892 Shares 6914 views

Malowanie przez "Schwarzkopf" – "Perfect Mousse": opinie, paleta, skład

Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, kobiety często preferują samodzielne farbowanie włosów w domu. Ponieważ korzystanie z profesjonalnych narzędzi ma swoje niuanse, czołowi producenci oferują zestawy gotowe do użycia. Mają dość koszt budżetu, a można je nabyć w każdym sklepie lub supermarkecie kosmetyków.

Oprócz ceny, ważne jest to, że wysokiej jakości farby do barwienia włosów, to było wygodne w użyciu, a to, że ma łagodny wpływ na strukturę włosa. Jednym z najbardziej popularnych narzędzi do kolorowania firma jest „Schwarzkopf” produkt „Perfect Mousse”. Odpowiedzi o niego, dostępne kolory i zasady ważnych potencjalnych nabywców.

Łatwość obsługi

Jedną ważną zaletą tego produktu jest łatwość stosowania. Jego spieniony konsystencja zapobiega kapaniu atramentu z włosów, a tym samym ryzyko dla gleby skórę i ubrania zminimalizowane. Ale jeśli to nastąpi, spłukać musi tak szybko, jak to możliwe. Inaczej ołowiu farba będzie trudne. Kolejną zaletą jest brak konieczności stosowania dodatkowych narzędzi. Nie ma potrzeby zakupu gumy (lateksu) rękawiczki, grzebień oraz specjalny pędzel do nakładania „Schwarzkopf Idealny Mousse”. Opinie mówią, że proces farbowania jest podobny do tradycyjnego mycia głowy. Barwnik jak mus, który jest łatwo rozłożone włosy. W tym przypadku, wszystkie zamki są dobrze poplamione. I dzięki poręcznym dozowniku z dyszy, podobnej do tej, która istnieje w bańce płynnego mydła do rąk, wystarczy wycisnąć na ramieniu.

gospodarka

Szczęśliwi posiadacze długich i gęstych włosach wiedzieć, że z powodu zwiększonych wymagań koszt koszt barwienia środka barwiącego jest dość wysoki. Dlatego należy zwrócić uwagę na narzędzia, takie jak farbowania włosów „Perfect Mousse”. Opinii wielu dziewczyn, które mają doświadczenie z tym produktem, zauważył jego niezwykłą skuteczność. W większości przypadków, trzeba będzie nie więcej niż dwa opakowania farby, nawet jeśli długość włosów do pasa. Jednak właściciele bardzo grubą czupryną, która dociera do łopatek, konieczne jest, aby pamiętać, że mogą one potrzebować dwa kolory opakowań. Niektóre dziewczyny zauważył ten niuans, zawartość jednej rury może trwać przez całą długość i końcówki pozostanie czysty.

Brak amoniaku

Inną zaletą tego rozwiązania jest brak kosmetyków amoniaku w kompozycji. Farbowanie nie ma żadnego negatywnego wpływu na nici, wysusza je i nie palić. Włosy uzyskać piękny i wspaniały wygląd, są one mniej łamliwe po użyciu „Perfect mus”. Opinie szczególnie uprzejmy dziewcząt, w pełni zbadać skład sugerują, że obecność amoniaku jest nadal. Jest to konieczne, aby zapewnić równomierne zabarwienie, ale występuje w minimalnej ilości. Wiele zauważyć, że farba nie jest wyraźny zapach, trudne do korzystania z produktu w domu. Ponadto, pianka ma przyjemny smak owocowy, że tylko poprawia wygląd procedury.

trwałość

Współczesne wymagania dla obiektów są bardzo wysokie do barwienia. Jednym z nich jest trwałość. Nie wszystkie kolory mogą pochwalić się nią, przynosząc frustracji. Przede wszystkim dotyczy to nieprzyjemny niuans bezzamiachnyh funduszy. Potrzeba częstszego barwienia ma negatywny wpływ nie tylko od grubości portfela, ale również na kondycję włosów. W związku z tym pytanie, jak szybko jest to zmyć, jest bardzo ważne dla tych, którzy patrzą tylko do takich produktów jak farbowania włosów „Schwarzkopf Idealne Mousse”.

Opinie mówią jej dobrą odporność. Zachowuje swoje bogactwo i po szóstym szamponu. W tym samym czasie, kiedy zaczyna być myte, włosy nadal będą wyglądać błyszczące. Charakterystyczne pasma barwienia, który wiele twarzy nie pojawia się.

Wiele dziewcząt umyć włosy prawie codziennie, więc chcą stabilności farby „Perfect Mousse”. Opinie mówią, że kolor zacznie uciekać z szóstym głowicy myjącej, która byłaby znacząca wada i nieprzyjemna niespodzianka. Ale przede wszystkim, proces ten jest niemal niezauważalne, ponieważ kolor odchodzi stopniowo. W tym przypadku bardzo często staje się bardziej interesująca, gdy trochę wylać.

braki

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów, to farba ma pewne słabości. Jednym z nich jest jednak paradoksalne może wydawać, brak w amoniaku. Z tego powodu nie jest odpowiednie narzędzie panie posiadające wysoki procent siwych włosów. Mus, ewentualnie zamalować, ale pigment zstąpi na pierwszym szamponem z szamponu.

Inną wadą lakieru „Perfect Mousse” – palety. Sugerują, że firma ma dość konserwatywne podejście do rozwoju koloru. Wśród proponowanych kolorów, aby znaleźć modne, jasne i krzykliwe, które są coraz częściej wybierają nowoczesne młodzieży. Proponowany system jest w odcieniach pasujących naturalne odcienie włosów. Z drugiej strony, moda na różowe lub niebieskie włosy szybko mija, a wiele dziewczyn śmiał takich eksperymentów raz lub dwa razy. Zwłaszcza, że stabilna tendencja w ostatnich latach jest po prostu naturalne. Dlatego po doświadczeniach wielu ludzi chce wrócić do zwykłej kolor ich włosów. Jeśli jest to konieczne, aby podkreślić swoją urodę i dodać połysk, można to zrobić za pomocą dobrze dobrana pod jego cieniu dla barwników.

Trzecią wadą jest możliwość alergicznej reakcji wynikającej z zastosowania produktu, takiego jak farba „Perfect mus”. Opinie mówią, że ryzyko takich powikłań jest bardzo małe, ale producent zaleca prosty test przed użyciem. Aby to zrobić, niewielka ilość nakładana na zakręcie łokcia. Jeśli w ciągu dnia nie będzie miał podrażnienie i zaczerwienienie farby można stosować bez obawy przed alergiami.

To mus kolorystyka nie pasuje wszystko. Niektórzy narzekają na brak obiecanego połysk. Są tacy, którzy są niezadowoleni z ogólną kondycję włosów po użyciu produktu. Również wśród negatywne komentarze mają komentarze pasm plamę nierównomiernie. Szczególnie często zdarza się to wtedy, gdy korzenie i podstawowa długość innym kolorze, z malarstwa można uzyskać zauważalną różnicę. Jednak wiele kobiet, że ma wątpliwości, że farba będzie zawodzą i być w stanie uzyskać pożądany kolor, trzeba pamiętać, że wynik po użyciu to wspaniałe.

Paleta kolorów dla blondynek

Ci, którzy chcą, aby twój naturalny kolor bardziej nasycony i długo marzył o lekkiej nici, można skorzystać z jednego z trzech osadnikach: intensywność (numer 1200), Middle (numer 1100) lub miękkie (numer 1000). Mus w swoim składzie zawiera naturalne składniki, które zachowania zdrowia włosów, więc nie przejmuj się, że włosy zostaną poważnie uszkodzone. W tym przypadku można dokonać nici zapalniczka do sześciu kolorów.

Istnieje kilka kolorów, które może rozjaśnić nici do trzech tonów. Wśród nich Ash Blonde (№ 910) Sand Blonde (№ 940), Sunny Blonde (№ 900) kremowe ciastka (№ 850).

Jednym z najczęstszych wyborów w tej kategorii jest „Perfect Mousse» № 910. Recenzje tego nie można uznać za całkowicie pozytywne. Wynika to z faktu, że nie zawsze jest możliwe, aby uzyskać pożądany odcień. Jeśli istniejący kolor włosów jest dość ciemny, osiągają znaczące rozjaśnienie za pomocą amoniaku wolny barwnik, pierwszy barwienie niemożliwe. Więc nici można uzyskać ciemniejszy niż jest to pożądane. Nawet jeśli zwracamy się do profesjonalnego fryzjera, to on raczej nie polecam dramatycznie rozjaśnić włosy w jednej procedurze, jak to jest duży uraz do włosów. W najgorszym przypadku konieczne jest, aby traktować długie włosy i czekać na nowy odnawialnych. Dlatego też ilość procedur, płynne i stopniowe rozjaśniania ciemne włosy, aby uzyskać żądany wynik.

Paleta odcieni blond

Większość mieszkańców naszego kraju ma tylko ten kolor włosów. Ale często wyglądają nieatrakcyjne, nie są najbardziej atrakcyjnym odcieniu szarości lub brak połysku. Dlatego popularność farby „Perfect Mousse Brown.” Opinie mówią, że farba powoduje naturalny odcień żywsze i genialny. Włosy wyglądają atrakcyjnie, stając godności, która chce się wykazać. W niektórych wykonaniach reprezentowanych przez linię: Ciemny brązowy (№ 700) średni brąz (№ 800), migdałowy (№ 750), złoto-brązowy (№ 950).

Właściciele światła i pasmami włosów, którzy chcą, aby im trochę ciemniejszy, warto spróbować „Perfect Mousse» № 800. Informacje zwrotne od tych, którzy korzystali z tej farby, mówią, że odcień uzyskany jest bardzo ładny, nie jest zbyt ciemne, jak wiele produktów z jasnobrązowego palety. Jedyną wadą jest to, że farba jest zmywane szybko wstępnie bielonej włosów. Ale w trakcie postępowania z jakiegoś pigmentu regularności gromadzi się we włosach i będzie bardziej stabilny. Podobny problem może wystąpić podczas używania innych producentów kosmetyków.

Luksusowe kasztan

Kolory z palety są dość duże zapotrzebowanie. Dotyczą one przede wszystkim paniom, które natura obdarzone blond włosy. Że brązowe odcienie pozwalają kobiecie zrobić jaśniejsze, nadając twarzy bardziej wyrazisty. Oferowane dość bogata paleta składa się z orzechów laskowych (№ 668), złotym kasztanowca (№ 665), Mid Chestnut (№ 500) i czekolada Chestnut (№ 465). Ponadto, odcienie mogą spróbować takich jak Ice Cappuccino (№ 616) Frosty Mocha (№ 536) i zimne espresso (№ 400).

Brązowe odcienie są dość skomplikowane, gdy stosowany samodzielnie. Jednym z nich jest odcień farby „Perfect Mousse» № 616. opinie powiedzieć, że ci, którzy nie lubią czerwone i czerwone odcienie, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo do innej palety. Podczas korzystania z tego zakresu kolorów można osiągnąć piękny i głęboki kolor, ale z typowym miedzi, która staje się szczególnie widoczne w bezpośrednim świetle słonecznym.

Czerwone i czarne odcienie

Kategoria Opcje czerwienie jest reprezentowany przez bit: mahoń (numer 586), Red Chestnut (numer 388), czarna porzeczka (numer 419). Ta paleta jest interesujące, ponieważ wynik zależy w dużej mierze od istniejącego koloru włosów.

Czarny (numer 200) i czarny Chestnut (nr 300) – wydaje się być łatwiejsze do koloru. Ale w rzeczywistości, tworzy złożony i wielopłaszczyznowy kolor włosów zmienia się w zależności od światła, mieniące się w słońcu i pozwala zobaczyć szeroką gamę odcieni.

Jak korzystać

Jako zastosowanej farby „Schwarzkopf Idealne Mousse”? Recenzje kupujących wskazują, że jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada wszystkie niezbędne elementy w pudełku. Dlatego proces barwiących można przeprowadzić w dowolnym dogodnym momencie. W zestawie znajduje się farby z wybranym kolorem, balsam deweloper i klimatyzacją. Iw polu istnieją jednorazowych rękawic chroniących od składu barwnika. Dlatego nie martw się o zdrowie własne ręce, a oni śmiało zastosować piankę do włosów. Ze względu na brak toksycznych zapachów chemicznych procedury można przeprowadzić w dowolnym dogodnym miejscu bez obawy zakłóceń na rodzinę.

Aby przygotować środki mają być wykorzystane, trzeba dodać farbę do fiolki z deweloperem i starannie zamknąć pokrywę wyposażoną w dozowniku. Obróć fiolki niezbędne kilkakrotnie miesza dwa składniki. Następnie można zastosować do musu włosów. Czas, w którym farba powinna być nici pół godziny, a następnie pozostawiono do płukania z wody ciepło farby „Perfect mus”.

Recenzje przeznaczyć kolejną zaletę tego obiektu na innych – łatwość spłukiwania. Nie trzeba używać szamponu jak w przypadku innych marek farby. Następnie należy zastosować odżywkę do zamków, starannie rozprowadzenie na całej długości. I zaledwie kilka minut Jest to konieczne, aby zmyć. Włosy staną się miękkie i jedwabiste, bonus będzie bardzo przyjemny zapach, który jest dość długi okres trwałości na nici. Bardzo wiele kobiet odnotowano wysoką jakość klimatyzatora i chcielibyśmy mieć go jako środek do pielęgnacji.

Jest to niemożliwe, aby powiedzieć na pewno, dobre lub złe farby „Perfect Mousse”. Opinie o doświadczeniu korzystania z niej dość często zależy od różnych czynników. Na przykład, trudno jest przewidzieć, co spowoduje po nałożeniu na włosy, które były wielokrotnie malowane w różnych kolorach. Nie wiadomo, w jaki sposób zachowywać się pigmenty o różnych kolorach po reakcji ze sobą.

Jeśli chcesz malować podszyte nici w ciemniejszym odcieniu, konieczne jest, aby być przygotowanym na to, że sygnał będzie wystarczająco szybko zmyć. Ponadto zaleca się, aby używać panie, które praktycznie nie siwe włosy, a farba nie jest w stanie ich malować. Pomimo pewnych niedociągnięć, mus jest godnym produkt, który warto spróbować.