopodobnie nie chcą iść w mało znanej instytucji, gdzie ryzyko tatuaż, nie wyglądają jak zdjęcia.

Zaleca się, aby spędzić czas nauki salony tatuażu i artystów w swojej dziedzinie, a także zapoznać się z najwyższą starannością ze wszystkimi ocenami. Zapytaj wytatuowane przyjaciół, w przypadku spowodowania rysunki tuszem i czy można je bezpiecznie polecić salonie, w którym świadczone są usługi. Ta użyteczna informacja z pewnością może pomóc w podjęciu decyzji.

Wokół wszystkich salonach

Zaleca się, aby uniknąć wszystkich salonach i porozmawiać z artystami, zwłaszcza jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat procesu rysunku. Jeśli masz złe wrażenie na temat danej instytucji pan uczestniczył, to lepiej, aby kontynuować dalsze poszukiwania.

Salon powinien być sterylne, jak w szpitalu, ponieważ atrament zostanie wprowadzony do ciebie tuż pod skórą, a nieprzestrzeganie higieny jest procesem obarczona poważnymi konsekwencjami dla zdrowia. studio tatuażu musi być doskonały.

Umówić się z wyprzedzeniem

Wiele salonów obsługiwać klientów w kolejce, ale dużo pracy na podstawie mianowania. Nawet jeśli okaże się mały sklepik, można umówić się na spotkanie, zwłaszcza jeśli jest to pierwsze zamówienie. To daje czas na refleksję i konsultacji z artystą.

Należy pamiętać, że stosowanie tatuaż może zaszkodzić zdrowiu

Każdy ma pewien próg bólu, ale może rzeczywiście tatuaże szkodzą zdrowiu. Niedługo po sesji osoba może czuć lekkie drętwienie w organizmie, a ból może być osłabiony po wzroście poziomu adrenaliny we krwi. Wiele osób nawet płakać, gdy proces rysowania, a niektóre nawet płakać. To naprawdę zależy od indywidualnej wrażliwości.

Zachorowalność może powodować obszary wzoru na ciele, w której tłuszcz jest niska. Miękkie obszary nie są zwykle przedmiotem bólu. Po wzornictwo, można również odzyskać. Sposób ten jest podobny do ludzkiej odpowiedzi organizmu do szczepień przeciwko grypie.

Postępuj zgodnie z instrukcjami opieki pooperacyjnej

Jeżeli nie jesteś jeszcze gotowy do zaangażowania się w opiekę nad swoim tatuażem, to jest prawdopodobne, że będzie trzeba jeszcze nauczyć się to zrobić. To nie wydaje się do opieki nad szczeniakiem czy coś takiego, ale trzeba być ostrożnym w przeprowadzaniu procedur pooperacyjne, szczególnie w ciągu pierwszych dwóch tygodni.

Zgodnie z doświadczeniem wielu ludzi należy starannie oczyścić ciepłą wodą i mydłem antybakteryjnym tatuażu kilka razy dziennie z tego samego interwału czasowego, a następnie nałożyć cienką warstwę Aquaphor oznacza „Bepanten” lub balsamu bezwonne. Sposób ten powinien być powtarzany przez 5-7 dni.

Po tym, ważne jest, aby utrzymać skórę nawilżona i chroniona przed słońcem, które może być osiągnięte za pomocą filtrów przeciwsłonecznych. O informacje na temat niezbędnej pomocy profesjonalnego, należy skonsultować się artysty tatuażu.

Czas jest kluczowym

Ważne jest również, jak długo zadane tatuaż. Ostatnie dane nie powinny być narażone na działanie promieni słonecznych, więc należy powstrzymać się od wyjazdów do morza i zatrzymać się w świetle ultrafioletowym.

Bądź przygotowany na wysokie koszty usług w salonie

Tatuaże często kosztują drogo klientów. Wiele salonów są nazywane cenę minimalną, która obejmuje korzystanie z nowych igieł, farb i kreatora. Im większa liczba, tym wyższa cena. Wiele salonów naładować pewną stawkę za godzinę. Ważne jest, aby dowiedzieć się o kosztach usług, jak również w celu omówienia wszystkich szczegółów z kierownikiem salonu i przez kapitana, zanim zgodzi się na wszystko.

Pokazuj zdjęcia mistrzowskie oraz przykłady rysunków

Nie powinno to właśnie w salonie i zacząć opisywać co chciałbyś otrzymać w wyniku, i lepiej jest zabrać ze sobą zdjęcia z przykładami tatuażami, które lubisz. Twój artysta powinien mieć pomysł, co chcesz.

Tatuażysta będzie mógł robić to, co masz na myśli w pewnym stopniu, ale może również dodać kilka akcentów artystycznych. Klient powinien mieć pewność, aby powiedzieć, że artystę postać okazuje się nie tak, to jest przedstawione w szkicu.

Zastosuj rysunek rozsądne

Tatuaże – bardzo osobista decyzja, a często może prowadzić do bardzo dobrych wyników. Ale upewnij się, że stosuje się do usług w profesjonalnym salonie tatuażu jest stosowana w odpowiednim obszarze ciała. Więc można zaoszczędzić sobie z coraz zniekształcone plamy lub zatrucie krwi. Bądź bardzo ostrożny i wziąć te niuanse z należytą powagą.