411 Shares 5369 views

Recepty kuchni niemieckiej – ragout z strudel

Po niemiecku Kuchnia – steki i kiełbaski


Niemcy kochają mięso. Sytość – głównym warunkiem gotowanie obiadu. Szczególnie, że są dostosowane do kiełbas: receptur kuchni niemieckiej było tylko około trzystu rodzaje ugotowane. Kiszona kapusta z kiełbasą – jest „osobą” cuisine wyłącznie niemiecki! Nie mniej tam miłość i naturalne mięso: steki, filety, steki i kotlety. Z tym wszystkim ostre jedzenie prawie wszędzie małżeństwo i subtelność smaku i niezwykłym smakiem zachwyca w najlepszym pozostawia obojętnym. Przyprawy, nie odbywa się w wysokiej wartości.

funkcje

Szczególnych cech niemiecki jedzenie menu odnosi i obfitość w diecie warzyw gotowanych. Ten i fasola, marchew, i cukinia. Zwłaszcza w ziemniakach za, często zastępując chleb i kapustę. Och, duszona kapusta kiszona – dla niej przeciętny niemiecki da wszystkie warzywa na świecie. Przepisy kuchni niemieckiej niemniej jednak bardzo zróżnicowane, i inne warzywa są stale pojawiające się na stole w postaci gęstych zup, jak i dań bocznych. W dużej wysokiej wartości szpinak, groch, fasola. Nie rób bez sałaty, pomidorów i ogórków. Tosty Cebula nie jest obecna tylko w kompot. I rzeczywiście, kapusta nie zawsze jest jedno i to samo! W uzupełnieniu do ulubionych kwaśną kapustą, często serwowane gościa, a właściciel też, i Brukseli oraz brokuły, kalafior i kalarepa.

O mięsem i kapustą

Przepisy dania są dość proste, ale nie mniej interesujące. Jeśli nie chcesz jeść, i dobre do jedzenia po długim wyczerpującym pracy, wybrać z pewnością jedno z dań niemieckich. Zastosowanie bardzo szerokie do wytwarzania naturalnych potraw mięsnych. Więc w dzisiejszym przepisie, wszystko będzie dokładnie tak, jak następuje: kawałki wołowiny, kiszonej kapusty, ziemniaków i ciasta! No, oczywiście, ciasto dla Niemców, więc jeśli nie wszystkie, połowa z tego, co oferują receptur kuchni niemieckiej. Czy próbowałeś niemiecką słodki strudel? Jest radość, prawda? Tutaj znajdziesz także strudel, ale inni.

Gulasz wołowy z strudel

Co jest potrzebne:

  • Ciasto: 300 g mleka, 30 g drożdży, 1 jajko, 50 g masła, trochę mąki (ciasto nie było strome), ale zwinięte w kłębek łatwo. Wszystkie produkty muszą być w temperaturze pokojowej lub nawet nieco cieplej.
  • Dekorować: ziemniaki, kapusta kiszona.
  • Mięso: wołowina 500 g (wieprzowina, kurczak, kaczka, tłuszcz gęsi , też mogą być dodawane do oleju roślinnego do smażenia).
  • Warzywa: cebula, marchew, sól i pieprz, zioła.

Przygotowanie:

Pierwszym etapem jest wyrobić ciasto, do wyrośnięcia w ciepłym miejscu o jedną i pół godziny. Tak długo, jak to jest odpowiednie, możemy mieć do czynienia z mięsem i warzywami. Wzrosły trzykrotnie zwinąć ciasto w cienkiej warstwie, puch z olejem roślinnym, aby nie skręcić mocno rolkę, pokroić na kawałki, jak na zdjęciu.

Mięso i kapusta

Pokroić mięso na kawałki, solą i pieprzem, dodać przyprawy, zioła. Smażenie PAN wysokiej żelaza (korzystnie kocioł!), Smażyć mięsa, cebuli, marchwi. Kapusta, jeśli silnie zasolone, przemywa zimną wodą, wyżymanie, umieścić w pieczone mięso, wlać bulion lub gorącej wody i gotować na średnim ciepła do miękkości mięsa i kapusta. Ziemniaki obierane, pocięte dużych płyt, umieścić kolejną warstwę w kotle. Wlać wodę lub bulion, tak, że ziemniaki nie były ukryte ciecz. Doprowadzić do wrzenia.

strudle

Dla ziemniaków umieścić (lub prościej, jeśli wielu z nich, ale w pewnej odległości od siebie) wykonane strudle, bardzo szczelnie zamknąć pokrywę i nie otwieraj przez 30-40 minut.

Ostatni etap – tylko cierpliwość i cierpliwość!

Gotować na małym ogniu. Pamiętaj, aby słuchać: jak najszybciej wrzącej dźwięki zostaną zastąpione przez shkvorchaschie wyłączyć i nie otwierać kolejne 15-20 minut. Jeśli zimne powietrze spotyka się z drożdży, nie jest jeszcze gotowa, ale zwiększy objętość badanej powodzenie tej potrawy opuści – ciasto „opada”. Strudel będzie miał surowy wygląd i smak, splendor zasięg nie mogą. W żadnym wypadku nie wolno otwierać pokrywy zbyt szybko!

Gotowe!

Umieścić gotowy strudel na talerzu i łyżka gulasz do miski, biorąc wszystkie warstwy od dołu. Nie zapomnij zakonspektirovat receptur kuchni niemieckiej! Są genialnie proste, a wynik jest taki, że danie okazuje się tylko trzy: strudle przygotowywane są całkowicie na kilka ziemniaków – ten sposób i że i kapusty i mięsa gulasz dołu. Wszystko danie nasączone zapachem mięsa, cebuli i marchwi, ziemniaków nabyć wspaniały kolor, staje się krucha. Pyszne, i nic więcej. Strudel jeść rękami, zamiast chleba.