505 Shares 1746 views

Festiwal „plaża Epic”

Wszyscy dorastaliśmy rosyjskich podań ludowych. Ta tradycja potężnych wojowników, dzielnych wojowników, pięknych dziewcząt i mistycznych stworzeń. kultura rosyjska jest unikalny i charakterystyczny. Dowiedz się, jak żyli nasi przodkowie, nie tylko w muzeum. Nie po raz pierwszy festiwal rekonstrukcji historycznej „Epic Plaża” oferuje wszystkim, którzy chcą odwiedzić rosyjskiej wsi IX-XI wieku.


Ogólne informacje o festiwalu

Wiele nowoczesnych ludzie mają mgliste pojęcie o życiu ich przodków. IX-XI wiek – czas tworzenia się państwa rosyjskiego. W tym czasie każdy wiedział, co odwaga, lojalność, honor. „Plaża Epic” Festival sięgają 2011 roku. Jego głównym celem – aby zmaksymalizować jakość i szczegółową rekonstrukcję walk, życia i tradycji wybranym okresie. Dzięki staraniom organizatorów festiwalu stał się jednym z największych i najciekawszych w Rosji. W zakres i jakość, jest porównywalna z takich wydarzeń jak „Kulikowym Pole” lub „Dzień Borodino”. W 2016 roku „Epic Beach” wzięło udział ponad 5000 osób.

Tutaj wszystko jest prawdziwe!

Wielu widzów znaleźć historycznej festiwali coś z dala występy. Jeśli mówimy o wydarzeniach tej rangi – to jest bardzo mylące. Organizatorzy robią wszystko, aby festiwal „Epic Beach” wziął najbardziej wiarygodne. Wielu uczestników podczas całego roku przygotowują swoje stroje, zaopatrując się na sprzęcie gospodarstwa domowego i naczynia. Każdy obiekt i kawałek strój odtworzone według starych opisów, z zastrzeżeniem technologii jego okresu. Widzowie nie mogą nawet wątpliwości, że bal specjalne ręcznie szyte, dawne stawy. „Epic Beach” – jest to wydarzenie, które wykonane ludzie entuzjastyczni, poważne zorientowanych w kulturze i obyczajach naszych przodków. dwa dni w weekend przechodzi do obserwatorów festiwalu. Podczas gdy uczestnicy mieszkają w okolicy za około tydzień.

W programie festiwalu

Co czeka publiczność? Festiwal odbywa się w malowniczym miejscu nad brzegiem Wołgi. Główną część imprezy – bitwa historyczna, ta para pasuje dzielnych żołnierzy i wielkie bitwy. Chcesz poczuć się jak prawdziwy Drużyna książęca? Idź do rosyjskiej strzelnicy, gdzie można spróbować rzucać oszczepem czy łucznictwo. Każdy gość festiwalu mogą odwiedzić uczestników obozu. Można nie tylko badać życie naszych przodków, ale także skosztować potraw przygotowanych według receptur X wieku, lub do udziału w kursach mistrzowskich w dawnych rzemiosł. Przez cały festiwal przebiega targi gdzie sprzedają różne produkty ręcznie. Ta ceramika, przedmioty tradycyjnych strojach, grzebienie, torebki, amulety, zabawki, biżuterię i wiele innych. Nie bez powodu impreza odbyła się w pobliżu rzeki. Od jednego brzegu do innych osób niesie ze sobą prawdziwą łodzią, łodzią zaangażowany w niektórych bitwach. Jeśli chcesz drinka lub przekąskę, można znaleźć prawdziwe tawernę. Po zakończeniu głównych uczestników i gości bojowych są zaproszeni na scenie muzycznej. Oto zespoły folklorystyczne. Regularne uczestnicy festiwalu, to jest tak znanych i popularnych zespołów w kraju jako „Skolot”, „Kalevala” i „Swarga”. Kończy się koncert wielkiego pożaru show.

Jak wziąć udział?

Zostań członkiem festiwalu można, mając wcześniej zarejestrowany. Przed złożeniem wniosku należy przeczytać wszystkie zasady i wymagania. Aby wziąć udział w festiwalu dopuszczone historycznych klubów i niezależnych Rekonstruktorów. Głównym tematem imprezy – Rus IX-XI wieku. W walkach z udziałem: Russ, Słowian i Wikingów. Można stać i cywile historyczny obóz. Przy podejmowaniu decyzji, czy zezwolić na udział osoby lub klubu, organizatorzy oceniają wiarygodność kostium i wyposażenie osobiste. Jeśli chcesz wziąć udział w festiwalu „Epic Beach” zdjęcia do wniosku należy tworzenie wysokiej jakości i szczegółowe. Każdy jest mile widziany, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu jako goście. Wpisowe, w razie potrzeby, mogą być prowadzone na terytorium dwóch dni festiwalu, rozbijając swój namiot w obozie.

Ceny dla gości

Główne wydarzenia festiwalu odbywać się w głównej dzień – sobota. Bilety sprzedawane są w kasie przy wejściu do serwisu. Dorosłych kosztuje 700 rubli, dzieci – 250 rubli. Dzieci poniżej 7 lat są dopuszczone do terytorium przypadku bezpłatnie w towarzystwie rodziców. Jeśli chcesz pozostać w obozie z własnym namiotem, na miejscu będzie musiał zapłacić 400 rubli. Drugi dzień festiwalu – w niedzielę. Cena biletu dla dorosłych 400 rubli 250 rubli dla dzieci, dzieci do lat 7 bezpłatnie. „Epic wybrzeże” można z pewnością nazwać sprawa rodzinna. Dla młodych i bardzo młodych osób są zawsze organizowane ciekawe wydarzenia i rodzimej rosyjskiej zabawy. Organizatorzy oferują odwiedzić festiwal bez zakupu biletu z niepełnosprawnością jakiejkolwiek grupy, weterani walk, a także wszystkich mieszkańców, aby zarejestrować się w Fedorovskoye wiejskiej osady. Aby otrzymywać świadczenia należy złożyć odpowiednie dokumenty.

Festiwal „Epic Beach”: Jak się dostać na miejsce wydarzenia?

Impreza odbywa się w regionie Twerze w pobliżu miasta Kimry. Z Moskwy samochodem aż do placu festiwalowym mogą być osiągnięte w mniej niż 2 godziny. Może to zostać osiągnięte przez transportu publicznego w razie potrzeby. Z Savelovsky stacji kapitału iść elektryczny. Jeśli twoim celem – festiwalu „Epic Beach” (Kimry), trzeba dostać się do stacji „Savelovo”. Od Tweru do Kimry łatwe do osiągnięcia przez autobus, taksówką lub pociągiem. W dniach od zdarzenia od centrum miasta autobusami Kimry bezpłatne dla gości „Bylina shore”. Jeśli podróżujesz z własnym samochodem, trzeba dostać się do Tweru. Następnie należy udać się do miasta Kimry z nim iść w kierunku Kolkunovo.

Informacje zwrotne od uczestników i gości festiwalu

„Epic Beach” rozpoczął jako małe spotkanie regionalnego miłośników rekonstrukcji historycznych. Zaledwie kilka lat swojego istnienia, festiwal stał się jednym z największych i najbardziej ekscytujących wydarzeń w Rosji w swojej kategorii. Ale mimo nowoczesnego masy, to nie mniej szczere i atmosferyczne. Dla uczestników tego wydarzenia naprawdę to podróż w swoim ulubionym epoki. „Epic Wybrzeże” ma pozytywne recenzje i publiczność. W ciągu zaledwie dwóch dni, można się wiele nauczyć, zdobyć dużo żywych wrażeń i emocji. Festiwale kultury słowiańskiej są niezwykłe przyjazne środowisko. Mogą one pochodzić z rodziną lub, wręcz przeciwnie, sam. Podczas takich wydarzeń, musimy pamiętać, że wszyscy ludzie są braćmi, Kinder i zacząć traktować siebie nawzajem.