329 Shares 7269 views

Yana Lukyanova – co kryje się za lekkomyślny charakter?

Yana Lukyanova – słynny dziewczyna. Na 25 lat, odwiedziła wiele projektów ocenił telewizyjnych. Widzowie pamiętają jego wybuchowy charakter i działania śmieszne. Jasny wygląd, bitchiness – to rodzynek dziewczynka. W jaki pokaz uczęszczała, uczymy się w artykule.

Cała prawda o „Dom-2”

W 2014 roku znany telestroyku przyszedł raczej ekscentryczną damę – Jan Lukyanov. Urodziła się w Smoleńsku, ale przez długi czas mieszkał w Moskwie, gdzie dostarcza bogatego adoratora.

Nad projektem Yana lubił słodki i sympatyczny facet Igor Tregubenko. Człowiek jest absolutnie nie wstydzić, że został sparowany z drażnić Yakuninoy. Wręcz przeciwnie, to tylko zachęciły młodą damę.

Walka była krótka, Ian wkrótce rozczarowanie w kawalerii, a przeciwnik nie miał zamiaru puścić kogoś bliskiego z silnego związku. charakter flighty Lukyanova nie było do gustu wielu uczestników, a przy następnym głosowaniu jej grzecznie poproszony o opuszczenie.

Yana Lukyanova pamiętać? „Dom-2” w rzeczywistości stał się jej platformy i początek „chodzenie” na wystawie.

„Chodźmy żonaty” – dlaczego nie wybrał pan?

W programie Larisy Guzeevoy Lukyanova zachowywał się jak zawsze prowokacyjny i odważnie. Zdecydowała się podbić serce znanego prawnika. Ona jasno, że uczucia i postawy nie jest dla niej bardzo ważne. W pierwszej kolejności są finanse. Nie był przyzwyczajony do niczego aktualnie odmówić. Każdy kaprys ma być wykonywana.

Zapewne nie każdy człowiek jest gotowy przyjąć i zrozumieć to nastawienie do życia. Jana znów pozostał bez wygranej.

To było bardzo interesujące usłyszeć opinię psychologa. Ona twierdzi, że zachowanie dziewczyny – tylko reakcją obronną i chęci do stawienia się silna i niezależna.

"The Dinner Party": skrypt czy rzeczywistość

To była dalsza część w pokazie gotowania. „The Dinner Party” – dość projekt ocenił, że zbiera miliony widzów na ekranach telewizyjnych. Yana Lukyanova tutaj i udało się doskonalić. W jednej ze spraw zrobiła prawdziwą walkę z bitwy dań i kolei nad stołem. Na ekranie wyglądało to skrypt, który zręcznie zawartej aktorka. Ale to nie jest przypadek. Dziewczyna jest naprawdę różne szalone rzeczy, które czasami wydają się być po prostu potworne.

Yana Lukyanova – jasne i efektowne dziewczyny. Wielu widzów potępiać jej zachowanie. Ale trzeba przyznać jedno, że nie robi Julita i mówi mężczyzn bezpośrednio na cele. Pieniądze na to – ważnym elementem relacji między mężczyzną i kobietą. Ale, jak to mówią, każdy ma swoje własne wartości w życiu.