659 Shares 1009 views

Rura Sandwich – nowoczesna konstrukcja komina

Do tej pory niektórzy obywatele jako struktury komina przy użyciu cegły, która wymaga częstych i naprawy regularnego czyszczenia (około 1-2 razy w roku). Ale nie każdy wie, że jest tam budowa, montaż, który można wykonać w ciągu jednego dnia bez dodatkowego przepływu pracy i narzędzi.

Innowacją w przemyśle budowlanym jest rura wielowarstwowe, które stosuje się w postaci standardowych prostym modułu bocznego (1 lub 0,5 m) elementu systemów kominowych z różnych średnic komina. Głównym celem tego ognioodpornego rury ekstrahuje się z gazów spalinowych do atmosfery urządzeń wytwarzających ciepło.

Konstrukcja rury warstwowej składa się z dwóch rur ze stali nierdzewnej, o różnych średnicach i zawarte pomiędzy nimi izolacji wełną z bazaltu.

Skuteczna warstwa termoizolacyjna w rurze dostarcza rozwiązanie tych problemów, jak ważne nadmiernego nagrzewania zewnętrznej ścianki i powstawania kondensatu, który towarzyszy osadów sadzy w gazach ściany. Rura Sandwich ma prostą instalację, w związku z czym może on wykonywać każdego człowieka. Wymienione produkty sprzedawane przez nie dłużej niż 1 m. Na kawałki zestaw montażowy wielowarstwowe komin ma obecności naroży, adaptery stożki żądanej średnicy, trójniki gwintowane, grzybów, kontrole i tak dalej.

Lekko komplikacją w procesie montażu może wystąpić w miejscach łączących, ale producent dostarczył rozwiązanie tego problemu poprzez szczegóły, które sprawiają, że łatwiej pracować. Rura Sandwich posiada panel, który jest bardzo atrakcyjny i łatwo się nimi zająć: nie trzeba czyścić, farby, itd. System ten jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, a ponadto, że ma trwałą żywotność że przy prawidłowej instalacji może wnieść co najmniej 15 lat. Komin kanapkę podczas potrzeb montażowych ustawić odpowiednie elementy przewidziane przez producenta, takie jak łopatki, iskra ogranicznika, deflektor rozładunku nawiasach platformą dla łączników. Ponadto obecność może być użytecznym rozwiązaniem, szczeliwo żaroodporne, metaliczny Kryz, to jest związki o gotowej rury przez dach. Praktycznie każdy rury wielowarstwowe mogą być instalowane z istniejącego zestawu gotowych części. Zwięzłość, jakość i waga tych materiałów pozwala na łatwy montaż systemu kominowego i odwraca ten proces do przyjemności, tylko pod warunkiem jeśli zostanie przeprowadzona prawidłowo zmontowany strukturę, która zawiera kilka zasad:

– Montaż rur warstwowych powinna zawierać dwie zasady:

  • „Kondensatu” – jeśli system nie wymaga tee;

  • „Dym” – w przypadku, aby zapewnić cofnięcie skroplin stosuje się koszulkę.

– W uzupełnieniu do istniejących już wystarczających tych rur cieplnych, zaleca się zainstalowanie dodatkowej ochrony wynikającej je na obszarach ryzyka pożaru: drewniane ściany, belki, podłogi, pokrycia dachowe.

– Zabrania się przeprowadzić instalację rury warstwowej bezpośrednio nad kontrolami palnika.